Yamaha YAS-408 (MusicCast BAR 400) Black
29 000 грн
- Під замовлення
- Код: 1 YEAR OFFICIAL WARRANTY

Законом не передбачено повернення та обмін даного товару належної якості
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
З точки зору набору функцій саундбар Yamaha MusicCast BAR 400 можна вважати універсальною системою для використання в будь-якому домашньому кінотеатрі. Yamaha MusicCast BAR 400 не прагнути потрясти своїм зовнішнім виглядом ринок саундбаров: він являє собою просту чорну панель з прямокутним сабвуфером. Якщо закрити логотип, то ви навіть не зможете визначити, хто виготовив саундбар... що може бути і не погано в тому випадку, якщо вам потрібна не кидається в очі аудіосистема.
Старша модель в лінійці саундбаров Yamaha – вище неї розташовуються звукові проектори – у них індекс моделі починається з абревіатури YSP (Yamaha Sound Projector), а у нашого героя – YAS, тобто Yamaha Audio System. Різниця – в числі каналів і принципи формування об'ємного звукового поля. У звукових проекторів більше каналів і алгоритми роботи складніше, але технологію MusicCast Surround випускаються зараз проектори не підтримують – вона їм начебто ні до чого.
Як і всі інші саундбари Yamaha, цей є втіленням зовнішньої скромності: ледь височіє над тумбою під телевізор і не привертає до себе увагу якимись яскравими деталями. Навіть індикатори, заховані за темним світлофільтром, ведуть себе скромно і не б'ють в очі. Якщо підвісити колонку під телевізором (для чого не потрібен додатковий кронштейни, оскільки петлі для кріплення до стіни на корпусі вже є), вона не буде звертати на себе увагу – все воно дістанеться великого телевізора, і буде здаватися, що це він створює таке велике і рельєфне звукове поле.
Всі шість драйверів саундбара зосереджені на фронтальній панелі, тому до стіни він підвішується горизонтально – як і лежить на тумбі. Басові драйвери у MusicCast Bar 400 розміщені на вузькій фронтальній панелі, їх чотири, тому сумарний обсяг переміщуваного повітря у моделі виходить більше, відповідно і нижня гранична частота колонки нижче – це дозволяє усунути провал на нижній середині, властивий більшості компактних саундбаров. З іншого боку, менший діаметр дифузорів дозволив їм охопити і середню частину діапазону, що позитивно позначається на злитості звучання, причому в найбільш значимої частини спектру. Використання чотирьох СЧ/НЧ-драйверів дало можливість розташувати їх за принципом д Апполито, що покращує дисперсію і дозволяє створювати більш об'ємну звукову сцену.
У сабвуфері (природно, бездротовому) встановлений динамік 16 см, так що заявлені внизу 55 Гц не викликають сумнівів. До речі, технологія MusicCast дозволяє додати при бажанні ще один сабвуфер – MusicCast SUB 100 з динаміком 20 см і нижньою граничною частотою 28 Гц.
Звукова панель Yamaha MusicCast BAR 400 оснащена HDMI-виходом з підтримкою ARC, HDMI-входом, оптичним та аналоговим 3,5-мм входами. Також є USB-роз'єм для оновлення програмного забезпечення. Сабвуфер в саундбаре являє собою прямокутний чорний ящик з тканинної захисною сіткою для динаміка. На тиловій панелі сабвуфера є кнопки включення і сполучення з саундбаром, причому ця процедура виконана на заводі.
Монтується система значно простіше, ніж домашній кінотеатр з дискретною акустикою. HDMI-вихід саундбара підключається до входу телевізора, бажано до того, на якому є зворотний аудіоканал (ARC), відповідно, і кабель потрібен з підтримкою цієї функції. Ще один HDMI-шнур потрібно для підключення проектора з джерелом (якщо він потрібен — багато обійдуться вбудованим медіаплеєром телевізора). Також потрібно забезпечити харчування основний колонці і сабу. Такий комутаційний мінімум за умови бездротового підключення бас-машини. Два дроти в комплекті даються на той випадок, якщо високий рівень перешкод в діапазоні 2,4 ГГц не дозволяє отримати стійку зв'язок, тоді використовується дротова. Те ж саме стосується і Wi-Fi — на випадок, якщо ефір забитий, є інтерфейс Ethernet.
