Отримайте цю позицію безкоштовно при покупці «Marantz SA-10 Black»
0,01 ₴
+ 1 РІК ГАРАНТІЇ
SACD/CD-плеєр Marantz SA-10 має інноваційну конструкцію і встановлює нові стандарти якості при відтворенні, як звичайних форматів, так і Hi-Res-аудіо. По USB (тип B) модель здатна приймати PCM/DXD (до 32 бит/384 кГц) і DSD64/128/256. Апарат оснащений спеціально розробленим компанією Marantz високоточним транспортом SACD-M3, що програє не тільки звичайні CD і SACD, але і DVD-ROM з файлами FLAC до 24 біт/192 кГц, DSD64/DSD128, ALAC, AIFF і MP3.
Програвач Marantz SA-10 може використовуватися як зовнішній ЦАП. Для цифро-аналогового перетворення застосовується прогресивна технологія MMM (Marantz Musical Mastering). На першому етапі цифровий сигнал потрапляє в секцію MMM-Stream для апсемплинга і переведення у формат DSD 11,2 МГц. При цьому використовуються два ефективних MMM-фільтра (на вибір) і два генератора тактових. Один з клоков працює з сигналами з частотою дискретизації, кратній 44,1 Гц, які перетворюються у формат DSD (11,2896 МГц), а другий — з сигналами з частотою, кратною 48 Гц, які переводяться в DSD (12,288 МГц). Для апсемплинга задіяний 32-бітний DSP. Далі секція MMM-Conversion конвертує оптимізований цифровий потік в чистий аналоговий сигнал. Така технологія гарантує більш якісне звучання у порівнянні з традиційними технічними рішеннями. У вихідний секції Marantz SA-10 встановлено дискретні модулі HDAM, що підвищують якість саунду. На борту є дискретний підсилювач для навушників з HDAM, а секція БП включає в себе великий тороїдальний трансформатор.
Корпус програвача оснащений двошаровим обмідненим шасі для зменшення механічних вібрацій і захисту від перешкод. Панелі виконані з алюмінію, причому верхня кришка має товщину 5 мм Фронтальна панель отримала LED-підсвічування. В її центрі встановлено лоток приводу, ліворуч від якого розташована клавіша об./закр. лотка, а праворуч — клавіша "Play". Нижче знаходиться дисплей і кнопки керування відтворенням. На фасаді також є кнопка відключення дисплея/підсвічування, селектор джерел, клавіша живлення і 6,3 мм гніздо для навушників з регулятором гучності.
Входи програвача представлені коаксіальним і оптичними роз'ємами, асинхронним USB (тип B) і звичайним USB з підтримкою iOS-пристроїв. Цифрові входи ізольовані з метою усунення шумів, що передаються від джерел сигналу. Є оптичний і коаксіальний виходи, а аналогова секція представлена несиметричним і балансным роз'ємами. В комплект входить універсальний пульт.
Характеристики Marantz SA-10
Підтримувані формати для SACD/CD-приводу CD, CD-R/RW, SACD, DVD-R/RW; записані на CD файлів: WMA, AAC, MP3, FLAC (до 24 біт/48 кГц), WAV (до 24 біт/48 кГц), ALAC (до 24 біт/48 кГц), AIFF (до 24 біт/48 кГц); записані на DVD-ROM файли: DSD (до 5,6 МГц), WAV (до 24 біт/192 кГц), ALAC (до 24 біт/96 кГц), AIFF (до 24 біт/192 кГц), WMA, AAC і MP3
Відображення інформації SA-CD Text, ID3 Tag, WMA Meta Tag, AAC Meta data
Система апсемплинга і цифро-аналогового перетворення заснована на технології MMM (Marantz Musical Mastering), MMM-stream, MMM-conversion
Вбудований 32-бітний DSP так
Секція НЧ-фільтра 2 х HDAM
Вихідний буфер HDAM SA2
Підсилювач для навушників HDAM SA2 + HDAM
Потужність підсилювача для навушників 140 мВт (600 Ом), 330 мВт (250 Ом), 710 мВт (100 Ом)
Симетрична топології схем та
Аудіофільскі компоненти в ланцюгах так
Можливість відключення цифрових виходів є
Можливість вибору одного з двох типів фільтрації є
Окремі ланцюги випрямлячів для аналогових і цифрових контурів та
Частотний діапазон SACD: 2 Гц – 60 кГц (- 3 дБ), CD: 2 Гц – 20 кГц (± 1 дБ)
Динамічний діапазон (SACD/CD) 109/98 дБ
Відношення сигнал/шум (SACD/CD) 112/104 дБ
