Отримайте цю позицію безкоштовно при покупці «Klipsch Reference Premiere RP-8000F II Ebony»
0,01 ₴
+ 1 РІК ГАРАНТІЇ
Klipsch Reference Premiere RP-8000F II Ebony
Reference Premiere — одна з найпопулярніших серій акустики компанії Klipsch, яку люблять і цінують у всьому світі. Упродовж багатьох років лінійка Reference утримує лідерські позиції завдяки чудовому поєднанню якості та ціни. Ці американські акустичні системи мають справжній характер і поєднують у собі потужне звучання, брутальний зовнішній вигляд і передові технологічні розробки. У новій серії Klipsch Reference якість звуку буде незмінно на високому рівні, незалежно від того, у якому місці кімнати прослуховування ви перебуваєте. Завдяки 1-дюймовому твітера в гібридному рупорі Trastrix звучання максимально розкривається й доходить до слухача в повному обсязі.
Акустика Klipsch Reference може надійно працювати за підвищеної потужності, забезпечуючи широкий динамічний діапазон, завдяки більш великій магнітній системі в твітерах, які покращують розсіювання тепла, що утворюється під час роботи динаміків. Ви отримаєте більше басів і без шумів, завдяки новому фазоінвертору Tracrix. Він має підвищену ефективність і вільно пропускає великий об'єм повітря. Модний і привабливий вигляд надає акустиці Klipsch низькопрофільна сітка з магнітним кріпленням, похилі опори та броський кріплення динаміків. Облік колонок легко змінити — досить просто зняти або надіти передні панелі. Компанія Klipsch замінила зовнішню обробку на текстурну вінілову плівку під натуральне дерево. Тепер у колонок міцніша та стійкіша до забруднень поверхня.
Серія Klipsch Reference у 2022 році все також неймовірно багата на найрізноманітніші типи акустичних систем — пасивна акустика представлена і підлоговими, і поличними колонками, є активні акустичні системи, центральні канали, сабвуфери, акустика навколишнього звучання й навіть висотні канали Atmos — передовий стандарт тривимірного звукового простору (як у найкласніших кінотеатрах).
Klipsch RP-8000F II це флагманська модель серії Reference Premier, що має всі переваги акустики Klipsch референтного класу. Колонки Klipsch RP-8000F II обладнані парою НЧ-динаміком у комбінованих дифузорами Cerametallic діаметром 8 дюймів, що входять паралельно для розширення діапазону басів і нагрудні на фазоінвертор, вихідний отвір якого розташований на задній панелі. Він має нове рупорне оформлення Trastrix, завдяки чому швидкісний потік повітря проходить крізь отвір без чутних шумів.
Фронтальний твітер із 25-мм титановим куполом у колонках також нагрудний на рупор Trastrix. Особливістю конструкції оновлених ВЧ-випромінювачів цієї АС, як і використаних у всіх моделях серії Reference, є застосування спеціальної підвіски купола, що допускає його лінійне переміщення за суворого збереження горизонтальності поверхні.
Істотною зміною, порівнюючи з попередньою серією, зазнавала фірмова рупора Trastrix, яка тепер має квадратні зовнішні обриси (90 х 90 замість 60 х 90 градусів — під цими кутами перетинаються чотири типи рупор криволінійних поверхні) і складану гібридну форму: орієнтований поблизу випромінювача конічний рупор переходить у характерний для технології Trastrix розкрив у формі чотирьох пелюсток оригінальної складної конфігурації зі складником у формі трактриси. Рупори для систем втомленої серії Reference виготовлялися з ABS-пластику, а для моделей Reference Premiere виготовляються з литого під тиском силікону, який істотно менше резонує. У нових колонках технологія Trastrix реалізована в конструкції не тільки ВЧ-рупора, а й порту ФІ (перед компанія віддала перевагу круглим портам).