Потурбуватися стійким мережевим коннектом слід обов'язково, щоб реалізувати багаті можливості фірмової технології MusicСast, а також отримати можливість управління системою з мобільних пристроїв. Yamaha пропонує єдиний безкоштовний додаток для пристроїв під iOS і Android: MusicCast Controller. Воно може бути використано як для кінотеатральних функцій (комутація входів, настроювання, регулювання гучності і тембрів, вибір цифрових обробок звуку тощо), так і для мережних, в тому числі безпосереднього підключення до домашньої мережі і управління многозональной системою, якщо вона, звичайно, розгорнута. До речі, зовсім не обов'язково тримати в кожній кімнаті по саундбару — різні зони можуть обслуговуватися будь-якими пристроями Yamaha з підтримкою MusicCast, приміром, настільними або микрокомпонентными музичними системами, AV-ресиверами і т. д.
Саме MusicCast перетворює компактний саундбар в повноцінний розважальний центр, який об'єднує в одному компактному корпусі не тільки багатоканальний домашній кінотеатр, але і мережевий програвач з доступом до локальних і видаленим звуковим ресурсів. C такою системою, «розумним» телевізором і смартфоном можна легко обходитися без додаткового зовнішнього джерела.
MusicCast була розроблена компанією Yamaha «з нуля» з метою отримання стабільною і надійною в роботі системи мультирум, а також оснащення її сучасним функціоналом. Як ми вже згадали, однією з найбільш цікавих особливостей MusicCast є те, що в неї можна включати будь-які сумісні компоненти Yamaha. Тобто ви просто можете побудувати систему з наявних у вас компонентів замість придбання набору нової техніки, і не будете прив'язані до якогось певного комплекту.
Технологія MusicCast інтегрована у багато моделей техніки Yamaha, в тому числі саундбари, AV-ресивери, бездротові колонки і Hi-Fi-системи. Це означає, що для створення системи мультирум вам не треба купувати якийсь певний комплект обладнання і її можна скласти з наявних в наявності сумісних компонентів. І навіть якщо ви не думали про побудову багатокімнатної аудіосистеми, але у вашому розпорядженні є декілька пристроїв Yamaha з MusicCast, ви можете спробувати її скласти просто заради інтересу. Проста інтеграція в рамках однієї мережі є неодмінна умова сучасної системи мультирум, як і підтримка нових форматів High-resolution аудіо, а також зручного управління. У MusicСast є всі перераховані вище переваги, а також чудова гнучкість у використанні, і це робить її досить привабливою.
Вся техніка Yamaha, оснащена MusicCast, підтримує Wi-Fi і Bluetooth. Цим забезпечується взаємодія компонентів усередині системи – для її створення можна використовувати наявний Wi-Fi-роутер, або підключати техніку безпосередньо один до одного. Система проста в налаштуванні: все, що вам потрібно, це завантажити додаток MusicCast на смартфон або планшет. Потім ви підключаєте сумісні аудіокомпоненти до існуючої мережі і матч їх зі смарт-пристроєм. Це досить просто, і при бажанні можна постійно нарощувати кількість компонентів в системі. MusicCast дозволяє слухати музику в будь-якій кімнаті, де встановлена відповідна техніка Yamaha, і контролювати її роботу з допомогою одного єдиного додатка.
Всі компоненти MusicCast мають вбудований Wi-Fi (2,4 ГГц, 802.11 b/g/n) і підтримують DLNA 1.5, завдяки чому можуть отримувати доступ до мережевих накопичувачів, а також приймають сигнал безпосередньо за допомогою Bluetooth і AirPlay. Це також означає можливість прослуховування музики з джерела, підключеного до одного з компонентів MusicCast, через будь-який інший. Наприклад, ви слухаєте ТБ через саундбар Yamaha, а потім вам потрібно відійти в іншу кімнату, і якщо в ній встановлена активна акустика MusicCast, ви зможете продовжити прослуховування звукового супроводу телепрограми.
Завдяки тому, що компоненти MusicCast оснащені вбудованими Bluetooth-модулями (2.1, EDR/A2DP, AVRCP), до мультирум-системи можна підключити різні пристрої, колонки або навушники оснащені BT. З'єднавши їх з MusicCast, ви зможете передавати на них музичний сигнал з будь-якого з компонентів системи. MusicCast підтримує цифрове аудіо з частотою дискретизації до 192 кГц (PCM), а також DSD до 5,6 МГц. Є сумісність зі всіма поширеними форматами, в тому числі WAV, MP3, WMA, AAC, ALAC, AIFF, FLAC і можливо використання сервісів Spotify, Napster, Juke, Net Radio для розширення можливостей системи.