Поділ каналів (SACD/CD) 105/100 дБ
Коефіцієнт гармонік (SACD/CD) 0,0008%/0,0015%
Вихідна напруга (SACD/CD) В 2,4/2 (вихід RCA)
Підтримувані формати відтворення з USB (тип B) з комп'ютера PCM/DXD (до 32 бит/384 кГц), DSD64/128/256
Підтримувані формати відтворення з USB (тип A) з зовнішніх накопичувачів WAV (до 24 біт/192 кГц), FLAC (до 24 біт/192 кГц), ALAC (до 24 біт/96 кГц), AIFF (до 24 біт/192 кГц), DSD64/128, MP3, WMA, AAC
Входи коаксіальний (24 біт/192 кГц), оптичний (24 біт/192 кГц), USB (сумісний з iPod/iPhone), асинхронний USB (тип B)
Виходи лінійний RCA (мідні RCA-роз'єми з нікелевим покриттям), балансний XLR, коаксіальний, оптичний, 6,3 мм для навушників
Інша комутація вхід/вихід системної шини D-Bus
Блок живлення тороїдальний трансформатор, конденсатори: 2 шт. по 4700 мкФ
Універсальний Пульт ДУ RC004PMSA
Споживана потужність 50 Вт, в режимі standby: 0,3 Вт
Розміри (ШхВхГ) 440x127x419 мм
Вага 18,4 кг
Огляд компонентів: Marantz PM-10 і Marantz SA-10 від порталу Hi-Fi.RU
Більше 10 років знадобилося інженерам Marantz на розробку нової топової серії стереофонічних компонентів 10 Series. І ось, нарешті, SACD/CD програвач Marantz SA-10 і інтегрований підсилювач Marantz PM-10 готові з'явитися перед публікою. Перше знайомство з новинками відбулося в офісі холдингу D+M Group, в яку входить компанія Marantz, в голландському Ейндховені.
Акуратний європейське містечко Ейндховен в 120 км на південь від Амстердама знаменитий не тільки тим, що є батьківщиною компанії Philips, і дуже відомим футбольним клубом PSV, але й тим, що тут розташований європейський офіс холдингу D+M Group, що об'єднує відомих у світі hi-fi виробників Denon і Marantz. Тому вибір місця для європейської презентації нової топової серії стереофонічних компонентів Marantz був вирішений наперед. Спеціально для цього в Ейндховен прибув метр Кен Ішивата, для якого компоненти 10 Series, ввібравши всі самі передові розробки компанії Marantz останнього десятиліття, особливо значущі. Своє напутнє слово всім любителям якісного відтворення музики Кен записав у відеоролику, а лист з цього ролика за підписом метра знайдеться в коробці з будь-яким компонентом Marantz 10 Series :
Програвач Marantz SA-10 продовжує славні традиції колишньої топової моделі SA-7, представленої в 2006 році. На відміну від популярного в аудиофильской середовищі попередника, який міг відтворювати лише оптичні диски CD і SACD, функціональність Marantz SA-10 помітно розширено. Сьогодні стає все актуальнішою зберігання фонотеки у вигляді файлів, в тому числі високої роздільної здатності в форматах FLAC і DSD, і сучасний джерело в стереосистеми повинен вміти з ними працювати. Marantz SA-10 пропонує три способи відтворення файлів. По-перше, їх можна записати на диски CD-R (RW) або DVD-R (RW) як звичайні диски з даними. По-друге, новинка вміє відтворювати файли з зовнішнього накопичувача з інтерфейсом USB – флешки або зовнішнього жорсткого диска. І, нарешті, програвач можна використовувати в якості зовнішнього блоку ЦАП для роботи, наприклад, з комп'ютером або ноутбуком по інтерфейсу USB, які в даному випадку виступають в ролі цифрового транспорту. При цьому, підтримуються всі актуальні формати файлів, включаючи WAV, FLAC з роздільною здатністю аж до 32 бит / 384 кГц при роботі з комп'ютером в якості зовнішнього ЦАП і до 24 біт / 192 кГц при відтворенні файлів, а також DSD з частотою до 11,2 МГц. Більше того, мова йде не про формальну здатності відтворювати такий матеріал – програвач здатний витягувати з цифрових музичних файлів буквально все до найдрібніших нюансів, завдяки поєднанню перевіреного часом досвіду компанії Marantz і деяких інноваційних рішень, розроблених спеціально для цього флагманського продукту.
