Отримайте цю позицію безкоштовно при покупці «Audiolab Omnia»
0,01 ₴
+ 1 РІК ГАРАНТІЇ
Audiolab Omnia
Audiolab Omnia - підсилювач розміщений у шикарному алюмінієвому корпусі з мінімалістичним дизайном, обіцяє задовольнити всі потреби меломана — від цифрового стримінгу до прослуховування компакт-дисків і колекцій вінілових пластинок. Для цього Audiolab Omnia обладнаний вбудованим програвачем компакт-дисків, великою кількістю входів для зовнішніх джерел, включно з фонокоректором для програвача вінілових платівок. У центрі алюмінієвої передньої панелі Audiolab Omnia є повноколірний екран із діагоналлю 4,3 дюйма, готовий відтворювати таку інформацію, як системні параметри, дані формату та відомості про доріжку. Його можна налаштувати для зображення вимірювача рівня гучності в «аналоговій» або «цифровій» формі, показуючи рівні децибелів у реальному часі для лівого та правого каналів.
Audiolab Omnia - підсилювач потужності класу AB побудований за схемою «подвійне моно» і видає по 75 Вт на канал із максимальним струмом до 15 А. Для зменшення спотворень для правого та лівого каналів використовуються роздільні ланцюги живлення. Вихідний каскад підсилювача Audiolab Omnia побудований на основі топології CFB (Complementary Feedback) у комбінації з еміттерним повторювачем. Така конструкція, на думку розробників, дає змогу домогтися високої лінійності та температурної стабільності. Два монопідсилювачі в одному корпусі підтримує тороїдальний трансформатор на 300 ВА, і на кожен канал припадає по парі конденсаторів місткістю в 15 000 мкФ кожен. А за бажання ви можете обійти окремі каскади підсилювача, що дасть вам можливість під'єднати зовнішній передпідсилювач або підсилювач потужності.
Вбудований програвач компакт-дисків, можливо, незвичайний для музичної системи 2021 року, але транспортний механізм Audiolab Omnia містить високоточну оптичну систему та завантажувальний лоток із низьким коефіцієнтом тертя, з електронним буфером даних і міцною алюмінієвою основою та шасі. Для шанувальників вінілу вбудований MM- фонокоректор обладнаний високоякісною малошумною схемою на основі JFET з точною еквалізацією RIAA.
Внутрішня схема ЦАП Audiolab Omnia побудована на базі мікросхеми ESS Labs ES9038Q2M і підтримує дискретизація аудіофайлів до 768 кГц/DSD512, що надходять через USB-вхід, що пройшов тестування Roon і сертифікованих MQA; і до 192 кГц для потоків, що надходять на його коаксіальні роз'єми та роз'єми TOSLINK; або до 192 кГц для потоків, що виходять з мережевого потокового входу пристрою з підтримкою DTS Play-Fi.
Потокове передавання в мережі Audiolab Omnia забезпечується технологією DTS Play-Fi, шлюзом до безлічі музичних сервісів, включно з Spotify, Tidal, Amazon Music, Deezer, Qobuz, Audacy, TuneIn, iHeartRadio і SiriusXM. Застосунок DTS Play-Fi (доступний для iOS або Android) також функціонує як ваш надійний музичний палац, здатний обслуговувати потокову бібліотеку, що зберігається на DLNA-сумісному накопичувачі NAS або медіасервері. Audiolab Omnia також забезпечує повне декодування MQA, технології потокового передавання у високій роздільній здатності Tidal. Але є й інші способи бездротового потокового передавання музики на Audiolab Omnia, крім програми Play-Fi! Spotify Connect і Bluetooth 5 з кодеками aptX, aptX LL, AAC і SBC, продукт готовий до роботи з Roon.
Audiolab Omnia також має повний набір входів для аналогових і цифрових джерел. Два входи USB, тип A і тип B, призначені для під'єднання до ПК, Mac, смартфонів, планшетів і цифрових пам'ятних пристроїв, доповнені чотирма цифровими входами S/PDIF (два коаксіальних і два оптичні) і портом Ethernet для під'єднання до мережі. Також є чотири стереофонічні аналогові входи RCA — три лінійних входи й один вхід MM для програвача вінілових платівок. І на додаток до набору позолочених клем для під'єднання акустичних систем, на передній панелі є 6,3-міліметровий вихід для навушників. Інші виходи містять попередній вихід стереоRCA, а також коаксіальний і оптичний цифрові виходи.
Огляд Audiolab Omnia
Якщо ви стверджуєте, що ваша модель «робить усе», від вас будуть потрібні докази. Audiolab зі своєю системою Omnia готовий до цього. У цьому пристрої є функція стримінгу, цифрові входи, CD, Bluetooth, аналогові входи, гарний набір виходів і все це упаковано в симпатичний металевий корпус.
Ви отримуєте п'ять цифрових входів: два коаксіальні, два оптичні й один USB (останнє має можливість оброблення 768 кГц PCM і DSD 512, а також підтримку MQA). Є оптичний і коаксіальний виходи, що трапляється не так уже й часто, але комусь може стати в пригоді. CD-привод, Bluetooth і мережевий модуль працюють із 32-бітним ЦАП на базі мікросхем ES9038Q2M.
