Отримайте цю позицію безкоштовно при покупці «Naim Audio Mu-So 2nd Generation Wood Edition»
0,01 ₴
+ 1 РІК ГАРАНТІЇ
Naim Mu-So 2 Wood Edition
Naim Audio випустила оновлену версію аудіосистеми Mu-So другого покоління з дерев'яним корпусом преміумкласу замість стандартної сталі. Нова модель виготовлена з деревини листяних порід Ayous, вирощених в екологічно чистих умовах, яка потім покривається лаком кольору світлого дуба. Радіатор також має нову обробку з анодованого алюмінію та ткану решітку нейтральних тонів. Naim «Mu-so Wood Edition, що поєднує найкращі у своєму класі характеристики та непідвладний часу дизайн із новим розкішним оздобленням, є ідеальним звуковим компаньйоном преміумкласу для будинків із класичним або сучасним інтер'єром».
Стиль нового Mu-So 2-го покоління розвиває культовий стиль свого попередника, додаючи нову сенсорну панель керування, оточену підсвіткою циферблата з датчиком наближення, який загоряється, коли рука наближається до нього. Доступ до ключових елементів керування відтворенням, а також до улюблених списків відтворення, попередньо встановлених параметрів радіостанцій, Spotify, функцій мультируму та багато іншого тепер доступний із нового тактильного інтерфейсу.
В основі Naim Mu-So 2-го покоління лежить платформа потокового передавання музики Naim, розроблена 25 інженерами для забезпечення високопродуктивного потокового передавання, незалежно від того, чи відтворюєте ви локально збережену цифрову музику, інтернет-радіо або послуги потокового передавання музики, як-от TIDAL і Spotify. Naim Mu-So 2nd Generation має 450 Вт музичної потужності й абсолютно новий набір драйверів динаміків, оптимізованих спільно з дочірньою компанією Naim, Focal.
Стельові можливості нового Mu-So 2-го покоління містять підтримку цифрових файлів до 32 біт/384 кГц через сервер UPnP. AirPlay 2 від Apple є вбудованим, поряд із нативним потоковим передаванням для Spotify Connect, TIDAL, Google Chromecast та інтернет-радіо. Пристрій також має покращені можливості під'єднання Wi-Fi для зручнішого потокового передавання, тоді як Ethernet роз'єм залишається варіантом для тих, хто віддає перевагу дротовому з'єднанню. Пристрої також можуть бути під'єднані без дротів через Bluetooth, або ви можете використовувати карти пам'яті USB або жорсткі диски для відтворення музики. Інші поліпшення моделі Naim Mu-So 2-го покоління містять додавання HDMI ARC для під'єднання аудіовиходу телевізора або звуку з ігрової приставки.
Система Naim Mu-So 2 обладнана алюмінієвим корпусом преміумкласу з новим полірованим сірим оздобленням, облитною декоративною сіткою динаміка нового стилю, яка в стандартній комплектації постачається в чорному кольорі, але також доступна в колірній гамі теракота, олива або павич.
Сам корпус завдяки модернізації отримав на 13% більше внутрішнього об'єму, що покращило звучання басів. Після модернізації структурних зв'язків і передньої панелі підвищилася жорсткість конструкції та знизилися вібрації. Характерний теплорадіатор тепер компактніший, але такий самий надефективний. У ньому ж розташована фірмова Wi-Fi антена Naim.
Mu-So 2nd Generation від компанії Naim також можна використовувати як частину мультирумного музичного встановлення. Є три способи створити мультирумну екосистему. Перший варіант — це використання інших продуктів Naim, включно з Mu-So і Mu-So Qb першого покоління, через оновлений застосунок Naim. Другий спосіб полягає у використанні бездротових динаміків, сумісних з Apple AirPlay 2, через застосунок Apple Home. Нарешті, мультирумне аудіо може бути досягнуто за допомогою пристроїв Google Chromecast через групи, керовані через застосунок Google Home.