Функція еквалайзера (EQ) в керуючому додатку MusicCast дозволяє регулювати ті чи інші частоти настроювання звучання музики у відповідності зі своїми вподобаннями. Рівні верхніх, середніх і нижніх частот регулюються індивідуально.
Ви можете відтворювати будь-які аудіофайли зі смартфона за допомогою бездротового з'єднання Bluetooth або AirPlay. Можна програвати музику з музичних програм, радиоприложений або відеохостингів зразок YouTube™.
Підніміть відчуття домашнього кінотеатру на нову висоту завдяки звуку, приходить зверху і з усіх сторін. Саундбар Yamaha YAS-408 підтримує формат DTS Virtual:X™, занурює аудиторію в запаморочливу тривимірне звукове оточення при наявності єдиного саундбара. Режим Clear Voice виводить дикторський текст і діалоги на передній план без шкоди для загальної якості звучання. Всі популярні фільми, телешоу, спортивні трансляції і новини раптово стануть чіткіше помітними на слух.
Одним з головних переваг того чи іншого саундбара є зведення до мінімуму кількості використовуваних аудіокомпонентів, що означає відсутність необхідності в акустичних системах навколишнього звучання і прокладання кабелів по кімнаті. Система з бездротовим сабвуфером робить це перевага ще більш вагомим, розширюючи можливості розміщення компонентів. Відчуйте вибуховою бас від сабвуфера, який можна розташувати в будь-якому місці кімнати. Ідеальна система об'ємного звучання в умовах обмеженого простору, Yamaha YAS-408 забезпечує багатоканальний звук у вишуканому та компактному конструктивному виконанні.
Тонкий корпус дозволяє компактно розмістити систему перед плоскопанельным телевізором без найменшого загородження екрану. Саундбари Yamaha не тільки підвищують задоволення від звукового супроводу при перегляді фільмів в домашніх умовах, але і розраховані на малопомітне розміщення в кімнаті в поєднанні з сучасними телевізорами. Можливість кріплення системи Yamaha YAS-408 до стіни гарантує відсутність проблем при установці і гармонійне поєднання з наявними предметами меблів.
Yamaha YAS-408 комплектується симпатичним пультом ДУ з великими, зручними у використанні кнопками. За допомогою пульта можна вибирати входи, перемикати режими навколишнього або стерео звучання, включати поліпшення якості передачі діалогів або баса. З допомогою ДУ можна також окремо змінювати рівень басів і гучність, що є досить корисною функцією.
Yamaha перової додала підтримку DTS Virtual:X і DTS Virtual Surround у своєму саундбаре Yamaha YAS-408. Для тих хто не знає, повідомляємо, що DTS Virtual:X являє собою фірмовий аудіопроцесор, який робить звучання саундбара більш схожим на справжню Surround-систему.
Характеристики Yamaha MusicCast BAR 400
Вихідна потужність : Soundbar: 100 Вт , Сабвуфер: 100 Вт
Динаміки Soundbar: широкосмугові 4 x 4,6 см, твітери , 2x 2,5 см
Сабвуфер: 1х (16 см) НЧ-динамік
Аудіоформати Dolby Digital, Dolby Pro Logic II, DTS Digital Surround
Технологія об'ємного звучання DTS Virtual: X
Режим об'ємного звучання Музика, телепередача, кіно, спорт, гра
Версія Bluetooth: 2.1 + EDR
Профілі: A2DP, AVRCP
AirPlay, Wi-Fi , DLNA
Входи: 1 х HDMI, 1 х оптичний TOSLINK, 1 х стерео RCA, 1 х Ethernet
Виходи: 1 х HDMI
Підтримка HDMI 4K Pass-через: (50/60 Гц YCbCr = 4: 4: 4, HDR10, Dolby Vision, HLG і HDCP2.2)
3D Наскрізний: Audio Return Channel (ARC)
Управління побутовою технікою (CEC)
Auto Lip-Sync
Підтримувані формати файлів MP3 / WMA / MPEG-4 AAC: до 48 кГц / 16 біт, ALAC: до 96 кГц / 24 біт, FLAC / WAV / AIFF: до 192 кГц / 24 біт
Розміри (Ш х В х Г) Soundbar: 980 x 60 x 110,5 мм, Сабвуфер: 180 x 437 x 401 мм
Вага Soundbar: 2,7 кг, Сабвуфер: 9,4 кг
![]() |
Старша модель в лінійці саундбаров Yamaha – вище неї розташовуються звукові проектори – у них індекс моделі починається з абревіатури YSP (Yamaha Sound Projector), а у нашого героя – YAS, тобто Yamaha Audio System. Різниця – в числі каналів і принципи формування об'ємного звукового поля. У звукових проекторів більше каналів і алгоритми роботи складніше, але технологію MusicCast Surround випускаються зараз проектори не підтримують – вона їм начебто ні до чого.