В аналоговій секції є три входи RCA і фонокоректор для ММ-звукознімачів, побудований на JFET за фірмовою схемою, що добре зарекомендувала себе. Крім того, є виходи з передпідсилювача та входи підсилювача потужності. Вбудований підсилювач у системі теж цілком респектабельний. Він працює в класі A/B і розвиває 50 Вт на канал (8 Ом) і 75 Вт на канал (4 Ом). Цієї потужності вдосталь для більшості домашніх застосувань. Хоча прямих посиланнях на це немає, його параметри дуже схожі на підсилювач 6000A, і це непогано, оскільки це, як і раніше, один із найкращих інтегральних підсилювачів у своїй ціновій категорії. Крім виходів на колонки є й роз'єм 6,3 мм для під'єднання навушників.
Секция стриминга в модели Omnia построена на базе технологии DTS Play-Fi. Ця платформа використовується деякими виробниками та сумісна техніка різних брендів може бути об'єднана в єдину систему. Є підтримка декількох потокових сервісів через загальний мобільний застосунок. Тут, як і раніше, немає відтворення без пауз (що було давно передбачено, але поки що не реалізовано), і хоча режим перетворення з точністю «біт-в-біт» передбачений, він працює не так гладко, як у BluOS. І дратує, що обійти застосунок Play-Fi ніяк не вийде.
І це не єдині проблеми. Час доступу як до потокових сервісів, так і до локального контенту трохи більший, ніж в інших мережевих пристроїв, що працюють через дротове з'єднання. Загалом Audiolab не дає вам змогу занадто поспішати. Прямий доступ до всіх його входів не передбачений, тобто вам потрібно послідовно перемикати їх для пошуку потрібного (CD, USB і Bluetooth все ж вибираються безпосередньо з пульта ДК). До цього, звичайно, можна звикнути, але прямий доступ із відповідною кнопкою все ж зручніше. Регулювання гучності відбувається за допомогою енкодера, що також уповільнює процес. Загалом Omnia не має такий самий бездоганний вигляд з погляду користування, як деякі інші системи «все-в-одному».
Щодо зовнішнього виконання Omnia, то тут усе прекрасно. Дизайн, збирання й оздоблення моделі абсолютно видатні для ціни, що додається. Я не впевнений, що мені подобається її загальний стиль — традиціоналист у мені хотів би, щоб Omnia більше походила на моделі серії 6000 і 8300. Все ж я захоплюю тим, як тут вписані такі традиційні для Audiolab штрихи, як розташована праворуч кнопка живлення. Omnia нічим не поступається з погляду продуманості дизайну таких моделей, як NAD C700 і Roksan Attessa. Однак нюанс у тому, що ці пристрої зручніші в користуванні.
Підводячи підсумок, можна сказати, що Omnia — досить складна в оцінці модель. З одного боку, ми маємо систему із широким набором під'єднань, чудову якість збирання й видатний звук. Робота Omnia з програвачем Rega або через USB-вхід (використовуючи під'єднання Roon замість Play-Fi) мене потішило. Щодо специфікацій або звучання в цієї системи немає конкурентів у своїй ціновій категорії.
Однак Omnia могла б стати ще кращою, якби Play-Fi все ж була оновлена так, як це було давно Обіцяно. Якщо вас цікавить тільки стримінг, замість Omnia, я б рекомендував придивитися до NAD C700 або HiFi Rose RS-201E. Однак у системи Audiolab є функціональність, якої немає серед конкурентів. До того ж використання Omnia у всіх режимах дає чудову якість звуку. Саме ця універсальність і дає нам право привласнити Omnia значок «Рекомендована модель».
Характеристики Audiolab Omnia
- Тип CD-плеєр, ЦАП, передпідсилювач, підсилювач потужності
- Відтворення компакт-дисків, сумісних із дисками CD, CD-R, CD-RW
- Підтримка форматів: MQA, ALAC, WAV, FLAC, AIFF, WMA, MP3, AAC, AACHE, AAC +, DSD64, DSD128, DSD256
- Підтримка сервісів: Amazon Music, Spotify, TIDAL, KKBox, SiriusXM, Napster, Internet Radio, Deezer, iHeartRadio, PANDORA, Qobuz, Qmusic та інші.
- ЦАП ES9038Q2M 32-бітний
- Частота дискретизації вхідного сигналу PCM 32 біт/384 кГц, DSD256
- Вихідна потужність 2x50 Вт (8 Ом)/2x75 Вт (4 Ом) Клас AB
- Коефіцієнт гармонік менш ніж 0,009% (підсилювач потужності), менш ніж 0,002% (підсилювач)
- Діапазон частот 20 Гц — 20 кГц
- Відношення сигнал/шум> 110 дБ, 76 дБ (Phono MM)
- Поділ стереоканалів понад 82 дБ (підсилювач потужності), понад 100 дБ (передпідсилювач)
- Входи 3 x аналогові, 1 x Phono (MM), 1 x підсилювач потужності, 2 x SPDIF (коаксіальний), 2 x SPDIF (оптичний), 1xPC USB (USB B), 1 x USB HDD (USB A), 1 x 12 В тригер
- Виходи: 1 підсилювач PRE, 1 акустичні системи, 1 навушники, 1 тригер 12 В
- Частота дискретизації оптичний/коаксіальний: 44,1 кГц --- 192 кГц, Оптичний/коаксіальний: 44,1 кГц --- 192 кГц, ПК USB: 44,1-768 кГц (PCM)/DSD64, DSD128, DSD256, DSD512
- Bluetooth 5.0, з підтримкою aptX, Wi-Fi
- Розміри (мм) (Ш x В x Г) 440 x 156 x 327
- Вага 9,1 кг
Audiolab Omnia купити в Світі акустики. Купити Audiolab Omnia за найкращою ціною в Україні
Основні | |
---|---|
Виробник | Audiolab |
Тип | Інтегральний підсилювач |
- Ціна: 72 900 ₴