Отримайте цю позицію безкоштовно при покупці «Denon DHT-S316»
0,01 ₴
+ 1 РІК ГАРАНТІЇ
Конструкція саундбара Denon DHT-S316 передбачає розташування акустики на полиці під телевізором, так і кріплення на стіну. Незважаючи на компактні розміри, всередині саундбара розташовані два СЧ-динаміка і два твітера, що забезпечують чисте та емоційне звучання, а потужний сабвуфер додає звуку енергію і обсяг. Бездротовий сабвуфер може бути приховано встановлений в будь-якій частині кімнати, не займаючи місця, але створюючи ефект глибокого і об'ємного звучання.
Саундбар Denon DHT-S316 відтворює формати об'ємного звучання Dolby Digital, DTS і новітній формат Dolby Virtual Surround для створення вражаючого об'ємного звуку без використання тилової акустики. Це стало можливим з допомогою передових психоакустичних алгоритмів обробки звуку. Для користувачів, яким хотілося б більш чітко чути діалоги під час перегляду ТВ програм або фільмів, є спеціальна настройка Denon Dialogue Enhancer, робить голоси більш чіткими, не вдаючись до збільшення гучності.
Технологія ARC (Audio Return Channel) усуває необхідність використання додаткових аналогових або оптичних кабелів при підключенні саундбара до телевізора. Для підключення акустичної системи до вашого телевізора буде потрібно тільки один кабель HDMI, який входить в комплект поставки, роблячи підключення всієї системи простим і швидким. Також, завдяки цій технології, для управління гучністю достатньо тільки одного пульта ДК від телевізора.
Вбудований Bluetooth дає можливість бездротового підключення до саундбару телефону, планшета або ноутбука. Це відкриває доступ до улюбленої музики на ваших мобільних пристроях, потоковим сервісів та інтернет-радіо з тим же фірмовим якістю звучання від Denon, що і при перегляді ТБ.
Огляд саундбара Denon DHT-S316 від порталу SalonAV
Відрадно бачити, коли навіть сама доступна річ принаймні зовні виготовлена з такою ж ретельністю і увагою до дрібниць, як і дорогі компоненти – має ідеально рівні поверхні, мінімальні зазори, бездоганну драпіровку акустично прозорим чорним текстилем, стильні кнопки... Втім, як раз це в Denon DHT-S316 і не дивує візитною карткою техніки Denon завжди служила загальна культура виробництва і високі стандарти якості (незалежно від місця виробництва).
Дивує інше: комплект, який видобувають з скромному за розмірами тари, настільки легка і лаконічний, що спочатку сприймається іграшкою або навіть муляжем, виконаному в меншому масштабі. В характеристиках – ніяких даних про потужності підсилювачів і складі динаміків. Основний елемент, власне саундбар, в довжину не досягає метра і відрізняється дуже тонким корпусом висотою менше шести сантиметрів. Але якщо на цьому компоненті ще є атрибути, які видають у ньому приналежність до аудіотехніці (роз'єми на задній панелі, блискучі втоплені кнопки регулювання гучності і вибору входів на верхній поверхні, світлодіодні індикатори на фасаді), то сабвуфер вже зовсім не схожий на своїх побратимів – це просто чорний паралелепіпед з круглим отвором фазоінвертора спереду і гніздом для кабелю живлення ззаду. Ні входів, ні налаштувань, ні навіть тумблера живлення! Все це господарство, як з'ясовується, замінює мікроскопічна кнопка BAR SYNC, до якої треба вдатися лише одного разу, коли ви підключіть обидва блоку до розеток. Цим ви відправите команду саундбару встановити бездротовий зв'язок з бас-машиною, активувати канал керування живленням та всі необхідні налаштування для низькочастотної смуги.
З цього моменту комплект повністю готовий до роботи. Прикладеним HDMI-кабелем з'єднуємо саундбар з гніздом HDMI ARC на ТВ-панелі. Якщо на телевізорі немає сучасного інтерфейсу з поворотним аудиоканалом, то витягуємо з комплекту оптичний кабель і виводимо звуковий супровід на саундбар з його допомогою. Немає і TOSLink? Теж не біда. Використовуємо лінійне аналогове з'єднання, під яке в Denon DHT-S316 передбачений вхід по тонкий «джек». В останньому випадку, щоправда, ми вже не зможемо задіяти вбудовані в саундбар декодери Dolby Digital і DTS. Але навіть такий лаконічний комутаційний арсенал, який є у Denon DHT-S316, дозволяє розширити системні можливості ще мінімум на пару джерел – наприклад, включити ігрову консоль або (і) супутникову приставку.
Розуміючи, що таке пристрій люди будуть купувати заради однієї простої, але далеко не банальної мети – домогтися кращого звучання при перегляді будь-якого контенту на ТБ – інженери не стали ускладнювати комплект. З бездротових інтерфейсів доступний лише Bluetooth. Мережевих, стриминговых або мультрумных функцій немає, на чому, до речі, дуже непогано економимо (якщо такі функції все ж необхідні, то вам сюди або сюди. Декодери 3D-звучання начебто Dolby Atmos або DTS:X для аудіотехніки такого рівня поки теж швидше надмірність – телетрансляції в об'єктних форматах ще не скоро стануть повсякденними, а всі нові кінострічки з висотним суперзвуком ще довго будуть доповнюватися обов'язковими стандартними саундтреками у форматі 5.1 або 2.0.
А що насправді треба? Насамперед – розбірливе і природне звучання. До цього не зайве додати чітку передачу діалогів, ілюзію об'ємного звучання, простоту і гнучкість у налаштуванні ефектів. Тепер переводимо погляд на пульт ДУ до Denon DHT-S316 і знаходимо на ньому всі ознаки перерахованого.
