Отримайте цю позицію безкоштовно при покупці «KEF KC62 Subwoofer Carbon Black»
0,01 ₴
+ 1 РІК ГАРАНТІЇ
KEF KC62 Subwoofer
KEF розробила надзвичайно потужний, але компактний активний сабвуфер. Завдяки новим інноваційним технологіям, сабвуфер KEF KC62 неабияк змінив попередні уявлення про конструкцію сабвуфера. Сабвуфер KEF KC62 забезпечує величезну глибину та дивовижну високу точність завдяки технології Uni-Core. Система Uni-Core базується на двох випромінювачах із єдиним мотором, де одна котушка розташована поверх іншої, утворюючи концентричну конструкцію.
Отже, два випромінювачі по суті використовують для роботи один загальний простір. Технологія Uni-Core дала змогу забезпечити драйверам великий запас ходу, а це, відповідно, позначилося на ефективності системи. Крім того, Uni-Core дає змогу одному підсилювачу призводити в дію обидві мембрани. Котушки мають різні розміри на кожному конусі, а це означає, що під час руху конусів назад котушки можуть займати однаковий простір у корпусі. Загалом це означає, що фізичний корпус може бути надзвичайно компактним, а обсяг набагато зменшений, порівнюючи з використанням традиційної технології драйверів: понад на третину.
Ще одна запатентована новинка — технологія Smart Distortion Control — вгадайте, що вона робить. За словами компанії KEF, це безсенсорна система зворотного зв'язку з руху, яка допомагає виправити навіть найменші відхилення, які можуть виникнути. Для цього він вимірює струм у звуковій котушці, а також виявляє й виправляє будь-які нелінійні спотворення, що забезпечує точніші, менш пофарбовані баси. Новий підхід зменшує взаємодію між сигналом, підсилювачем і драйвером, що різко знижує ймовірність спотворень.
Подальше точне настроювання продуктивності KEF KC62 відбувається через індивідуальний вибір алгоритмів DSP (цифрове оброблення сигналів) власного розроблення у формі Music Integrity Engine від KEF. Алгоритми, зокрема iBX (Intelligent Bass Extension) і SmartLimiter, який постійно аналізує сигнал для запобігання кліпінгу, працюють разом, щоб гарантувати ідеальне співвідношення між усіма компонентами.
Нарешті, подвійні драйвери KEF KC62 живляться від 1000 Вт RMS (2 x 500 Вт) спеціально розробленого підсилювача класу D. Результатом є заявлена частотна характеристика 11-200 Гц (± 3 дБ) і максимальний вихідний сигнал 105 дБ.
Сабвуфер KEF KC62 може похвалитися набором варіантів під'єднання, які дають змогу йому працювати практично з будь-якою аудіосистемою. Лінійний вихід з HPF забезпечує виняткову тонку інтеграцію, а KEF SmartConnect усуває будь-які проблеми з під'єднанням. Також є п'ять попередньо встановлених режимів вирівнювання розміщення кімнат, щоб гарантувати, що KEF KC62 працює так, як має, незалежно від того, що ви його ставите — чи то у вільному просторі, поруч зі стіною, у кутку, у шафі або в режимі виділеної квартири..
Корпус сабвуфера має габарити 246x256x248 мм (ВxШxГ) і виготовлений з екструдованого алюмінію та пропонується в кольорах Carbon Black і Mineral White. Сабвуфер KEF KC62 також сумісний із комплектом адаптерів KEF KW1 для бездротової сумісності.
Огляд активних акустичних систем KEF LS50 Wireless II та сабвуфера KEF KC62
Коли компонент називають «культурним», зазвичай передбачають щось глибоко традиційне, що пройшло витримку часом. Однак зараз перед нами приклад іншого роду — акустика, яка стала культовою завдяки інноваційним можливостям. Подивімося, що пропонує її новітня версія в тандемі з неймовірним мікросабвуфером.