Для відтворення оптичних дисків SACD, CD, DVD-R/RW і CD-R/RW в конструкції плеєра використаний фірмовий повний привід SACD-М3, розроблений спеціально для Marantz SA-10. Це новітня розробка в серії дискових приводів, створених для плеєрів Marantz, здатна відтворювати не тільки компакт-диски і диски SACD, але також диски CD-R (RW) або DVD-R (RW) з записаними на них аудіофайлами високого дозволу. Посол бренду Marantz Кен Ішивата пояснює, що «з часів перших CD-програвачів механіка транспорту була однією з наших сильних сторін, і з плеєрами SACD сталося те ж саме. Звичайно, поступаючи таким чином, ми несемо додаткові витрати, але якщо ми хочемо створити щось особливе, ми зобов'язані робити це. Крім того, сьогодні на ринку існує вже не так багато доступних механізмів для читання SACD. Утім, створити такий механізм задешево в принципі неможливо, тому його застосування обмежене лише нашими топовими моделями».
Інше оригінальне рішення торкнулося, мабуть, основного процесу для цифрового джерела аудіо – цифро-аналогового перетворення. В Marantz SA-10 немає як таких мікросхем ЦАП. Секрет криється в технології Marantz Musical Mastering (MMM), що представляє оригінальний підхід до проблеми перетворення цифрового потоку в аналоговий сигнал без появи артефактів, які потребують додаткової обробки після перетворення. Marantz у своєї старшої моделі програвача реалізує двоетапний процес - МММ-перетворення і МММ-стрімінг. Замість понижуючого перетворення файлів високої роздільної здатності до рівня, доступного звичайним ЦАП (down-sampling), як це часто буває, Marantz SA-10 конвертує цифровий потік в формат DSD256 (11,3 МГц або 12,3 МГц), використовуючи технологію Marantz Musical Mastering. Два еталонних тактових генератора використовуються для гарантії, що всі цифрові сигнали перетворюються безпосередньо в DSD256 – що в чотири рази перевищує дозвіл стандарту SACD – без зміни частоти дискретизації, а вибір з двох налаштувань параметрів цифрового фільтра дозволить слухачеві підібрати звучання по своєму смаку.
Друга частина пакета Marantz Musical Mastering – МММ-стрімінг – готує потік DSD256 для трансляції на аналоговий вихід програвача. Старший інженер-електронник Marantz Райнер Фінк працює над референсними програвачами компакт-дисків протягом двох десятиліть, і саме він займає центральне місце в проекті створення моделі SA-10. Він говорить, що, « ... оскільки я був одним з інженерів компанії Philips ще в кінці 80-х років минулого століття і працював над перетворювачами типу Bitstream (останнім був DAC-7) – ми могли б спиратися на ці знання, щоб побудувати наш власний битстрим-конвертер для програвача Marantz SA-10». Результатом МММ-перетворення є, по суті, вже аналоговий сигнал, поданий потоком одиночних імпульсів дуже високої частоти. Так як найскладніша частина цифрової обробки вже зроблена, досить пропустити цей потік через якісний фільтр нижніх частот, щоб отримати чистий аналоговий звук. При всій удаваній складності, насправді це дуже просте і елегантне рішення для цифро-аналогового перетворення – і це унікальне гідність Marantz SA-10.