Як і всі інші саундбари Yamaha, цей є втіленням зовнішньої скромності: ледь височіє над тумбою під телевізор і не привертає до себе увагу якимись яскравими деталями. Навіть індикатори, заховані за темним світлофільтром, ведуть себе скромно і не б'ють в очі. Якщо підвісити колонку під телевізором (для чого не потрібен додатковий кронштейни, оскільки петлі для кріплення до стіни на корпусі вже є), вона не буде звертати на себе увагу – все воно дістанеться великого телевізора, і буде здаватися, що це він створює таке велике і рельєфне звукове поле.
Всі шість драйверів саундбара зосереджені на фронтальній панелі, тому до стіни він підвішується горизонтально – як і лежить на тумбі. Басові драйвери у MusicCast Bar 400 розміщені на вузькій фронтальній панелі, їх чотири, тому сумарний обсяг переміщуваного повітря у моделі виходить більше, відповідно і нижня гранична частота колонки нижче – це дозволяє усунути провал на нижній середині, властивий більшості компактних саундбаров. З іншого боку, менший діаметр дифузорів дозволив їм охопити і середню частину діапазону, що позитивно позначається на злитості звучання, причому в найбільш значимої частини спектру. Використання чотирьох СЧ/НЧ-драйверів дало можливість розташувати їх за принципом д Апполито, що покращує дисперсію і дозволяє створювати більш об'ємну звукову сцену.
![]() |
У сабвуфері (природно, бездротовому) встановлений динамік 16 см, так що заявлені внизу 55 Гц не викликають сумнівів. До речі, технологія MusicCast дозволяє додати при бажанні ще один сабвуфер – MusicCast SUB 100 з динаміком 20 см і нижньою граничною частотою 28 Гц.
Звукова панель Yamaha MusicCast BAR 400 оснащена HDMI-виходом з підтримкою ARC, HDMI-входом, оптичним та аналоговим 3,5-мм входами. Також є USB-роз'єм для оновлення програмного забезпечення. Сабвуфер в саундбаре являє собою прямокутний чорний ящик з тканинної захисною сіткою для динаміка. На тиловій панелі сабвуфера є кнопки включення і сполучення з саундбаром, причому ця процедура виконана на заводі.
Монтується система значно простіше, ніж домашній кінотеатр з дискретною акустикою. HDMI-вихід саундбара підключається до входу телевізора, бажано до того, на якому є зворотний аудіоканал (ARC), відповідно, і кабель потрібен з підтримкою цієї функції. Ще один HDMI-шнур потрібно для підключення проектора з джерелом (якщо він потрібен — багато обійдуться вбудованим медіаплеєром телевізора). Також потрібно забезпечити харчування основний колонці і сабу. Такий комутаційний мінімум за умови бездротового підключення бас-машини. Два дроти в комплекті даються на той випадок, якщо високий рівень перешкод в діапазоні 2,4 ГГц не дозволяє отримати стійку зв'язок, тоді використовується дротова. Те ж саме стосується і Wi-Fi — на випадок, якщо ефір забитий, є інтерфейс Ethernet.
![]() |
Потурбуватися стійким мережевим коннектом слід обов'язково, щоб реалізувати багаті можливості фірмової технології MusicСast, а також отримати можливість управління системою з мобільних пристроїв. Yamaha пропонує єдиний безкоштовний додаток для пристроїв під iOS і Android: MusicCast Controller. Воно може бути використано як для кінотеатральних функцій (комутація входів, настроювання, регулювання гучності і тембрів, вибір цифрових обробок звуку тощо), так і для мережних, в тому числі безпосереднього підключення до домашньої мережі і управління многозональной системою, якщо вона, звичайно, розгорнута. До речі, зовсім не обов'язково тримати в кожній кімнаті по саундбару — різні зони можуть обслуговуватися будь-якими пристроями Yamaha з підтримкою MusicCast, приміром, настільними або микрокомпонентными музичними системами, AV-ресиверами і т. д.