Ще десять років тому монітори з вбудованими підсилювачами можна було зустріти або в професійних звукозаписувальних студіях, або в комп'ютерних мультимедійних сетапах, призначених для роботи з аудіо- та відеоконтентом. Але з появою бездротових технологій передавання аудіосигналу акустика активного типу стала швидко поширюватися й у домашньому Hi-Fi. Адже це так зручно: розміщуєш десь лише дві колоночки, підтягуєш до них кабелі живлення, ставаєш на смартay керівний застосунок і, під'єднавши всю цю справу до домашньої мережі, відразу отримуєш готову аудіосистему, яка не поступається в потужності традиційному набору з колонок, підсилювача та програвача. Водночас активний мережевий варіант запросто перевершить олдскульну Hi-Fi систему в широті можливостей і для відтворення з мобільних девайсів, і для багатозонального озвучування вдома.
Всі перераховані переваги та давали системи KEF LS50 Wireless, випущені компанією KEF ще 2016 року, через що вони миттєво стали хітами на всіх розвинених ринках. Будь-який меломан, який вміє рахувати гроші та зіставляти фічі, швидко додав до висновку, що за 2000 фунтів, які треба було віддати за комплект LS50 Wireless, нічого подібного за якістю звуку та функціоналу з роздільних блоків тоді зібрати просто було неможливо. Не дивно, що рік за LS50 Wireless були визнані асоціацією EISA найкращими бездротовими спікерами. А 2018 року бестселери увічнили ще й у лімітованій версії LS50 Nocturne модного нідерландського дизайнера Марселя Вандерса.
Ціна другої версії активних «п'ятидесяток», яку компанія KEF представила минулої осені, зізнатися, спочатку трохи насторожує — вона ще вища, ніж у первістків. Але зверніть увагу, що нового (крім можливості не витратити ні рубання на інші складники системи) пропонує виробник у своїй покращеній моделі.
Насамперед це драйвери Uni-Q 12-го покоління — зовні вони схожі на попередні, але в них змінений «привод», у якому замінені всі активні складники. Зокрема, твітери тепер під'єднані до 100-ватних підсилювачів класу А/B, а мідбасові головки — до 280-ватних віконців D-класу (сумарна потужність у попередників була майже вдвічі менша). Також інженери випробували в нових головках щось на кшталт «акустичних чорних дір» — особливі звукопоглинальні лабіринти, які розроблялися впродовж трьох років у співпраці з компанією Acoustic Metamaterials Group і відрізняються від інших компактних абсорберів своєю неймовірною ефективністю 99,7%.
Друга важлива модифікація торкнулася бездротової платформи. Обов'язкове з'єднання провідної й одомої АС спеціальним патч-кордом тепер потрібне лише на етапі початкового встановлення. Як і в моделях KEF LSX, кабель потім можна зняти, оскільки між колонками встановлюється бездротове з'єднання з передаванням потоку 24 біт/96 кГц. Але якщо треба отримати вищу якість трансляції всередині системи, краще залишитися на дротовій лінії.
Удосконалена мережева та комутаційна частина. У нашому розпорядженні тепер не тільки Bluetooth, але також AirPlay 2 і Chromecast. Розширен із трьох до десяти список підтримуваних стримінгових постачальників музики. Водночас вбудований потоковий рендер уже розрахований на відтворення MQA, PCM 384 кГц і DSD256, а вхідний селектор обзався терміналом HDMI для поворотного аудіоканалу з ТВ, коаксіальним входом (на додаток до оптики) і сервісним хабом USB Type-A. Але, на жаль, тепер немає USB Type-B для прямого під'єднання ПК — за таких розвинених 564work-функцій асинхронний протокол вважався нецілеподібним.
Нарешті, для керування системою та стримінгом більше не потрібно, як раніше, дві різні програми. KEF Control (см. перший скриншот) необхідний тільки на початковому етапі для інсталяції системи в мережі. Після цього користувачеві залишається завантажити новий і дуже зручний застосунок KEF Connect (остальні скриншоти), у якому буде й єдиний музичний браузер, і зрозуміла панель комутації/керування, і маса найрізноманітніших звукових і системних налаштувань.
Напевно на ілюстраціях ви помітили ще одну новинку — мікросабвуфер KEF KC62, порівнянний за розмірами з футбольним м'ячем. Ця модель містить стільки ноу-хау, що цілком заслуговує на окремий огляд. Тут — і запатентована технологія KEF Uni-Core, у якій дифузори, розташовані за «зустрічною» схемою, мають дві звукові котушки, але єдину систему магнітів, що «складається», і унікальний «складаний» підвіс P-Flex Surround, і електромеханічний зворотний зв'язок Smart Distortion Control з цифровим керуванням, і парні підсилювачі загальною потужністю в кіловат (так-так, як у куди більшого саба KEF KF92)... Втім, нова бас-машина, здатна, якщо вірити виробнику, відтворювати смугу від 11 Гц, вражає і своїми практичними можливостями — багатим арсеналом входів, налаштувань і режимів. Їх ми випробуємо трохи пізніше, на десерт, а зараз — увімкнемо нові KEF LS50 Wireless II.
