Отримайте цю позицію безкоштовно при покупці «Canton Smart Townus 8 Black High Gloss»
0,01 ₴
+ 1 РІК ГАРАНТІЇ
Canton Smart Townus 8
Корпуси трисмугових Canton Smart Townus 8 посилені зсередини. У кросоверах застосовуються високоякісні компоненти, а внутрішнє розведення вироблене замовленим кабелем збільшеного перерізу. Пискавка тут — та сама, що знизошла з верхніх лінійок — з 25-міліметровим керамічним куполом і апертурним тілом. Те саме можна сказати й про основні 174-міліметрові драйвери, причому для Townus головки з титановими дифузорами забезпечили просунутими Wave-підвісами, що їх вигідно відрізняє від минулого покоління Vento. Крім Canton Smart Townus 8, новий ряд активних колонок у каталозі Canton представлений також двосмуговою поличною акустичною системою Smart Townus 2. Дизайн у всіх колонок серії Townus гармонійний і модний, з округленими гранями, причому крім білої матової фактури Canton запропонувала в оздобленні класичний шпон горіха та чорний рояльний лак.
Численні вхідні інтерфейси Canton Smart Townus 8 забезпечують під'єднання практично будь-якого пристрою безпосередньо до системи: аналоговий балансний XLR і лінійний RCA-входи для під'єднання класичних джерел, тоді як використання USB-входа з драйвером XMOS гарантує відтворення з якістю High Resolution. Ви можете під'єднати телевізор, Blu-Ray плеєр або будь-який інший плеєр безпосередньо, використовуючи оптичний або коаксіальний вхід. Системи Canton Smart Townus 8 також забезпечують видатну якість звучання звукових доріжок фільмів. Завдяки якісним, вбудованим у кожну колонку підсилювачам, 24-бітному процесунгу, інноваційним рішенням серії Vento системи здатні відтворювати потужне звучання рівня High-End. Як частина нового сімейства Canton Smart ці моделі ідеальні для стримінгу музики.
Canton Smart Townus 8 можна використовувати як звичайні активні монітори, подавши аналоговий сигнал із попереднього або джерела з регульованим виходом на термінали RCA або XLR, які передбачені в кожної АС — і на провідному «майстері», і на відомій моделі. І минулого разу ми переконалися, що цей варіант, мабуть, найбільш музично-просунутий — досягається така сама якість звучання, як і професійних студійних моніторів. Також можна застосувати цифрові входи (коаксіал або оптику) — цей варіант і стане основним для нашого сетапу, оскільки дає змогу без клопоту під'єднати панель і, за бажання, BD-програвач (кабелі вже не треба підводити до кожної АС — досить тільки к «мастеру»). Є, нарешті, і опції: запуск сигналу з комп'ютера через USB або з будь-якого мобільного гаждота через Bluetooth. Ось так у сумі ми вже отримуємо шість джерел — усі вибираються з пульта ДК від колонок.
З його допомогою і не надто інформативного «тризнакового» РК-дисплея, який є на кожній колонці, доведеться виконувати й процес початкового настроювання, що, скажімо чесно, без інструкції та належної уваги зробити непросто. Втім, ця процедура проводиться лише одного разу, і насправді вона куди зрозуміліша за той страхітливий «дерев" всього алгоритму, що зображений на папері. Наприклад, найскладніша процедура бездротового сполучення АС у багатоканальну конфігурацію робиться тупо за кроками: увімкнути майстер-колонку, викликав режим сполучення і призначив канал, потім додав другу колонку та призначив її канал, потімкрутив це з третім «слейвом», з четвертим і т.ін. Оскільки в основі Smart-мережі Canton лежить 8-канальна цифрова платформа, то один «майстер» може «роздавати» сигнал ще на сім активних систем, причому не потрібно думати про узгодження частот кросоверів — це якраз робиться системно, без вашого участі.
Залишається лише задати рівні та фактичні дистанції до колонок. В підсумку під'єднання й конфігурування всієї системи займає набагато менше часу, ніж традиційної багатоканальної системи з набором пасивної акустики й AV-ресивером, яке починається, зазвичай, з муторного процесу з'єднання всіх акустичних кабелів, тривалого ходіння по багатострочному меню бас-менеджера та закінчується багатоступеневою процедурою автокалібрування з подальшою корекцією. У нашому випадку ми взагалі обходиться без перерахованого. Можете заодно порахувати й економію: з бюджету викреслюємо вартість усіх акустичних кабелів, лопаток і «бананів» для них, а також вартість самого AV-ресивера і, як показали подальші прослуховування, сабвуфера теж, оскільки Canton Smart Townus 8 його замінюють двічі та в вичерпному об'ємі.
Характеристики Canton Smart Townus 8
- Конфігурація: 4 випромінювачі, 3 смуги
- Акустичне оформлення: фазоінвертор
- Входи: USB Type-B (тільки на системі Master), Coax, TOSLink, лінійні L/R, XLR
- Виходи: Coax, SUB
- Вбудовані декодери: Dolby Digital, DTS Digital Surround, DTS TruSurround
- Режими: Virtual Center для конфігурації 4.0, Virtual Surround для стерео, Music&Surround Sound
- Підтримка бездротових протоколів: Bluetooth 3.0 aptX
- Діапазон відтворюваних частот: 24 — 30 000 Гц
- Системна (загальна) потужність: 350 Вт
- Частоти розділу смуг: 160, 3100 Гц
- Габарити з опорами: 23 х 101,5 х 33 см
- Маса 1 шт.: 21 кг
Основні | |
---|---|
Виробник | Canton |
Тип | Бездротовий |
Колір корпусу | |
Колір корпусу | Black high gloss |
- Ціна: 211 500 ₴/пара