Отримайте цю позицію безкоштовно при покупці «Rotel Michi X3 Series 2»
0,01 ₴
+ 1 РІК ГАРАНТІЇ
Rotel Michi X3 Series 2
Підсилювач Michi X3 Series 2 інтегрований в елегантний корпус індустріального дизайну та видає по 350 Вт потужності в класі AB на 4-омні колонки. Його звучання вирізняється чудовою музичною точністю й винятковою акустичною детальністю.
ЦАП високого ESS SABRE ES9028PRO, який здійснює критично важливе перетворення цифрового сигналу в аналогову форму, доповнений ретельно підібраними вручну елементами у всіх важливих аудіо ланцюгах і безцінним досвідом створення аудіо компонентів упродовж понад 58 років. Безчисленний годинник прослуховування і строге стендове тестування гарантують, що X3 Series 2 без особливих зусиль виконає свою мету точно передати всю виразність музичних творів — саме так, як це має робити бренд Michi.
Підсилювач Michi X3 Series 2 обладнаний безліччю функцій для безшовної інтеграції в будь-які аудіосистемі. На задній панелі є роз'єми для всіх звичайних кабельних з'єднань плюс два комплекти фірмових колонкових клем Michi з родієвим покриттям, які забезпечують безпроблемне під'єднання будь-яких акустичних систем, зокрема бі-ваерингом. Органи керування й дисплей високої роздільної здатності на передній панелі гарантують легкість роботи та простоту конфігурування з використанням пульта ДК Michi.
Тороїдальний силовий трансформатор власного виробництва з великим запасом потужності, високим к.п.д. і ультранизьким шумом, а також незалежні стабілізатори для ізольовання цифрової, аналогової секцій і каскадів посилення потужності, усувають небажані шуми або спотворення, допомагаючи поліпшити якість звуку.
Конструкція підсилювача, яка використовує схемну топологію прямого сигнального тракту, передбачає оптимізацію шляхів проходження сигналу. Michi X3 Series 2 здатний комутувати 13 джерел. Серед аналогових — чотири входи (три небалансні RCA й один симетричний XLR), плюс вхід для фонокоригатора MM. Цифрова комутація представлена трьома оптичними та трьома коаксіальними входами, доповненими PC-USB. Ще один варіант передавання сигналу на Michi X3 Series 2 — Bluetooth з aptX.
Завдяки роз'ємам RS232 і Ethernet можлива проста інтеграція в популярні системи керування, а також оновлення програмного забезпечення через інтернет або з USB флешнакопичувачів. Всі моделі Michi проєктуються і збираються відповідно до високих стандартів якості на однойменній фабриці. Michi X3 напевно подарує вам незліченний годинник насолоди музикою найрізноманітніших стилів і жанрів.
Огляд Michi X3 Series 2
Про передовистоту цього бренда, як і особливостей дизайну компонентів і загального для всіх дисплейного інтерфейсу керування, ми вжерошили в огляді флагманських компонентів — попереднього підсилювача Michi P5 і моноблоків Michi M8. Тому не повторюватимемося і тут відразу подивися на лінійку відродженого Michi з іншого фланга — з бюджетного.
Найдоступніший компонент у ній — Michi X3 Series 2. Він являє собою повний інтегральний підсилювач із функціями дуже просунутого аудіофільського ЦАПа. До речі, конвертувальна частина анітрохи не врізана порівняно дорожчого та потужного X5 Series 2 — плата перетворювача, зібрана на всі ті ж чипи ESS SABRE ES9028PRO і доповнена конвертором MQA, тут також допускає під'єднання до восьми джерел (включно з ПК через USB і смартфони через Bluetooth aptX/AAC).
З огляду на це легко зробити висновок, що основне змішування в Х3 Series 2 досягнуто завдяки джерелу живлення і самого «потужника». Подивімося, наскільки воно серйозне. Замість двох роздільних тороїдальних трансформаторів, як у X5 Series 2 (зібраних і екранованих за фірмовою «ротелевською» методикою), стоїть один, але куди більший. Однак пара допоміжних трансів, які обслуговують цифрову секцію та систему мікропроцесорного керування, наявна й тут. Як бачите, роздільне живлення забезпечене, але вже без «подвійного моно». Віконічна секція, що працює в класі AB і забезпечує такий самий демпінг-фактор (350), слабкіше щодо X5 Series 2 приблизно вдвічі, але насправді сильний наго-го — на 4-мну акустику «трійка» здатна видати до 350 ватів, а на 8-мну порядку 200, чого вистачить для пригнічувального числа підлогових АС і для будь-яких моніторів зі зниженою чутливістю.
У Michi X3 Series 2 помітно скромний вигляд конденсаторний буфер (кстати, електроліти вирізняються не тільки номіналом, але й серією). Але якщо взяти до уваги те, що було описано вище, то все логічно — належний запас із харчування в цьому підсилювачі забезпечує не стільки буфер, скільки головний трансформатор. І такий підхід дає деякі плюси. Звісно, «подвійне моно» сприяє кращому поділу каналів, але з енергетичних міркувань все-таки корисніше мати один загальний трансформатор «з запасом», ніж роздільну пару з куди більш скромними піковими вихідними струмами в кожного. Та й ємність конденсаторного буфера — штука не безперечна. Коли застосовуються швидкі конденсатори щодо невеликої ємності, що не стільки накопичують енергію, скільки підживлюють різкі короткі імпульси, то їх можна порівняти жорсткому прямому приводу. А ось сильно «перекачаний» за місткістю буфер у лінії живлення може поводитися як «гумова бомба» — сили копіт колосальні, але «лудить» повз, не вчасно та не точно.
