Замов та отримай подарунокВи заощаджуєте 0,01 ₴
Отримайте цю позицію безкоштовно при покупці «Cambridge Audio Edge NQ»
0,01 ₴
+ 1 РІК ГАРАНТІЇ
Cambridge Audio Edge NQ примітний високоточним потенціометром гучність, величезна ручка якого поєднана з рифленим селектором, і немаленьким лицьовим РК-дисплеєм з досить інформативною графікою. З бездротових підключень штатно інтегрований тільки Bluetooth (з кодеком aptX HD), але при установці прикладеного зовнішнього Wi-Fi-донгла в один з портів USB, ми отримаємо повноцінний бездротовий музичний центр, що підтримує до того ж і «гугловський» Chromecast. А останнє означає, що вибір стриминговых платформ не буде обмежений штатними Tidal, Spotify і Deezer – музику можна буде отримувати і з різних зовнішніх додатків на зразок тієї ж «Яндекс.Музики». До другого порту USB легко підключається накопичувач з музичними файлами – підтримуються всі поширені розширення і системи (FAT32, NTFS, HFS, HFS+). Третій USB-порт на Edge NQ призначений для роботи з PC – у такому разі апарат виступить в якості просунутого USB ЦАП (перетворення виконується чіпами Sabre32 ES9018K2M), здатного приймати потоки частотою до 32 бит/384 кГц або DSD256. Також до преду можна підключити традиційні аналогові джерела (один з балансної лінії і два RCA), ну і, звичайно, цифрові – два з «оптики», один з коаксіальної лінії та один HDMI.
Окремо відзначимо і керуюче додаток для смартфона або планшета. Всі налаштування і маніпуляції з нього виконувати дуже зручно! Воно звільнився від якихось заморочених «програють» функцій, зате працює надзвичайно швидко – хочеться поставити всім у приклад те, з якою швидкістю здійснюється перехід від одного джерела до іншого (неважливо – це якийсь фізичний вхід або будь-який інший, бездротовий або потоковий). Виходи на гранич подвійні, балансні і лінійні, і вони переходять на фіксований рівень.
Аудіо тракт мережевого програвача Cambridge Audio Edge NQ повністю позбавлений від межкаскадных конденсаторів, плюс спеціально для нього сконструйована мережева аудиоплата під потокове відтворення. Не ламайте голову над кодом, який нанесений на бік Edge NQ – це чисто дизайнерський елемент і він вказує на точну географічну довготу і широту, де знаходиться офіс материнської компанії Audio Partnership Plc. Програвач Cambridge Audio Edge NQ ідеально поєднується з характеристиками і дизайном зі своїм побратимом по серії — підсилювачем потужності Edge W. Згідно з інформацією компанії Cambridge Audio, дана модель здатна забезпечити чудовий звук з детальною ритмічної подачею щільним і пружним басом.
Огляд Cambridge Audio Edge NQ від порталу Stereo.ru
Над серією Edge, в яку крім моделі NQ входять також інтегрований підсилювач Edge A і двоканальний мощник Edge W, три роки працювали дев'ять інженерів, перед якими не було поставлено жодних обмежень — ані в плані ціни, ні щодо підбору комплектуючих, ні за технічними характеристиками. Критерієм називалося тільки якість звучання. В результаті, з чистого аркуша з'явилася флагманська лінійка, компоненти якої, звичайно, не можна назвати недорогими, але їх ціни зовсім не захмарні — вони доступні досить широкому колу меломанів.
Можливо, англомовні споживачі не сприймають назва лінійки буквально, але в слові «Edge» є певна гострота і різкість. Однак ця обставина ніяк не позначилося на зовнішності компонентів лінійки. Навпаки, їх корпусу відрізняються приємно округленими формами з солідними передніми панелями, виконаними з екструдованого алюмінію, і верхніми — «плаваючими». Інша відмітна риса дизайну — мінімалізм. У інтегрованого підсилювача Audio Edge A є лише одна кругла ручка, відповідальна за керування апаратом, мережевий плеєр Edge NQ має ще і великим кольоровим екраном.
Однак навряд чи користувачу доведеться часто крутити його двухкольцевую ручку, розташовану праворуч від дисплея, для вибору входів, регулювання гучності і навігації по меню. Все це набагато зручніше робити з програми Cambridge Audio Remote для Android і iOS. Потокове відтворення музики забезпечується також вбудованою в Edge NQ підтримкою технологій AirPlay, Spotify Connect і Chromecast built-in. Управління цими функціями доступно зі смартфона. У комплекті поставки знайдеться також і пульт ДУ — настільки ж лаконічний, як і дизайн компонента.