Саме MusicCast перетворює компактний саундбар в повноцінний розважальний центр, який об'єднує в одному компактному корпусі не тільки багатоканальний домашній кінотеатр, але і мережевий програвач з доступом до локальних і видаленим звуковим ресурсів. C такою системою, «розумним» телевізором і смартфоном можна легко обходитися без додаткового зовнішнього джерела.
![]() |
MusicCast була розроблена компанією Yamaha «з нуля» з метою отримання стабільною і надійною в роботі системи мультирум, а також оснащення її сучасним функціоналом. Як ми вже згадали, однією з найбільш цікавих особливостей MusicCast є те, що в неї можна включати будь-які сумісні компоненти Yamaha. Тобто ви просто можете побудувати систему з наявних у вас компонентів замість придбання набору нової техніки, і не будете прив'язані до якогось певного комплекту.
Технологія MusicCast інтегрована у багато моделей техніки Yamaha, в тому числі саундбари, AV-ресивери, бездротові колонки і Hi-Fi-системи. Це означає, що для створення системи мультирум вам не треба купувати якийсь певний комплект обладнання і її можна скласти з наявних в наявності сумісних компонентів. І навіть якщо ви не думали про побудову багатокімнатної аудіосистеми, але у вашому розпорядженні є декілька пристроїв Yamaha з MusicCast, ви можете спробувати її скласти просто заради інтересу. Проста інтеграція в рамках однієї мережі є неодмінна умова сучасної системи мультирум, як і підтримка нових форматів High-resolution аудіо, а також зручного управління. У MusicСast є всі перераховані вище переваги, а також чудова гнучкість у використанні, і це робить її досить привабливою.
![]() |
Вся техніка Yamaha, оснащена MusicCast, підтримує Wi-Fi і Bluetooth. Цим забезпечується взаємодія компонентів усередині системи – для її створення можна використовувати наявний Wi-Fi-роутер, або підключати техніку безпосередньо один до одного. Система проста в налаштуванні: все, що вам потрібно, це завантажити додаток MusicCast на смартфон або планшет. Потім ви підключаєте сумісні аудіокомпоненти до існуючої мережі і матч їх зі смарт-пристроєм. Це досить просто, і при бажанні можна постійно нарощувати кількість компонентів в системі. MusicCast дозволяє слухати музику в будь-якій кімнаті, де встановлена відповідна техніка Yamaha, і контролювати її роботу з допомогою одного єдиного додатка.
Всі компоненти MusicCast мають вбудований Wi-Fi (2,4 ГГц, 802.11 b/g/n) і підтримують DLNA 1.5, завдяки чому можуть отримувати доступ до мережевих накопичувачів, а також приймають сигнал безпосередньо за допомогою Bluetooth і AirPlay. Це також означає можливість прослуховування музики з джерела, підключеного до одного з компонентів MusicCast, через будь-який інший. Наприклад, ви слухаєте ТБ через саундбар Yamaha, а потім вам потрібно відійти в іншу кімнату, і якщо в ній встановлена активна акустика MusicCast, ви зможете продовжити прослуховування звукового супроводу телепрограми.
![]() |
Завдяки тому, що компоненти MusicCast оснащені вбудованими Bluetooth-модулями (2.1, EDR/A2DP, AVRCP), до мультирум-системи можна підключити різні пристрої, колонки або навушники оснащені BT. З'єднавши їх з MusicCast, ви зможете передавати на них музичний сигнал з будь-якого з компонентів системи. MusicCast підтримує цифрове аудіо з частотою дискретизації до 192 кГц (PCM), а також DSD до 5,6 МГц. Є сумісність зі всіма поширеними форматами, в тому числі WAV, MP3, WMA, AAC, ALAC, AIFF, FLAC і можливо використання сервісів Spotify, Napster, Juke, Net Radio для розширення можливостей системи.
Функція еквалайзера (EQ) в керуючому додатку MusicCast дозволяє регулювати ті чи інші частоти настроювання звучання музики у відповідності зі своїми вподобаннями. Рівні верхніх, середніх і нижніх частот регулюються індивідуально.
Ви можете відтворювати будь-які аудіофайли зі смартфона за допомогою бездротового з'єднання Bluetooth або AirPlay. Можна програвати музику з музичних програм, радиоприложений або відеохостингів зразок YouTube™.