Вельми високої якості нижнього регістру: досить глибокий бас чудово структурований і артикульований, у динамічному та тембровому зоні анітрохи не поступається всередині та верху. Зовні моделі Reference Premiere відрізняються від колонок попередньої генерації завдяки низці виразних, хоча й непомітних деталей. З дизайнерським прицілом, а також для профілактики дифракції творці лінійки зробили фаски по периметру передньої стінки — на трьох із чотирьох її крайках. Темно-сірі (майже чорні) передня панель і підставка відрізняються від інших поверхонь АС за кольором. У разі знятих захисних сітках (закривають усю фронтальну частину Klipsch RP-8000F II зручно монтуються за допомогою потайних магнітів), видно, що дифузори мідбасових головок і логотип, орієнтований прямо під рупором, ідентичні за кольором.
Дві пари вхідних роз'ємів дають змогу під'єднувати колонки дводротовим способом. Пара НЧ/СЧ-динаміків бездоганно відпрацьовує в виділеній їм смузі до 1,75 кГц. Водночас нижній частотний відрізок непомітно стикується з верхнім, і не чути, що вгорі працює динамік у рупорі. Klipsch RP-8000F II представляють музику суцільно й акуратно. Звучання АС об'єктивно дуже гарне, про що можна судити з представлення різних музичних стилів. Колонки, які так добре оперують музичним матеріалом, природно, не підкачують і в домашньому кінотеатрі.
Огляд Klipsch RP-8000F II
За акустикою Klipsch чи то з часу заснування компанії закріпилася репутація еталона американського хай-файного звучання. Та й у сучасних виробах цієї марки простежується прихильність канонам золотої епохи аудіо — висока чутливість, рупорне оформлення, посилена басова ланка... Саме так побудовані «вежі» RP 8000F II з модельного сімейства Reference Premiere, які ми хочемо слухати й із цифровим, й аналоговим джерелом.
Таких компаній, як Klipsch, у світі небагато — це не просто бренд, а частина історії. Бувши заснована в 1946 році, вона відразу заявляла про себе як про виробника акустичних систем із характерним, неповторним звучанням. Зрозуміло, у той час посилення було винятково лампове, і в розрахунку на нього проєктувалися системи з чутливістю 100 дБ і вище. Такі моделі, як Voice of the Theater, La Scala, Heresy і Klipschorn стали справжніми символами великого американського звуку. Нові «Кліпшхорни», до речі, можна знайти в продажу й зараз — у 2016-му була створена ювілейна версія, присвячена 70-річчю компанії. Зараз компанія йде в ногу з часом і випускає акустику найрізноманітнішого призначення — професійну, хай-файну, театральну, портативну, вбудовану, всепогодну та бездротову, а також великий асортимент навушників.
У нас на випробування підлогова модель Klipsch RP 8000F II — старша в серії Reference Premier. Попри належність до еліти, системи варті цілком змінних грошей — 220 тисяч рублів за пару. Klipsch може тримати такі ціни не тому, що заощаджує буквально на всьому — позначаються великі обсяги випуску, відпрацьована технологія та добре організоване виробництво в Китаї під контролем досвідчених інженерів. Про серйозність підходу свідчить повна таблиця параметрів, приведена в інструкції користувача (ми її не публікуємо цілком через економію місця). У нійпрямуються відхилення частотної характеристики та рівень спотворень на різних відрізках робочого діапазону, і значення ці надзвичайно малі.
Klipsch RP 8000R II — системи двосмугові. Частоти від 32 до 1750 Гц відтворюються парою 8-дюймових драйверів із фірмовими дифузорами Cerametallic з алюмінію з найтоншим керамічним покриттям, яке надає поверхні мідного відтінку. Такий композит має високу жорсткість за малої маси, а шар кераміки демпфує власні резонанси алюмінію і, як наслідок, усуває небажані призвуки. Широкі еластичні підвіси розраховані на великі зміщення рухомої системи. Низькочастотний тандем працює в фазоінверторному оформленні, вертикальний прямокутний порт із геометрією Tracrix виведений на задню стінку корпусу.
Просто кажучи, Trastrix — це огинальна форма рупора, яка створює оптимальне навантаження для встановленого в ньому драйвера. Порт фазоінвертора в нашому разі не тільки знижує резонансну частоти системи, але й демпфує заднє випромінювання НЧ-дифузорів. Завдяки цьому (зокрема) й вдалося отримати низький відсоток спотворень у середній, дуже важливій для нашого слуху смузі.