Стримингом функціональність Cambridge Audio Edge NQ далеко не обмежується. Це ще й повноцінний передпідсилювач, готовий працювати як з аналоговими, так і з цифровими сигналами. Для перших є два RCA-входи і один вихід того ж типу, а також XLR-роз'єми для балансного підключення джерела і підсилювача потужності. Якщо в системі передбачається використання інтегрованого підсилювача, то контур підсилювача у Edge NQ можна відключити з програми — тоді на вихід сигнал буде подаватися безпосередньо з блоку мережевого плеєра.
Для цифрових джерел є сім входів, не рахуючи бездротових підключень: коаксіальний і два оптичних, порт USB (тип B) для підключення ПК, USB-порт (тип A) для зовнішніх накопичувачів, Ethernet-вхід для UPnP-серверів, музичних інтернет-сервісів, інтернет-радіо і навіть HDMI для підключення телевізорів з підтримкою функції ARC (поворотного аудіоканалу). Плеєр Edge NQ також підтримує бездротову Wi-Fi-трансляцію, але Hi-Res-аудіо з серверів все ж надійніше відтворювати при дротове підключення — до того ж, він оснащений модулем Bluetooth версії 4.1. Для нього передбачена антена, яку слід прикрутити до роз'єму на задній панелі, а комплектний USB-донгл для Wi-Fi потрібно вставити у відповідний порт.
27 людино-років, витрачених на розробку Edge NQ, пішли на те, щоб знайти найкраще рішення задачі мінімізації шляху проходження сигналу і зменшення спотворень, а також на підбір оптимальних елементів радіоелектронних кіл. У контурах проходження аудіосигналу відсутні конденсатори, у топології схем використовується зв'язок по постійному току, а в блоці живлення застосований ефективний тороїдальний трансформатор. Компонент оснащений новітнім потоковим модулем StreamMagic з більш продуктивним чіпсетом, який забезпечує відтворення PCM до 24/192 і DSD до DSD128, отриманих як по локальній мережі, так і зі звичайних USB-накопичувачів. Єдине, чого, мабуть, бракує флагманському Edge NQ, так це підтримки програмного плеєра Roon, який зовсім не даремно так стрімко і повсюдно завойовує популярність.
З твердженням про те, що з поганих продуктів неможливо приготувати гарний салат, важко посперечатися. Роль постачальників таких вихідних матеріалів в аудиотракте відіграють джерела сигналу. Сьогодні цілком реально обійтися лише одним компонентом — мережевим музичним плеєром, якщо, звичайно, ви готові відмовитися від модного нині програвача вінілу. І це радує, оскільки за допомогою таких пристроїв, як Cambridge Audio Edge NQ, можна з головою зануритися в океан музичного контенту і, завдяки високій якості звучання, цілком собі насолоджуватися прослуховуванням як власних колекцій, перенесених на мережний сервер, так і тих альбомів, які за зовсім невеликі гроші на підписку доступні на інтернет-сервісах. Не будемо випускати з уваги також вбудовану підтримку технологій AirPlay, Spotify Connect і Google Chromecast, що спрощує навігацію в цій стихії.
Cambridge Audio Edge NQ — прекрасний мережевий плеєр/передпідсилювач, здатний взяти на себе функцію доставки музичного контенту з сучасних і зручних для користувача ресурсів, так і координації всього Hi-Fi-системи — в тому числі і з телевізором у своєму складі. Доповнивши його хорошим підсилювачем потужності — таким, як Cambridge Audio Edge W — і порівнянними за рівнем майстерності колонками, ви отримаєте в своє розпорядження незмінно приносить задоволення прослуховування музики різних жанрів в записах найбільш популярних форматів.