Масивна плита з акрилу, розміщена безпосередньо під корпусом апарата, має як декоративну функцію з підсвіткою логотипа, так і демпфувальну функцію, адже потужність апарата висока, а розмір порівняно скромен. Наступний деталь — великий алюмінієвий радіатор на всю задню панель пристрою. Саме на нього кріпляться майже всі електронні компоненти системи, і він забезпечує їм термальну та механічну стабільність. Сам корпус зроблений також з алюмінію, але має ще й внутрішню акустичну камеру з дерева.
Все керування Naim Mu-So 2 винесено на велику круглу ручку, розміщену в заглибленні на верхній кришці корпусу. Це патентована система, що містить поворотне багатофункціональне кільце з підсвіткою, кілька сенсорних кнопок і світлодіоди для індикації регулювання. Цим колесом можна вмикати/вимикати апарат, вибирати джерело звуку, перемикатися між треками, зупиняти та запускати відтворення і, зрозуміло, регулювати гучність. Все організовано дуже логічно та наочно, ручка повертається з мінімальним зусиллям.
Доступний для пристроїв iOS і Android, оновлений застосунок Naim дає змогу користувачам переглядати музику за виконавцями, жанрами, альбомами тощо. Також можна використовувати застосунок для керування гучністю, параметрами освітлення, режимами звуку та навіть створювати списки відтворення.
Огляд Mu-So 2nd Generation
2019 року компанія Naim вирішила оновити свою першу версію моделі «Mu-so». Апгрейд вийшов водночас абсолютно не косметичний: якщо поставити поруч перше та друге покоління Mu-so, відрізнити їх вдасться тільки за кольором алюмінієвого корпусу — нова потемніння, приємного такого відтінку графіту. Навіть зі знятим грилем, до речі, відмінній не видно: комплект динаміків такий самий — по два басовики в серединці, два середньочастотники на краях і два твітери між ними. Самі динаміки, правда, інші, хоч і тієї ж форми. Басовіки отримали магніти покрупніше та котушки міцніші, а середньочастотникам додали більше демпфувального матеріалу.
У доведенні динаміків до досконалості Naim допомагала Focal (з якою компанія об'єдналася під крилом холдингу Vervent Audio Group кілька років тому); з її ж допомогою змінили схему посилення. Кожен динамік у Mu-So 2nd Generation обладнаний своїм власним підсилювачем на 75 Вт — сумарно виходить 450 Вт.
Корпус для цього довелося переробити й навіть трішки збільшити — він став глибшим на цілих 12 мм, що дало змогу додати внутрішньому об'єму ще 0,5 літра. Завдяки збільшенню об'єму низькочастотники заграли ґрунтовніше, але для того, щоб додаткова басовіткість не позначилася на звуці негативно, знадобилося переробити систему внутрішніх розпірок, що підвищують жорсткість корпусу та знижують вплив мікровібрацій. Розпірки, до речі, зроблені з полімерів, що використовуються в щитах силових структур. В підсумку важить друга версія Mu-So 2nd Generation приблизно 12 кг — зовсім не мало.
Зміни в електроніці торкнулися не тільки посилення — у своїх промо компанія говорить про 95% нових компонентів, порівнюючи з попереднім поколінням. Частина з них розроблена спеціально для цієї колонки, а частина взята з уже наявних схем, використаних в інших пристроях. Наприклад, ЦАП тепер готовий працювати з сигналами до 32 біт/384 кГц.
Чимало змін торкалося комунікаційних можливостей. Девайс у другому поколінні став едаким цифровим хабом розваг: додали HDMI ARC, який дає змогу використовувати Mu-So 2nd Generation як повноцінний саундбар, оновили модулі Wi-Fi та Bluetooth (праворуч, поставили той, що без aptX), додали AirPlay 2, Spotify Connect, Tidal, Chromecast і мультирумний функціонал (а також Ron). І, як і раніше, є оптика, 3,5-мм вхід, Ethernet і USB.