Подвійне завдання Trastrix виконує і в оформленні твітера. Дюймовий титановий купол поміщений у рупор, що складається з двох частин, розділених мідним кільцем. Внутрішня частина, відлита під тиском із жорсткого пластику, завдяки стовпа повітря в горловині, задає для твітера оптимальне навантаження. Зовнішній же розтруб, з еластичного силікону, формує необхідну діаграму спрямованості, не вносячи власних резонансних призвуків. Втім, у ВЧ-рупора є й третє призначення — він розширює робочий діапазон твітера вниз для надійнішого стикування з НЧ/СЧ-драйверами. Конструкція розроблена спеціально для серії Reference Premier і в інших моделях не використовувалася.
Klipsch традиційно використовує фазолінійні фільтри другого та четвертого порядків для поділу НЧ і ВЧ смуг відповідно. Топологія схеми передбачає під'єднання через bi-wiring. Корпус побудований із 20-міліметрових плит МДФ із вертикальними та горизонтальними перегородками для збільшення жорсткості. Замість традиційних опор із шипами до основи кріпиться алюмінієва рама, що задає невеликий кут нахилу лицьової панелі. Зроблено це для того, щоб фронт хвилі від твітера й більш інерційних басових дифузорів прийшов до слухача одночасно. Відокремлюються Klipsch RP 8000R II якісною плівкою, що імітує горіховий шпон і чорне дерево, але є й дорожчий варіант у рояльному лакі. Чорні тканинні грилі кріпляться на магнітах.
Чесно кажучи, я завжди ставиться до високочутливих рупорних систем із деякими упередженими. Зазвичай, у них помітне й забарвлення звучання, і підвищений рівень гармонік. Іноді й забарвлення приємне, і гармоніки надають якусь теплоту, але розумом завжди розумієш, що вся ця краса — не High Fidelity. Klipsch RP 8000R II в цьому плані унікальний виняток. Тональний баланс взагалі не викликає запитань — по всьому діапазону немає жодного частотного відрізка, який би вибивався із загальної картини. Музика зі складним спектром (оркетова класика, важкий рок, ембiєнт) звучить гармонійно, цілісно та злагоджено. Як я не напружував слух, щоб почути рупорне забарвлення у верхній середині, так нічого й не почув.
Але звучання цих веж я б не назвав моніторним — воно яскраве, швидке та емоційне. Виявляється висока чутливість систем, вони реагують на найменші перепади вхідного сигналу, і така мікродинаміка дуже оживляє подавання. Та й на макро рівнях дифузори видають різку, енергійну атаку з відчутним панчем. Чотири 8-дюймові драйвери здатні прокачати чимале за площею приміщення, водночас вони не затягують нот і встигають навіть за дуже швидким ритмом. Глибина баса така, що у звучанні з'являються ноти, які не стільки чуєш, скільки сприймаєш тілом.
Рупорне оформлення суб'єктивно позначається лише на діаграмі спрямованості. Щоб повною мірою відчути атмосферу та багатство відтінків у верхньому спектрі, колонки краще злегка розгорнути всередину так, щоб самому опинитися на перетині акустичних осей. У цьому разі виходить справжнє свято, абсолютно незалежно від того, який музичний жанр ви віддаєте перевагу. І як бонус — тривимірна сцена, у якій деякі образи локалізуються навіть за висотою. А взагалі RP 8000F II гарні тим, що дадуть змогу побудувати бюджетну систему з дуже захопливим звучанням — вони й самі стоять не так уже й дорого, й на підсилювачі можна заощадити.
Огляд Klipsch RP-8000F II
На світлі залишилося не так уже й багато Hi-Fi-компаній, що зберегли, так би мовити, «династичну чистоту». Є в увазі, що вони, по-перше, продовжують випускати те, з чого все і починалося, по-друге, розробляють (принаймні) ці продукти все в тій самій країні й, по-третє, очолюються якщо й не засновником, то його близьким родичем, що носить ту ж прізвище, що й дала назву торговій марці. Klipsch — саме така компанія, а наступного року їй виповниться 75 років. З урахуванням цього чинника вона й зовсім унікальна.
