Отримайте цю позицію безкоштовно при покупці «Focal Clear MG»
0,01 ₴
+ 1 РІК ГАРАНТІЇ
Focal Clear MG
Focal Clear Mg — це три роки розробки та вдосконалення технологій. Інженери компанії Focal розробили новий корпус у формі магнієвого конуса, щоб оснастити відкриту конструкцію навушників повнодіапазонними 40-мм М-подібними динаміками. Це забезпечує виняткову точність, тональний баланс і артикуляція басів, а також підвищує рівень деталізації у всьому звуковому спектрі.
На додаток до високопродуктивних технологій Focal Clear Mg пропонує дивовижний комфорт і унікальний естетичний дизайн. Який містить вигин наголів'я і високоеластичні амбушури з піни з ефектом пам'яті. Сукупність каштанового кольору, металу та шкіри в навушниках створюють нотку сучасної елегантності. Зовнішня поверхня навушників має візерунок із стільників, що надає їм ще витонченішого й елегантнішого вигляду. Відкрита конструкція сприяє відчуттю простору та покращує образ звукової сцени.
Можливості об'ємного звучання забезпечують легкість, динаміку та відгук, особливо в басах. Відкрита решітка всередині чашки точно повторює профіль конуса "М", щоб ще більше зменшити негативні ефекти. За частот у 24 кГц високі частоти надзвичайно лінійні. Як зовнішні матеріали для навушників використані алюміній, сталь, шкіра та тканина з мікрофібри. Амбушури та наголов'я, заповнені спеціальною піною, яка має ефект пам'яті. Компактний чохол для перенесення повторює форму навушників і виготовлений у тих самих кольорах.
Огляд Focal Clear Mg от портала SalonAV
Відразу хочу звернути увагу на те, що базові моделі Clear, на зміну яким і прийшли Clear MG, важко віднести до застарілих — вони вийшли пізніше Elear і відрізнялися від них злегка модифікованими та чутливішими алюмінієвими/магнієвими драйверами з зниженим від 80 до 55 Ом електричним опором (для кращої сумісності з мобільними джерелами).
Однак весь цей час інженери Focal паралельно розробляли аналогічні головки зі ще більш перспективними випромінювачами з магнію. В їхній основі — все та ж унікальна M-конструкція, що веде відлік від динаміків «Утопій», які вимагають під час виробництва складної п'ятиетапної збірки та контролю на кожній стадії. Роботи з створення мембран, здатних посперечатися в невагомості з дорогими берилієвими, відпустили чотири роки. Аналогів цим динамікам на ринку немає. Магній, як відомо, — елемент хімічно активний і з огляду на це його мало хто застосовував в чистому вигляді. Однак французьким технологам якось вдалося відшукати склади для стабілізувального покриття, що захищає легку магнієву основу дифузора.
Другий цікавий момент: навушники з новітніми магнієвими драйверами спочатку випробували на професіоналах у моделі Clear Mg Pro, яка дебютувала в січні нинішнього року. Тепер ця технологія доступна й аудифілам у точно такій самій моделі, але з більш «домастим» дизайном, стиль якого можете оцінити самі — в оздобленні використовуються елегантні каштанові відтінки та дуже гарні сітки із стільниковою структурою.
Хоча базові характеристики новинок один-в-один збігаються з попередниками, звучать вони зовсім інакше, нагадуючи найкращі моніторні закриті моделі: гранично відкрита та зрозуміла середина, трохи ослаблена, але анітрохи не викривлений бас, дуже м'які, трохи придавлені за динаміком, проте дуже повітряні верхи.
Такий специфічний тональний баланс сподобається всім, хто шукає навушники «вікального» плану. Також у них дуже комфортно вивчати будь-який звуковий матеріал — вони не стомлюють, не вимагають підвищеної гучності, але водночас чутно в них буквально все — і виконавчі нюанси, і найдрібніші дефекти зведення/запису (які зовсім дивовижно — в цих навушників зовсім не подразнюють).
Перехід на балансний кабель буквально розкриває новий шар мікродинаміки, причому не тільки на тихих рівнях — більше подробиць виявляється й на потужних контрастах. Тому всі струнні, змичкові, рояль та інші інструменти з живим спектром (включно з вокалом, звичайно) відтворюються з якоюсь посиленою натуральністю — те, що спочатку здається надмірною опуклістю, через п'ять хвилин прослуховування перетворюється на справжнє диво.
Ще одна важлива відмінність «магнієвої» версії від колишньої полягає в тому, що вона має пристойну перевантажувальну здатність. Звичайні Clear нерідко картали за те, що на фрагментах із потужним басом вони могли засмутити спотвореннями відбою. Тут такого не спостерігається. Також немає жодного натяку на металеве фарбування дзвінких (чим трохи засмучили недорогі Elear).
Але з іншими джерелами Clear Mg звучать уже не так смачно — простіше, ще яскравіше всередині, з якимось поверхневими верхами, де «сталеві» чисті відтінки ослаблені, а шумові — підкреслені. Навряд чи має сенс описувати таке звучання докладно. Цим моделям просто потрібен дуже гарний підсилювач (рівня не нижче ніж Focal Arche), щоб розкритися повною мірою.
Характеристики Focal Clear MG
- Тип відкриті моніторні динамічні навушники
- Імпеданс 55 Ом
- Чутливість 104 дБ (1 кГц, 1 мВт)
- Коефіцієнт гармонік менш ніж 0,25% (1 кГц, за рівня звукового тиску 100 дБ)
- Діапазон частот 5 Гц — 28 кГц
- Динаміки 40 мм (1,6") широкосмугові електродинамічні випромінювачі зі збільшеним ходом мембрани, M-подібна купольна мембрана з алюмінієво-магнієвого сплаву, еластичні підвіси завтовшки 75 мікронів, легкі безкаркасні котушки діаметром 25,5 мм і заввишки 5,5 мм, намотані мідним дротом
- Матеріал чашок пластик, метал
- Матеріал амбушур перфорована мікрофіброва тканина, пінний наповнювач з ефектом пам'яті
- Кабелі 1) прямий, двосторонній, знімний, провідники: OFC-мідь, 24 AWG (0,205 мм2), зовнішнє бавовняне обплетення, 3,5 мм конектори для під'єднання до чашок, штекер: 3,5 мм, довжина: 1,2 м; 2) аналогічний кабель, але зі штекером 6,3 мм і завдовжки 3 м; 3) прямий, двобічний, знімний, балансний, провідники: OFC-мідь, 24 AWG, зовнішня бавовняна обплетення, 3,5 мм конектори для під'єднання до чашок, штекер: 4-піновий XLR, довжина: 3 м
- Жорсткий кейс у комплекті
- Адаптер для 6,3 мм роз'ємів
- Вага навушників 450 г
- Розміри кейса (ШхВхГ) 250х120х240 мм
Основні | |
---|---|
Виробник | Focal |
Гарантійний термін | 12 міс |
Стан | Новий |
- Ціна: 59 400 ₴