Кращим партнером для програвача Marantz SA-10 стане інтегрований підсилювач PM-10, що також входить в нову 10 Series. До цього моменту топовий підсилювальний комплект компанії, SC-7/MA-9, будувався за двухблочному принципом – попередній підсилювач і стереофонічний підсилювач потужності. Сучасні технології дозволили створити інтегроване рішення без будь-яких компромісів у частині якості звучання. У разі Marantz PM-10 під одним дахом живуть попередній підсилювач, два моноблочних підсилювача потужності і дискретний фонокоректор для роботи з картриджами типу MM і MC. При цьому, в новинці реалізована повністю балансна схемотехніка протягом всього шляху сигналу від входів попереднього підсилювача до диференціальних вихідних каскадів. В підсилювачі працюють три основних блоку живлення – для попереднього підсилювача і окремі блоки для кожного каналу підсилювача потужності. Є також окремий блок живлення для мікропроцесорного керуючого модуля, відповідального за регулювання гучності, вибір активного входу і тому подібне, що гарантує відсутність шумів і наведень від секції управління у звуковому тракті.
В Marantz PM-10 використовується імпульсна технологія підсилення для забезпечення високої вихідної потужності – на навантаження 8 Ом підсилювач здатний видати 200 Вт на кожен канал, а при роботі з баластом опором 4 Ом апарат розвиває до 400 Вт неспотвореної потужності. Такі параметри дозволяють Marantz PM-10 впевнено контролювати найбільш складні з точки зору імпедансу акустичні системи і миттєво видавати в навантаження великі струми. В результаті підсилювача по силам передавати динамічні контрасти навіть найвимогливіших музичних пасажів. Апарат оснащений двома парами балансних аналогових входів на роз'ємах XLR і чотирма небалансными входами на роз'ємах RCA. Є тут також прямий вхід підсилювачів потужності і лінійний аналоговий вихід. Якісний фонокоректор, реалізований на дискретних елементах, здатний працювати як з картриджами з рухомим магнітом (MM), так і з рухомою котушкою (MC).
У схемі попереднього підсилювача не використовуються мікросхеми операційних підсилювачів. Їх замінюють знамениті гипердинамичные підсилювальні модулі компанії Marantz (HDAM-SA3), які являють собою компактні підсилювачі, зібрані на дискретних елементах для найкращої якості звучання. Для досягнення максимальної якості посилення в Marantz PM-10 реалізований спеціальний режим «Purest Mode», в якому відключаються всі зайві ланцюга, забезпечуючи музичного сигналу самий чистий можливий шлях через підсилювач. При необхідності можна використовувати Marantz PM-10 як стереофонічний підсилювач потужності, для чого реалізований режим "Power Amp Direct» - з подачею сигналу прямо від входу на задній стінці корпусу на кінцеві каскади підсилення.
Подібно програвача Marantz SA-10, підсилювач PM-10 сконструйований за найвищим фірмовим стандартам, з двошаровим шасі з повністю мідним покриттям - для ефективного придушення механічних та електричних перешкод, і корпусом з товстих і масивних, немагнітних алюмінієвих панелей. Обидва компоненти спираються на спеціальні ніжки з алюмінієвого лиття. Акустичні термінали тут теж розроблені і виготовлені спеціально для Marantz PM-10 – для гвинтових клем Marantz SPKT-100+ використовується особливо чиста мідь, а їх конструкція дозволяє надійно фіксувати навіть товсті і жорсткі акустичні кабелі.
Для демонстрації компонентів нової референсною 10 Series від Marantz Кен Ішивата вибрав зовсім свіжі топові акустичні системи Concept 500 британського ательє Q Acoustics, вперше показані цієї весни на мюнхенському High End шоу. Тестові треки транслювалися на Marantz SA-10 по USB з MacBook. Незважаючи на те, що і компоненти Marantz, і британську акустику я вперше слухав, що кілька ускладнювало визначення внеску в загальне звучання окремих компонентів системи, з перших нот стало зрозуміло, що джерела вдається передавати найдрібніші нюанси звукового полотна, особливо на записах у високому дозволі, а підсилювач впевнено контролює акустичні системи навіть у найбільш напружених моментах музичних композицій. Компоненти нової 10 Series від Marantz ретельно розроблені і чудово виготовлені, щоб забезпечити чудове звучання і поставити нову планку якості для стаціонарної апаратури. Перш за все, нова серія як і раніше вірна того девізу, якого в компанії Marantz дотримуються протягом багатьох років - «Because music matters»
Основні | |
---|---|
Виробник | Marantz |
Стан | Новий |
Тип | CD-програвач |
Користувальницькі характеристики | |
Головна | CD-програвачі |
Колір корпусу | Black |
- Ціна: 369 600 ₴