А ще Klipsch — це одночасно збереження традицій і новаторство. Бренд асоціюється з рупорами та помітними дифузорами динаміків фірмового «мідного» кольору, який, до слова, можна виявити й в оздобленні інших продуктів компанії — наприклад, навушників-вкладнів. А в її великому асортименті знайдуться як ретромоделі (зокрема й сама перша — Klipschorn), так і бездротові АС з голосовим керуванням або саундбари. Однак основою каталогу є велике сімейство Reference — акустики для домашнього кінотеатру та стереосистем, яке розділяється на серії Premier і Base. Кілька років тому воно було повністю оновлене, і знайомство з його останньою версією починається з флагманської моделі лінійки Premier Klipsch RP-8000F II.
Це підлогові підлогові підлогові габаритів (особливо вражає глибина корпусів), які підійдуть для встановлення у великому приміщенні. Із захисними решітками колонки мають простий паралелепіпед, але якщо їх зняти — глазу буде, на чому зупинитися. Насамперед, звичайно, на яскравих дифузорах СЧ/НЧ-динаміків, виготовлених із металокераміки з мідним покриттям, а також на розташованому над ними фірмовому гібридному рупорі Trastrix. Він являє собою конусну лійку у внутрішній частині та чотирикутну посічену піраміду з плавно вигнутими гранями — у зовнішній. Ця передня частина виготовлена з литого під тиском і приємного на дотик силікону, що демпфувальний резонансні коливання й усуває шуми, що виникають через них.
У його центрі видній титановий купол фірмового дюймового компресійного твітера з прикривальним його фазовирівнювачем ретельно розрахованої форми. Він виконує функцію механічного фільтра та дає змогу оптимізувати амплітудно-частотну характеристику ВЧ-модуля. Цей випромінювач обладнаний ефективною магнітною системою, а застосована в ньому фірмова технологія LTS (Linear Travel Suspension) забезпечує поршневий рух купола в широкому діапазоні частот. Його вентильований корпус перешкоджає встановленню стоячих хвиль за тильною стороною мембрани.
Рупорне оформлення, що підвищує ефективність роботи твітера, а також продумана конструкція останнього дали змогу встановити частоту настроювання кросовера на значення 1,75 кГц, а середній і нижній піддіапазони доручити двом ідентичним 20-см динамікам без Розділ смуг для них. Для підтримки басів передбачене фазоінверторне акустичне оформлення з прямокутним портом, виведеним на задню панель. Профіль його вихідного розтруба — та ж трактриса, що й у рупора Trastrix, що в цьому разі дає змогу знизити рівень турбулентних шумів.
У Klipsch RP-8000F II характерна та впізнавана зовнішність. Водночас відчувається увага до деталей і естетичних акцентів, що робить їхній дизайн гармонійним і привабливим, попри певну громіздкість їхніх корпусів.
Klipsch RP-8000F II чудово підійдуть для заповнення музикою великого приміщення. Вони вміють грати голосно, енергійно, ритмічно та наділені глибоким вагомим басом. Вони також вирізняються дуже високою чутливістю, що полегшує вибір відповідного для них підсилювача. Водночас треба мати на увазі, що він може істотно вплинути на характер звучання колонок і навіть визначити їхні жанрові переваги.
Можна допустити, що з ламповими моделями RP-8000F II будуть менш громодоланими, зате більш вишуканими та детальними. Тим цікавішим стане пошук відповідного для них напарника з урахуванням власних смаків і жанрових переваг.
Огляд Klipsch RP-8000F II
Модельний ряд пасивної акустики Klipsch складно назвати великим: у сучасному форм-факторі доступні дві повноцінні серії, базова Reference і Reference Premier (плюс ще пара моделей, RF-7 і RC-64, стоять особняком класом вище). Є, звісно, досить різноманітний набір пристроїв, що випускаються в лінійці Heritage, але ретро-дизайн і сучасні стовпчики — це два абсолютно різних світи, які між собою не перетинаються. З двома моделями молодшої серії Reference ми вже встигли познайомитися, але Klipsch оновили і старшу серію Reference Premier, отже, цього разу вивчіть пару підлогових підлог класом вище.