![]() |
Підніміть відчуття домашнього кінотеатру на нову висоту завдяки звуку, приходить зверху і з усіх сторін. Саундбар Yamaha YAS-408 підтримує формат DTS Virtual:X™, занурює аудиторію в запаморочливу тривимірне звукове оточення при наявності єдиного саундбара. Режим Clear Voice виводить дикторський текст і діалоги на передній план без шкоди для загальної якості звучання. Всі популярні фільми, телешоу, спортивні трансляції і новини раптово стануть чіткіше помітними на слух.
Одним з головних переваг того чи іншого саундбара є зведення до мінімуму кількості використовуваних аудіокомпонентів, що означає відсутність необхідності в акустичних системах навколишнього звучання і прокладання кабелів по кімнаті. Система з бездротовим сабвуфером робить це перевага ще більш вагомим, розширюючи можливості розміщення компонентів. Відчуйте вибуховою бас від сабвуфера, який можна розташувати в будь-якому місці кімнати. Ідеальна система об'ємного звучання в умовах обмеженого простору, Yamaha YAS-408 забезпечує багатоканальний звук у вишуканому та компактному конструктивному виконанні.
Тонкий корпус дозволяє компактно розмістити систему перед плоскопанельным телевізором без найменшого загородження екрану. Саундбари Yamaha не тільки підвищують задоволення від звукового супроводу при перегляді фільмів в домашніх умовах, але і розраховані на малопомітне розміщення в кімнаті в поєднанні з сучасними телевізорами. Можливість кріплення системи Yamaha YAS-408 до стіни гарантує відсутність проблем при установці і гармонійне поєднання з наявними предметами меблів.
![]() |
Yamaha YAS-408 комплектується симпатичним пультом ДУ з великими, зручними у використанні кнопками. За допомогою пульта можна вибирати входи, перемикати режими навколишнього або стерео звучання, включати поліпшення якості передачі діалогів або баса. З допомогою ДУ можна також окремо змінювати рівень басів і гучність, що є досить корисною функцією.
Yamaha перової додала підтримку DTS Virtual:X і DTS Virtual Surround у своєму саундбаре Yamaha YAS-408. Для тих хто не знає, повідомляємо, що DTS Virtual:X являє собою фірмовий аудіопроцесор, який робить звучання саундбара більш схожим на справжню Surround-систему.
Характеристики Yamaha MusicCast BAR 400
Вихідна потужність : Soundbar: 100 Вт , Сабвуфер: 100 Вт
Динаміки Soundbar: широкосмугові 4 x 4,6 см, твітери , 2x 2,5 см
Сабвуфер: 1х (16 см) НЧ-динамік
Аудіоформати Dolby Digital, Dolby Pro Logic II, DTS Digital Surround
Технологія об'ємного звучання DTS Virtual: X
Режим об'ємного звучання Музика, телепередача, кіно, спорт, гра
Версія Bluetooth: 2.1 + EDR
Профілі: A2DP, AVRCP
AirPlay, Wi-Fi , DLNA
Входи: 1 х HDMI, 1 х оптичний TOSLINK, 1 х стерео RCA, 1 х Ethernet
Виходи: 1 х HDMI
Підтримка HDMI 4K Pass-через: (50/60 Гц YCbCr = 4: 4: 4, HDR10, Dolby Vision, HLG і HDCP2.2)
3D Наскрізний: Audio Return Channel (ARC)
Управління побутовою технікою (CEC)
Auto Lip-Sync
Підтримувані формати файлів MP3 / WMA / MPEG-4 AAC: до 48 кГц / 16 біт, ALAC: до 96 кГц / 24 біт, FLAC / WAV / AIFF: до 192 кГц / 24 біт
Розміри (Ш х В х Г) Soundbar: 980 x 60 x 110,5 мм, Сабвуфер: 180 x 437 x 401 мм
Вага Soundbar: 2,7 кг, Сабвуфер: 9,4 кг
Якщо у Вас залишилися питання саундбару Yamaha YMS-408 (MusicCast BAR 400), Ви можете зателефонувати на номери вказані на сайті, з радістю допоможемо з вибором. Купити Саундбар Yamaha YMS-408 (MusicCast BAR 400) Ви зможете у нас в інтернет-магазині за найкращою ціною. |
Характеристики
Основні | |
---|---|
Виробник | YAMAHA |
Стан | Новий |
Тип | Бездротовий |
Користувальницькі характеристики | |
Колір корпусу | Black |
Головна | Саундбари |
Інформація для замовлення
- Ціна: 29 000 грн