І знаєте, різниця в енергетичній концепції підсилювачів відчувається навіть під час прослуховування з виходу для навушників, коли порівнюєш Michi X5 Series 2 и Michi X3 Series 2 від одного джерела. ніша підсилювач звучить із тестовими «нейтралами» Audio-Technica ATHMSR7b рівно та жваво, а Michi X3 все теж саме видає зі ще чистішим і гострішим пропрацюванням динамічних контрастів. Ударні в нього реалістичніше в атакі та краще наповнені в післягадках. А загалом саунд так добре деталізований, що можна й не думати про придбання окремого «вушного» підсилювача. Заодно відміту та знижений рівень шуму за рівних установок гучності, а це означає, що з Michi X3 Series 2 можна використовувати навушники та вищої чутливості.
Між підлоговими Bowers&Wilkins 702 Signature і підсилювачем відразу встановило розуміння. Звук вийшов прозорим, комфортним і легким для сприйняття — мінімум нав'язливості, без жодної внутрішньої напруги або надмірної валяності. Сцена непохибка за масштабом: все в зборі, все на своїх місцях, всі «в тілі». Низькочастотна та голосова основи промальовані не нудьгуючи. Картина з високих гармонік ясна та зрозуміла. Самі ВЧ стерильно-прохолодні, але ці відтінки легко піддаються корекції кабельним підборам. Головне, що якийсь несправжній підфарбований Michi X3 Series 2 немає точно. Цей підсилювач рафінований навіть у басовій смузі — там, де й дорогі еталонні підсилювачі часто люблять показати характер. Але мене більше зацікавить не стільки вміння Michi X3 Series 2 стояти ніби «поза процесу», скільки його технічне «хватка», що нагадує про найкращі традиції старої школи Rotel. Відчувалося, наприклад, що 702 Signature — занадто просте навантаження для нього. Тому й виникла ідея прогнати апарат із тією самою акустикою, до якої випробувався Michi X5 — c Dynaudio Contour 30i.
З цим завданням менш потужна «трійка» впоралася по-своєму. Вона не змогла забезпечити таку ж майже фізичну тактильність у відтворенні музичних інструментів із потужною низькою основою або зі щільним мідбасовим «переплететом», зате кращеforувала атмосферу та точніше показала джерела в середньому та високочастотному спектрі. Будь-які голоси (і не тільки високі), скрипки, флейти, мідь, усі струнні, всі дзвінки в поданні Michi X3 Series 2 повідомили як мінімум інформативніше, а гітарні та синтетичні ефекти вийшли трохи більш заводними та насиченими, але не вижаними. І це не мало вигляд як освітлення тонального балансу або ослаблення контролю внизу. Зміщувався на вищу зону саме смисловий акцент. І, до речі, якраз «трійка» здалася найбільшгресивною в передаванні природних і природних звуків, де будь-яка темброва фальш слухом вловлюється відразу.
В іншому апарат схожий на своїх старших родичів. Як і флагманський перед Michi P5, він чудово звучить через USB (з таким ввімкненням у мене взагалі не виникла помічань до підсилювача) і через модуль Bluetooth aptX. Він вимогливий до всіх під'єднаних за аналогом джерел — різницю в класі між ними, як і між сполучними кабелями, показує відразу. Не виключаю, що в деяких сетазах з Michi X3 Series 2 доведеться повозитися більше, ніж з іншими підсилювачами, але з добором відповідних джерел і дротів, саме ця модель ближче за інші підведе до того звучання, яке влаштує навіть найвибагливішого аудіофіла. Загалом, це швидше «Вибір експерта», ніж «Вдала покупка», хоча ціна підсилювача та говорить про зворотний.
Характеристики Rotel Michi X3 Series 2
- ЦАП преміумкласу ESS SABRE ES9028PRO
- Входи: стереопара XLR, 4 стереопари RCA, Phono, 3 коаксіальні S/PDIF, 3 оптичні
- TOSLink, USB Type B (PCM до 32 бит/384 кГц, DSD64, DSD128 (Native или DoP), MQA)
- Бездротове під'єднання: Bluetooth (AAC/aptX)
- Опір на входах: 100 кОм (47 кОм на Phono MM, 100 Ом на Phono MC)
- Виходи: «джек» 6,3 мм, 2 SUB, PreOut RCA
- Вихідна потужність: 200/350 Вт (8/4 Ом)
- Відтворюваний діапазон: 10 Гц – 100 кГц (-0,6 дБ)
- Поділ каналів: 65 дБ (RCA/Phono)
- Відхилення RIAA: менш ніж 0,2 дБ
- Співвідношення сигнал/шум: 102/102/80 дБ (RCA/Digital/Phono)
- Гармонійні спотворення: менш ніж 0,009%
- Інтермодуляційні спотворення: менш ніж 0,03%
- Демпінг-фактор: 350
- Споживана потужність: 500 Вт
- Габарити (Ш х В х Г): 485 x 150 x 452 мм
- Маса: 28,9 кг
Основні | |
---|---|
Виробник | Rotel |
- Ціна: 258 720 ₴