Фірмове колесо керування теж оновили: тепер, якщо над ним провести рукою, запалюються іконки — власники Android-смартфонів оцінять, там схожа функція є. П'ятнадцять сенсорних кнопок на цьому колесі рознесені досить вільно, так що жодних побічних натискань у мене не було. Одне питання в тому, що іконка активного інтерфейсу не сильно виділяється серед інших — її можна було б зробити трішки яскравіше.
Підсвітка колеса перегукується з підсвіткою кришталевої основи, прикрашеної логотипом бренда. З боків від цієї основи в днищі самої системи є два отвори: одне, зліва, працює як фазоінвертора, а в інше, справа, вбудована панель із роз'ємами, зокрема мініджеком (у першій версії він був збоку) і роз'ємом живлення. Завдяки цьому Mu-So 2nd Generation можна вперти в стінку ребристою задньою панеллю: і звук від цього не постраждає, і кабелі не погнуться. Вбудований DSP дає змогу компенсувати таке розташування системи.
Але все-таки колесо — не те, щоб основний орган керування Mu-So 2nd Generation. У комплекті із системою розробники пропонують пульт — акуратний кутовий пластиковий брусочок. Звичайно, алюмінієвий пульт у парі з «мусей» мав би виграшніший вигляд, але й додав би до ціни системи ще тисяч п'ять. З пульта можна керувати підсвіткою, гучністю, відтворенням, але ось джерела перемикати незручно.
Міць майже в півкіловату дає системі дуже контрольовано орати — вона може грати голосно та водночас без найсуворіших спотворень, повністю заповнюючи кімнату у 20 м звуком. Сам звук водночас дуже цікавий і незвичайний: сцена велика, широка, щільна, але без точного розставлення образів. Просто все доступне акустику простір рівномірно заливається музикою. Через це, правда, у перші хвилини звук здається схожим на широкосмуговий, але у разі подальшого прослуховування враження змінюються.
Панча стало більше — додаткові «пол-літра» внутрішнього об'єму зробили бас масивним. Насамперед це пішла на руку озвучуванню бойовиків. Я подивилася з Mu-So 2nd Generation половину сезону серіалу «The Boys» — удари були соковитими, а різь розліталася стінами кімнат із ковтанням. Діалоги водночас не просідали, і звук у підсумку був захопливим — під стати серіалу.
У музиці ж характер швидше здається ненапруженим, але водночас втягувальним. У фаворі в «мусі» верхні частоти, ніж середина з низами — у тому ж «Heavyweight» від Infected Mushroom вона виділяє переливчасті, дзвенні семпли, а не затемнену дисторшеному гітару, що відігрує ритм. Ще вона любить свистячо-хрусткі ефекти та із задоволенням висуває їх до слухача трохи ближче, через що деякі треки набувають наліт лоуфая. Але, наприклад, BadBadNotGood така гаражність пішла на користь — у звуці хоч і був щільний бас, але під шаром із цих ефектів звичне нуарне звучання дещо згладилося. А ранній DJ Krush з таким звуком здався якимось льотнішим і легшим. Погадку, що не варто згодовувати Mu-so 2 треки в немаксимальній якості — всі артефакти стиснення вона теж не пропустить.
Акустика без проблем встигає за спритними мелодіями — і за барабанами в Hidden Orchestra і Combichrist, і за вибухами та ударами в бойовиках. Мікро- та макродинаміка в неї на гідному, хайфайновому рівні. Гриль, до речі, помітно впливає на подавання — без нього в музиці відчувається більше різноманітності та соковитості.
Але водночас і з спокійними, мінімалістичними треками справи в системи йдуть непогано. Голосам, може, трохи бракує об'єму та цілісності, але акуратні струнні або клавішні аранжування на їхньому тлі Mu-So 2nd Generation відіграє ретельно, повітряно, ніж додає мелодіям жвавості.