Але не поспішайте натискати на всі кнопки відразу, коли ваш саундбар почне видавати перші звуки. Скористайтеся заводським «дефолтних» режимом для первинної настройки. Наприклад, від того, як близько до переднього краю стійки з телевізором ви поставите саундбар, сильно залежить тональний баланс на середніх і високих частотах. Самий нейтральний результат – причому напрочуд рівний і музичний – виходить, коли лицьова панель АС виявляється врівень з краєм ТВ-тумби. Чим далі лежить саундбар буде засунутий вглиб, тим сильніше буде проявлятися рупорний ефект, підсилює середні частоти (що, до речі, теж може піти на користь великих або сильно заглушених приміщеннях). А при розміщенні його на стіні закономірно виділяється нижня середина і верхній бас. Але така додаткова динаміка дається ціною втрати просторової глибини в звуковому полі. Ось чому цей саундбар краще, на наш погляд, ставити ближче до слухача, хоча в цьому випадку буде здаватися, що він звучить тихіше (теж не проблема – запас по неспотвореної гучності звучання у нього достатньо високий) – ви отримаєте бонусом сильну ілюзію об'ємного звучання.
Точно також і з сабвуфером. Ближче до стін – більше баса. Ближче до кутів більше затягнутого гудіння. Але в якійсь точці кімнати обов'язково вдасться знайти місце, де звучання саба порадує і силою низькочастотних ефектів, і їх розбірливістю. Оскільки він безпровідний, подібні експерименти помітно спрощуються.
Ось тепер, коли все налаштовано правильно, можна насолодитися результатом. Найцінніше, на наш погляд, якість комплекту Denon DHT-S316 полягає в тому, що він не звучить як маленький. Його відтворення в міру динамічний і рівне. Явних тональних відхилень немає. Забарвлення на середніх і високих частотах ледь помітна. Це видно хоча б з того, що при переході від однієї поточної програми до іншої не простежується нав'язливою технічності або одноманітності в трактуванні звуку.
Детальність (як і подача всіх дзвінких або різких звуків) пом'якшена, але це скоріше плюс – телетрансляції і звуковий супровід фільмів в стислому 5.1 не рясніють тими нюансами, які треба відтворювати. Легка завуальованість йде на користь і тоді, коли починаєш слухати музику зі смартфона через Bluetooth. По хай-файно мірками звучанням не вистачає повноти тембрів і тонких відтінків, зате не відчувається цифровий «бруду» і стомлюючих спотворень. Як говориться, скромненько, але чистенько.
Але ви не забули, що є ще і різні режими? Тиснемо на кнопку Movie і отримуємо більш виразне відтворення ефектів. Звукова картина стає масштабнішою, підкреслюються ударні і гримучі звуки, а іноді в дуже явній формі звідки прилітають і відгомони тилових каналів.
При натисканні на кнопку Music процесор переходить в режим обробки, який, за суб'єктивними відчуттями, злегка «знежирює» бас, виділяючи в основній смузі гармонійні компоненти та деталі. І хоча на даний стерео з його ідеальною локалізацією і эшелонированием це не зовсім схоже, слухати музику режим аніскільки не заважає – виходить емоційно та переконливо. Звучання, як не дивно, майже вільно від типової для маленьких динаміків компресії і легковажності.
А найсильніше позначається режим Night – він майже повністю «закриває» низький бас, заодно стискаючи по динаміці середній і верхній регістр. Але до нього варто вдаватися не тільки при нічному перегляду фільмів, щоб не турбувати сусідів. Він стане в нагоді і для посилення чіткості при установці гучності на самих малих «фонових» рівнях.
Вплив трьох кнопок Dialog Enhancer буде не дуже помітно на звичайних телепрограмах, ток-шоу та документальних фільмах, де голоси ведучих і так виведені на передній план. Це стосується майже всіх іноземних фільмів, дубльованих. Але якщо ви захочете подивитися якийсь ефектний голлівудський блокбастер в оригіналі, з діалогами грають акторів, то всі три режими можуть стати в нагоді. Перший на слух працює в смузі 150 — 500 Гц і злегка підкреслює чоловічі голоси: бас, баритон, тенор. Другий більше проявляється в «жіночих октавах» (300 — 1000 Гц). Ну а третій захоплює обидві смуги і дає найбільш інтенсивне виділення голосів на тлі ефектів. Так, це найпростіша корекція, але працює вона дуже делікатно, не спотворюючи основи.
Характеристики Denon DHT-S316:
Саундбар містить два ВЧ-динаміка і два СЧ-динаміка для чіткого і динамічного звучання.
Саундбар можна встановлювати як під ТБ, так і вішати на стіну.
Підтримка форматів Dolby Digital, DTS і новітньої технології Dolby Vurtual Surround дозволяє отримати вражаючий об'ємний звук без використання тилової акустики
Параметри Denon Dialogue Enhance покращує чутність діалогів без збільшення гучності
Легке і просте підключення системи через один кабель HDMI і управління саундбаром за допомогою пульта ДК від ТБ
Повнорозмірний пульт ДУ для налаштування звучання і перемикання вхідних сигналів
Bluetooth для відтворення музики з мобільних пристроїв
Розмір саундбара: 900 x 55 x 82 мм
Розмір сабвуфера: 170 x 312 x 340 мм
Вага саундбара: 1.8 кг
Вага сабвуфера: 5.2 кг
Основні | |
---|---|
Виробник | Denon |
Стан | Новий |
Користувальницькі характеристики | |
Головна | Саундбари |
- Ціна: 11 760 ₴