Перше, що підкуповує — поєднання акуратності/м'якості передавання СЧ/ВЧ з дуже впевненим і твердим почерком у нижньому регістрі. Спочатку здається, що моніторам взагалі не потрібна сабвуферна підтримка — за малої та нормальної гучності діапазон від 40-50 Гц активні полочники видають на подив легко, глибоко та вільно.
Друга цінна риса LS50 Wireless II — здатність відтворювати тонально правильний звук і створювати чітке стереополе навіть у найнесприятливіших акустичних умовах. Це дає найширше поле для фантазії під час проєктування домашнього інтер'єру. Монітори можна розмістити де і як завгодно — вище або нижче, близько або якнайдалі й без чіткого напрямку на точку прослуховування, і вони однаково зазвучать класно. Особливо, якщо через керівний застосунок грамотно скоригувати відбій на бас і високих частотах.
У традиційній стереофонічній установці на стійках LS50 Wireless II запам'ятовуються своїм спокійним і лінійним моніторним характером. Звук ясний, текстурний, без жодних цифрових «примішок» (якщо відтворюється якісний контент Hi-Res через мережу або через Chromecast) і тембральних домішок. Структура й чистота зберігається також і під час прослуховування через AirPlay або Bluetooth, але базовий мережевий варіант за UPnP/DLNA безумовно кращий — багатший на артикуляційні нюанси та мікродинаміку.
Сцену схарактеризую коротко: нормальна за всіма показниками навіть у бездротовому режимі. Але глибина, поділ планів і оформленість віртуальних образів під час з'єднання моніторів патч-кордом стає помітно краще.
Басова підтримка, яку забезпечує KC62, чудова насамперед без власних призвуків. І хоча тестований апарат був зовсім не прогрітий, не залишилося жодних сумнівів, що він у своїй справі куди крутіший за інші великі саби. А ще він фантастично гнучкий у настроюванні. Від нього можна отримати не просто багато басу, а багато басу будь-якого бажаного характеру — і з ритмічним ударним ухилом за високої частоти настроювання, і з напористою «сочною» подаванням у діапазоні до 60-80 Гц, і з низькою тектонічною під звуковою доріжку блокбастера.
Поміщення теж не має стати проблемою — перемикачами, які змінюють режими бас-процесора, без особливого клопоту отримуєш або лінійну, або ефектну підтримку практично в будь-якій кімнаті (площа до 30-50 м2).
Чи потрібний такий універсальний (але й недорогий) компаньйон моніторам KEF LS50 Wireless II? Це вирішувати вам. Виходьте з того, наскільки голосно ви любите слухати музику. Хоча активні полочники гарантують максимальний звуковий тиск на 108 дБ, у разі наближення до граничних рівнів у підсилювальному тракті АС починає вмикатися м'який лімітер, що підрівнює найефективніші низькочастотні складники. А с KEF KC62 цей бездротовий сетап звучить також убирано потужно, як і система з величезними трьома або чотирисмуговими підлогами. І жодних проблем із розміщенням системи в кімнаті.
Характеристики KEF KC62
- Подвійний 6,5-дюймовий масив драйверів Uni-Core
- Стійкий до тиску алюмінієвий корпус P-Flex
- Технологія інтелектуального контролю спотворень
- Music Integrity Engine з параметрами iBX, SmartLimiter і Room Placement
- Підсилювач потужність: 1000 Вт RMS (2 x 500 Вт) клас D.
- Частотна характеристика 11-200 Гц (±3 дБ)
- Максимальний вихідний сигнал 105 дБ.
- Габарити 246x256x248 мм (ВxШxГ)
- Вага 12 кг
Основні | |
---|---|
Виробник | KEF |
Гарантійний термін | 12 міс |
Стан | Новий |
Тип | Бездротовий |
Колір корпусу | |
Колір корпусу | Carbon Black |
- Ціна: 74 756 ₴