Скромний вибір серій пасивної акустики Klipsch з лишком компенсується різноманітністю моделей, що входять до них. Так, у лінійці Reference Premier пропонується три варіанти підлогових колонок і два — поличних, що загалом дає змогу вибирати з п'яти варіантів комплектації стереосистеми. А шанувальникам кінотеатрального звуку пропонується фантастичний достаток моделей: на додаток до вищезгаданої п'ятірки я нарахує ще шість спеціальних кінотеатральних колонок, одна з яких, по суті, є старшим підлогником Klipsch RP-8000F II, у верхню частину якого вбудована акустика Dolby Atmos. Якщо Klipsch хотіли зробити приємне кіноманам, то їм це безумовно вдалося. Але і нам, скромним прихильникам стерео не на щоing — вибирай відповідний «калібр» колоноку та слухай.
Оскільки кімната прослуховування досить велика за площею, цілком природно на тест вибралася найбільша підлогова модель Klipsch RP-8000F II. Якщо в дитинстві вам подобалися головоломки типу «найти 10 відмінностей на картинках», настійно рекомендуємо перевірити свої навички, порівнюючи між собою акустику Klipsch. Можете взяти дві однотипні моделі з оновлених серій або нову модель і аналогічну стару — без різниці. У будь-якому разі на вас чекає найцікавіша квест.
Маючи фірмовий стиль, що вже склався, і велику армію фанатів у всьому світі розробники компанії воліють не ризикувати. Навіть назва й нумерацію вирішили не змінювати, обмежившись додаванням індексу II. Одним словом, вони максимально зберігають успішні та встоялі рішення, лише злегка коригуючи загальний вигляд акустики. А чим тонша робота, тим більше майстерності вона вимагає і тим цікавіше спостерігати результат. Одне з основних дизайнерських рішень, яке можна спостерігати в оформленні нової акустики Reference Premier — виражені грані фронтальної панелі. Їх зріз став явно чіткішим і до того ж він поширюється ще й на грилі, унаслідок чого фронт колонки сприймається загостреним, спрямованим уперед, а й без того дуже глибокі корпуси відчуваються ще більш витягнуті.
Якщо б не рупори, можна було бдрімати, що інженери-акустики в такий спосіб мінімізують заломлення звукових хвиль, що виникає на гранях корпусу, але з урахуванням специфіки оформлення випромінювачів ця версія здається несправжньою. Головна мета тут, схоже, суто естетична. До речі, про естетику: всі кріплення динаміків приховані від очей, тому передня панель має абсолютно цілісний, безшовний, і акустика без гриля має бездоганний вигляд. Оздоблення серії Reference Premier виготовлене якісною вініловою плівкою, яку і візуально, і тактильно не відразу відрізняється від шпону. До того ж на вибір пропонуються два кольори: обов'язкове чорне (ебенове) дерево та горіх. За мірками Klipsch — розкіш.
Найраціональніше й інноваційне нововведення, що стосується підлогових колонок, знайоме нам по молодій серії Reference — це кабельна лінія для колонок Dolby Atmos, інтегрована всередину корпусу. Основні ж термінали розміщуються внизу та дають змогу максимально естетично під'єднати колонки без дротів, що звисають, та іншого безобразу. Клем у підлогових підлогах Reference Premier більше, ніж у молодших Reference, оскільки «Прем'єри» підтримують біампінг і бівайринг.
Єдине питання, що стосується зручності використання, яке розробники з дивовижною наполегливістю обходять увагою — опори акустики. Гострі, агресивно розставлені ніжки мають вигляд, звісно ефектний вигляд, і до того ж дають необхідний нахил колонок, що задирає вісь випромінювання динаміків трохи вгору, до вух слухача. Та й у Reference Premier опори алюмінієві, литі, що в поєднанні із загостреною формою дає непогану вібророзв'язку, наприклад, під час встановлення на кам'яну підлогу. Але, як і в минулому поколінні, ці красиві ніжки не мають можливості регулювання. Висоту, ступінь нахилу та нерівності підлоги знову доведеться коригувати зовсім не штатними способами — підкладаючи монетки або інші предмети відповідної товщини.