Так, варто додати, що ні в застосунку, ні будь-де ще в Mu-So 2nd Generation немає еквалайзера або якихось пресетів звучання під кіно або під музику, тож підкоригувати її характер не вдасться. Все — у традиціях хайфая.
Naim створили дуже універсальну аудіосистему. Це дійсно пристрій «все-в-одному», що поєднує в собі повноцінний стример з аудіосистемою досить високого класу. Вона не переграє стереопару, формат усе-таки накладає обмеження, але інженери Naim постаралися з ними впоратися — додали внутрішнього об'єму, переробили електроніку, використовували новий DSP.
Як саундбар Mu-So 2nd Generation мене більш ніж потішила — із завданням створити захопливий, яскравий і водночас детальний звук, що не втрачає ані динаміки розповіді, ані емоцій у діалогах, вона впоралася на ура. Компанія, загалом, і розрахувалася на такий варіант використання — не дарма ж додала HDMI з підтримкою зворотного каналу.
Але цим її функціонал не обмежується — до неї можна під'єднати все, що завгодно, і навіть нем'ячко більше. Можливо, Mu-So 2nd Generation — справжня, правильна сучасна інтерпретація хайфайного музичного центру. Тому що саме музика — центр її існування.
Звук для системи такого формату у неї великий і дивовижно детальний. Акценти в ньому розставлені, напевно, трохи незвично, і на перший план виходять високі частоти, які підтримують трохи піддутний бас, але загальна картина здається хоч і пофарбованою, але в межах цього забарвлення збалансованою. Щільній, рівномірній, без серйозного розділення образів у просторі.
А візуально система практично не відрізняється від минулого покоління. Тому що з зовнішністю у Mu-So 2nd Generation все і так було гаразд. Залишилося тільки довести до розуму ПЗ — і вона буде варта кожного рубання, що за неї проситиме.
Короткий огляд можливостей аудіосистеми Naim Mu-So 2-го покоління:
Chromecast. Цей потоковий сервіс дає змогу без проблем під'єднуватися до стільників підтримуваних програм, включно зі Deezer, Qobuz, Plex, TuneIn, Soundcloud і Pandora, зі смартфона або планшета та транслювати їх прямо на Mu-So.
TIDAL. Служба потокового передавання без втрат інтегрована в систему для потужного високоякісного звуку.
Spotify® Connect. Вбудована підтримка Spotify® для потокового передавання мільйонів пісень із вашого портативного пристрою.
Інтернет-радіо. Отримайте доступ до тисяч інтернет-радіостанцій і збережіть ваші улюблені пресети для швидкого доступу.
Новий інтуїтивно зрозумілий інтерфейс із 15 сенсорними кнопками та яскравим, освітленим регулятором гучності. Датчик наближення містить дисплей.
Завдяки новому багатоядерному цифровому сигнальному процесору (DSP) досягається вища продуктивність, що забезпечує 2000 MIPS (мільйонів інструкцій за секунду), порівнюючи з оригінальним одноядерним процесором Mu-So, 150MIPS DSP.
Вхід HDMI ARC забезпечує просте під'єднання до телевізора та дає змогу керувати звуком за допомогою пульта дистанційного керування телевізора.
Стандартна чорна решітка радіатора може бути замінена на один із трьох нових варіантів кольору — оливковий, теракотовий і павич.
Apple AirPlay 2: музика може передаватися з пристроїв iOS або з iTunes і Apple Music і використовує переваги нової функції мультируму Apple.
Просте сполучення з будь-яким пристроєм Bluetooth для миттєвого потокового передавання музики.
Потокове передавання UPnP: потокове передавання музики з ПК, комп'ютерів Mac або мережевих пристроїв зберігання у високій якості.
Mu-So 2nd Generation підтримує файли високої роздільної здатності WAV, FLAC і DSD з роздільною здатністю до 32 біт/384 кГц.
