Denon DP-29F
Програвач вінілових дисків Denon DP-29F призначений для меломанів-початківців і обладнаний усім необхідним для найпростішого занурення у світ аналогового звуку.
Вертушка має вбудований RIAA-лікокоректор, тому Denon DP-29F можна під'єднати до будь-якого вільного лінійного входу інтегрального стереопідсилювача. Програвач має литий алюмінієвий опорний диск, досить масивний для ефективної стабілізації швидкості обертання й поглинання небажаних вібрацій.
Denon DP-29F обладнаний налаштованим тонармом з MM-звукознімачем (іглу в головці, як і сам звукознімач, можна змінювати), тому готовий до роботи відразу після розпакування та нескладного збирання. Остання полягає в в установленні опорного диска та приводного ременя. Denon DP-29F має повністю автоматичний або ручний режим роботи. У першому випадку досить встановити на програвач вінілову пластинку та натиснути кнопку «Старт». Тонарм сам переміститься на початок першого запису на платівці та створить звукознімач у потрібне положення. Автоматичний режим роботи дає змогу усунути небезпеку пошкодження пластинки або голки звукознімача програвача недосвідченим користувачем.

За бажання можна в ручну підвести тонарм у потрібну позицію на платівці, обертання диска і в цьому разі почнеться автоматично. Після закінчення останнього треку на диску тонарм автоматично підіймається й переміщається на опору. Також припинити прослуховування диска можна в будь-який момент, натиснувши кнопку «Стоп» (тонарм і в цьому разі переміститься в вихідне положення).
Denon DP-29F має дві швидкості обертання диска, а для правильної роботи автоматики передбачений спеціальний перемикач, за допомогою якого можна задати діаметр прослуховуватої пластинки. Також апарат комплектується перехідником, який насаджується на шків опорного диска під час прослуховування 45-перевертних дисків, що мають центральний отвір збільшеного діаметра. Передбачена та пилозахисна кришка, що захищає механізм програвача в той час, коли він не використовується.

Особливості
- Для під'єднання до підсилювача Denon DP-29F обладнаний незнімним кабелем із роз'ємами RCA, що мають додатковий заземлювальний контакт.
- Опорний диск високої точності з литого алюмінію. Опорний диск виготовлений із високою точністю з міцного литого алюмінію. Завдяки цьому він має рівномірно розподілену інерційну масу, що забезпечує стабільне обертання, що вкрай важливо для забезпечення високої якості відтворення звуку.
- Автоматична система для забезпечення простоти керування. DP-29F забезпечений автоматичною системою, що включає музику у разі простого натискання кнопки та припиняльної роботи після закінчення відтворення — тонарм водночас повертається в початкове положення, а обертання опорного диска припиняється. Система виключає можливість появи випадкових подряпин на пластинці під час відтворення.
- Вбудований фонокоректор:
- Оскільки DP-29F забезпечений вбудованим фонокоректор звукознімача, його можна під'єднати до інтегрального підсилювача, що не має такого.
- Програвач комплектується ММ картриджем DSN-82, тому, щоб почати прослуховування своєї колекції, вам досить просто під'єднати DP-29F до домашньої hi-fi системі.

Характеристики вінілового програвача Denon DP-29F:
- Перемикання швидкості: 33,1/3, 45 rpm
- Детонація: 0,15%
- Співвідношення сигнал/шум: - 73 дБ
- Звукознімач: MM-тип (DSN-82)
- Ліхмокоректор: вбудований
- Опорний диск: 300 мм
- Тонарма: динамічно збалансований, ефективна довжина 195 мм
- Габарити (ШхВхГ): 360 х 97 х 357 мм
- Вага: 2,8 кг
Denon DP-29F купити в Світі акустики за найкращою ціною в Україні.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Denon |
| Країна виробник | Японія |
| Стан | Новий |
| Особливості | Вбудований фонокоректор |
| Колір корпусу | Silver |
- Ціна: 8 052 ₴