Водночас у полочників зовсім інший підхід: дно колонки має велику пробкову накладку, що дуже практично під час поставлення на будь-які стійки та поверхні. Дуже практична і розумна. Головна технологія й незмінне джерело натхнення розробників Klipsch з 1946 року — це, звичайно ж, рупори, і саме вони потихеньку видозмінюються з покоління в покоління. В оновлених моделях і молодшій, і старшій версії сучасні рупори Trastrix помітно збільшилися в розмірах і тепер займають всю передню панель. Основна концепція залишилася незмінною: квадратна форма та розкриття по 90 градусів по вертикалі та по горизонталі дають досить широку зону прослуховування і водночас позбавляють звук від несприятливого впливу перших відбиттях, що виникають у приміщенні. З огляду на те, що ці серії акустики призначені для використання в домашніх умовах, де вкрай рідко робляться якісь заходи щодо мінімізації відбиття, важливість і цінність такого підходу важко переоцінити.
У нових колонках Reference Premier рупор виготовляється із силіконового композиту, а його внутрішня поверхня трохи м'яка на дотик, приблизно як покриття софттач. Фізичний сенс такого підходу полягає в тому, що силіконовий композит достатньою мірою інертен акустично та добре демпфує вібрації, які вони неминуче передаються від корпусу з парою великих басівок. А будь-які мікровібрації на поверхні рупора неминуче призведуть до фарбування верхніх частот, адже довжина хвилі в цьому діапазоні невелика.
Щодо самого драйвера, розташованого в надрах фірмового рупора — до нього розробники застосували найдавніше правило апгрейду, у такий спосіб формуючи: «Работає добре? Не чіпай!». Титановий купол встановлений на довгохідному підвісі LTS, що забезпечує лінійну реакцію рухомої системи на корисний сигнал — це те, що потрібно для рупорів, і що-небудь покращувати в цій частині поки немає жодної потреби. Ми ж пам'ятаємо, що вся сила — у рупорі! А ось СЧ/НЧ-драйвери переробили більш ґрунтовно. Їх дифузори виготовляються з фірмового матеріалу Cerametallic — легкого та міцного, стійкого до деформацій. В оновленій версії магнітної системи використовується алюмінієве кільце Фарадея, що знижує рівень спотворень і робить відгук динаміка точнішим у всьому робочому діапазоні.
У моделі Klipsch RP-8000F II встановлюються два такі динаміки калібру 205 мм, і кожен із них має власний акустичний об'єм, навантажений на фазоінвертор оригінальної конструкції. Прямокутні порти фазоінверторів виготовлені за технологією Trastrix. У цьому разі завдання рупорів — мінімізувати турбулентність. І, до речі, встановлюються вони не тільки зовні, але також і на протилежному боці фазоінвертора всередині корпусу. Завдяки поділі корпусу на ізольовані акустичні об'єми природним способом збільшилася кількість перегородок, що з'єднують бічні стінки. До того ж приблизно посередині за вертикаллю через весь корпус проходить ребро жорсткості. У результаті корпусу менше схильні до вібрацій і не випромінюють зайві призвуки, здатні фарбувати звучання.
Найяскравіше перше враження від знайомства з новими підлогами Reference Premier — неймовірна інформативність і точність. З перших нот звертаєш увагу на те, як чітко та докладно промальовуються звукові образи, як багато дрібних деталей витягує з запису ця акустика. Це може призвести до випадкового та неправильного висновку про те, що саунд буде винятково моніторним. Щойно звикаєш до ізобілю звукової інформації (а це відбувається досить швидко), непомітно провалюєшся в процес залученого, емоційного прослуховування. І це правильний показник того, що звук акустики й не перегріє в угоду комфортності, і не пересушений у угоду інформативності. І чим різноманітнішу музику вдасться послухати на цих колонках, тим більш об'єктивним і точним буде враження.