Roon надає привабливий макет метаданих, які можуть бути розташовані автоматично, а потім пов'язані між собою посиланнями для створення цифрового журналу музичної колекції з можливістю пошуку.
Компенсація звуку в приміщенні: виберіть один із трьох режимів — Біля стіни; Середній кут; Без компенсації [у вільному просторі] — щоб адаптувати процес прослуховування до місця, де Mu-So 2 є в кімнаті.
Крім нового під'єднання HDMI ARC, пристрій Mu-So 2nd Generation обладнаний USB-входом, оптичним цифровим входом і 3,5-мм аналоговим входом.
Абсолютно новий пульт дистанційного керування.
Naim Mu-So 2 обладнаний будильником, який можна ввімкнути через меню налаштувань у програмі Naim.
Система Mu-so 2-го покоління може працювати незалежно або в складі мультирумної музичної системи. Є три прості способи створити мультирум:
1. Під'єднайте Mu-so до інших мережевих продуктів Naim (включно з Mu-so і Mu-so Qb 1-го покоління) за допомогою оновленої програми Naim App.
2. Під'єднайте Mu-so до інших AirPlay сумісних бездротових колонок через застосунок Apple Home.
3. Під'єднайте Mu-so до інших пристроїв Chromecast через групи, керовані через застосунок Google Home.
Декоративні сітки для Naim Mu-So 2-го покоління були вдосконалені для досягнення максимальної акустичної прозорості. Стандартний чорний гриль можна легко замінити на один із 3 нових кольорових грилів — оливковий, теракотовий, синій — найбільш придатних для вашого інтер'єру.
Характеристики Naim Mu-So 2
- Динаміки 2 х твітера з шовковим куполом, 2 СЧ-драйвери, 2 х овальних вуфери
- Вбудовані підсилювачі 6 x 75 Вт (6 Ом), 450 Вт сумарно
- Підтримка UPnP-протоколу є
- Ethernet (10/100 Мбіт/с), Wi-Fi (802.11a/b/g/n/ac), BLE v4.2
- Bluetooth-модуль із підтримкою кодеків SBC, AAC, aptX
- Підтримувані формати аудіо через локальну мережу та USB: WAV, FLAC і AIFF — до 24 бітів / 384 кГц, ALAC (Apple Lossless) — до 24 біт / 384 кГц, MP3 — до 48 кГц, 320 кбіт (16 біт), AAC — до 48 кГц, 320 кбіт (16 бітів), OGG і WMA — до 48 кГц (16), DS-16 и 128Fs
- Стельові формати інтернет-радіо Windows Media, MP3, ACC, Ogg Vorbis, MMS
- У разі бездротового під'єднання доступні тільки файли з частотою дискретизації до 48 кГц так
- Керування за допомогою програми Naim App для пристроїв з iOS і Android так
- Керування за допомогою пульта ДК, що входить до комплекту, так
- Мультирум: Синхронізація до п'яти продуктів Naim Streaming і керування через застосунок Naim.
- Підтримувані online-сервіси: Apple AirPlay 2, Chromecast Вбудований, UPnPTM, Spotify® Connect, TIDAL, Roon Ready, Bluetooth, інтернет-радіо
- Функція будильника є
- Підсвітка з регульованою яскравістю
- Входи: Оптичний S/PDIF до 96 кГц, USB (роз'єм типу A), Аналоговий вхід 3,5 мм Джек, HDMI ARC
- Гриль знімний, чорного кольору, опціонально доступний у темно-синьому, яскраво-червоному або темно-жовтогарячому кольорах
- Споживана потужність 17 Вт, у режимі standby (функція Bluetooth і мережеві функції активні): менш ніж 4 Вт, у режимі deep sleep: менш ніж 0,5 Вт
- Габарити (ШхВхГ) 628х122х264 мм
- Вага 11.2 кг
Основні | |
---|---|
Виробник | Naim Audio |
Стан | Новий |
Тип | Бездротовий |
- Ціна: 80 500 ₴