Ще більше об'єктивності в оцінці дає зміна компонентів. Так, наприклад, перехід із цифрового джерела на вініл додав саунду м'якості та плинності. Такий же помітно змінюється характер і під час зміни підсилювача. Використовуючи замість транзибного ламповий або гібридний апарат, можна додати звуку теплоти та характерної лампової м'якості. Втім, мені більше сподобалася зв'язка з транзисторником Parasound, завдяки тому, що система дає можливість слухачеві отримати задоволення, зокрема й від численних нюансів і тонкощів запису. У знаменитому записі «Take Five» оркестра Бека Брубека чутно дуже багато дрібних призвуків на кшталт дренату струн контрабасу та довгих післязручних після ударів тарілками. Для рока та металу зв'язка Klipsch з транзисторним посиленням і зовсім виявляється ідеальною: саунд виходить максимально щільний, драйвовий і без натяку на кашу навіть у складному гітарному місиві. Під час прослуховування фриджазу та різнопланової імпровізаційної музики ритмічні малюнки не плутаються, суть найскладніших композицій не губиться.
Звучання Klipsch RP-8000F II вийшло на подив збалансоване, точне, вивірене. Верхні звучать відкрито, вільно, а сцена ідеально фокусується в точці прослуховування. Середина деталізована, розбірлива й артикульована — як у гарних моніторних полочників. І все це базується на ґрунтовному та чітко окресленому басовому фундаменті, створити який до снаги тільки підлогам. Бас у RP-8000F II 8000 відчувається максимально рівним і чітким, а саунд акустики загалом — ґрунтовним і масштабним. Щодо його глибини, мені було складно уявити, ніж сабвуфер міг би допомогти цим колонкам під час роботи з музичним матеріалом. До того ж з'явилося відчуття, що ті глибини низу, до яких добирається ця акустика, доступні не кожному сабвуферу. Можливо, в кінотеатральній системі має сенс збільшити звуковий тиск на низах, але під час прослуховування музики це зовсім не обов'язково, навіть якщо 90% вашої фонотеки становлять записи БСО.
Нові Klipsch Reference Premier RP-8000F II повною мірою виправдали очікування. Вони видають по-справжньому висококласний звук, легко та не напружуючись, справляються будь-яким музичним матеріалом, дуже чутливі на зміну компонентів, даючи змогу в такий спосіб надати звучанню системи бажаного характеру. Порівнюючи з попереднім поколінням, нові восьмимісячні забезпечили ще більш збалансований, детальний і сфокусований звук, хоча здавалося, що і їхні попередники видали все, що можливо в межах свого бюжета. Загалом акустика Klipsch Reference Premier однозначно потішить давніх поціновувачів бренда та стане першим кандидатом для апгрейду системи. Крім того, вона сподобається всім, хто хоче отримати максимально чистий, деталізований і вірогідний звук в умовах звичайної житлової кімнати. Окрема рекомендація цієї серії кіноманів, які на додаток до звукових переваг отримають ще й багатющий вибір спеціальних кінотеатральних моделей.
Характеристики Klipsch RP-8000F II
- Тип корпусу фазоінверторний, порт виготовлений у формі рупора Trastrix і винесений у тил корпусу
- Число смуг 2
- Матеріал корпусу MDF
- Кількість динаміків 3
- Діапазон частот 32 Гц — 25 кГц (± 3)
- Чутливість 98 дБ (2,83 В/1 м)
- Потужність 150 Вт/600 Вт (пікова)
- Номінальний імпеданс 8 Ом
- Частота поділу смуг 1750 Гц
- Твітер 1" компресійний ВЧ-випромінювач LTS Vented Tweeter, титанова мембрана, фазовирівнювальна куля, розрахована за допомогою комп'ютерного ПЗ, гібридний рупор Trastrix (конус + рупор), 90 х 90 град., технологія Linear Travel Suspension
- СЧ/НЧ-випромінювачі 2 х 8" СЧ/НЧ-драйвера з дифузорами з покритого мідним шаром металокераміки (Cerametallic), потужні магнітні системи, штамповані сталеві кошики
- Гриль із магнітним кріпленням
- Вхідні роз'єми 4 гвинтові клеми (бівайринг/біампінг)
- Габарити (ШхВхГ) 277х1095х446 мм
- Вага 27,2 кг
Основні | |
---|---|
Виробник | Klipsch |
Стан | Новий |
Тип | Підлогова |
Колір корпусу | |
Колір корпусу | Ebony |
- Ціна: 75 600 ₴/пара