Характеристики Cambridge Audio Edge NQ
Коефіцієнт гармонік менш 0,0008% (20 Гц - 20 кГц, при вихідному напрузі 1 В)
Частотна характеристика: 20 Гц – 20 кГц (± 0,1 дБ)
Відношення сигнал/шум більше 103 дБ (при 1 на виході)
Перехресні перешкоди менше – 100 дБ (1 кГц)
Максимальна вихідна напруга RCA: 6; XLR: 6 + 6
Wi-Fi Wi-Fi-донгл, IEEE 802.11 b/g/n
Bluetooth версія 4.1 (Smart/BLE enabled) A2DP/AVRCP, підтримка кодеків SBC, AAC, aptX і aptX-HD
Підтримка протоколу UPnP так
Дисплей LCD, кольоровий
Підтримка Інтернет-радіо і сервісу Spotify Connect є
Підтримка платформи Chromecast є
Функція Airplay є
Управление с помощью приложения Cambridge Edge Remote поддерживается
Поддерживаемые форматы при подключении по локальной сети или использовании USB для внешних накопителей PCM до 24 бит/192 кГц, DSD128
Входы 2 несимметричных RCA, балансный XLR, коаксиальный (до 24 бит/192 кГц), 2 оптических (до 24 бит/96 кГц), HDMI (с возвратным каналом ARC), Ethernet-порт (LAN), USB для внешних накопителей (до 24 бит/192 кГц, DSD128), USB для Wi-Fi-донгла, асинхронный USB (PCM до 32 бит/384 кГц, DSD256)
Выходы Pre Out (RCA), Pre Out (XLR), 6,3 мм для наушников
Інша комутація інтерфейс RS-232C, роз'єм системної шини Link Out, гніздо для Bluetooth-антени
Пульт ДУ є
Споживана потужність максимальна: 100 Вт, standby: 0,5 Вт
Розміри (ШхВхГ) 460x120x405 мм
Вага 10,2 кг
Окремо відзначимо і керуюче додаток для смартфона або планшета. Всі налаштування і маніпуляції з нього виконувати дуже зручно! Воно звільнився від якихось заморочених «програють» функцій, зате працює надзвичайно швидко – хочеться поставити всім у приклад те, з якою швидкістю здійснюється перехід від одного джерела до іншого (неважливо – це якийсь фізичний вхід або будь-який інший, бездротовий або потоковий). Виходи на гранич подвійні, балансні і лінійні, і вони переходять на фіксований рівень.
Аудіо тракт мережевого програвача Cambridge Audio Edge NQ повністю позбавлений від межкаскадных конденсаторів, плюс спеціально для нього сконструйована мережева аудиоплата під потокове відтворення. Не ламайте голову над кодом, який нанесений на бік Edge NQ – це чисто дизайнерський елемент і він вказує на точну географічну довготу і широту, де знаходиться офіс материнської компанії Audio Partnership Plc. Програвач Cambridge Audio Edge NQ ідеально поєднується з характеристиками і дизайном зі своїм побратимом по серії — підсилювачем потужності Edge W. Згідно з інформацією компанії Cambridge Audio, дана модель здатна забезпечити чудовий звук з детальною ритмічної подачею щільним і пружним басом.
Огляд Cambridge Audio Edge NQ від порталу Stereo.ru
Над серією Edge, в яку крім моделі NQ входять також інтегрований підсилювач Edge A і двоканальний мощник Edge W, три роки працювали дев'ять інженерів, перед якими не було поставлено жодних обмежень — ані в плані ціни, ні щодо підбору комплектуючих, ні за технічними характеристиками. Критерієм називалося тільки якість звучання. В результаті, з чистого аркуша з'явилася флагманська лінійка, компоненти якої, звичайно, не можна назвати недорогими, але їх ціни зовсім не захмарні — вони доступні досить широкому колу меломанів.
Можливо, англомовні споживачі не сприймають назва лінійки буквально, але в слові «Edge» є певна гострота і різкість. Однак ця обставина ніяк не позначилося на зовнішності компонентів лінійки. Навпаки, їх корпусу відрізняються приємно округленими формами з солідними передніми панелями, виконаними з екструдованого алюмінію, і верхніми — «плаваючими». Інша відмітна риса дизайну — мінімалізм. У інтегрованого підсилювача Audio Edge A є лише одна кругла ручка, відповідальна за керування апаратом, мережевий плеєр Edge NQ має ще і великим кольоровим екраном.
Однак навряд чи користувачу доведеться часто крутити його двухкольцевую ручку, розташовану праворуч від дисплея, для вибору входів, регулювання гучності і навігації по меню. Все це набагато зручніше робити з програми Cambridge Audio Remote для Android і iOS. Потокове відтворення музики забезпечується також вбудованою в Edge NQ підтримкою технологій AirPlay, Spotify Connect і Chromecast built-in. Управління цими функціями доступно зі смартфона. У комплекті поставки знайдеться також і пульт ДУ — настільки ж лаконічний, як і дизайн компонента.
Стримингом функціональність Cambridge Audio Edge NQ далеко не обмежується. Це ще й повноцінний передпідсилювач, готовий працювати як з аналоговими, так і з цифровими сигналами. Для перших є два RCA-входи і один вихід того ж типу, а також XLR-роз'єми для балансного підключення джерела і підсилювача потужності. Якщо в системі передбачається використання інтегрованого підсилювача, то контур підсилювача у Edge NQ можна відключити з програми — тоді на вихід сигнал буде подаватися безпосередньо з блоку мережевого плеєра.
Для цифрових джерел є сім входів, не рахуючи бездротових підключень: коаксіальний і два оптичних, порт USB (тип B) для підключення ПК, USB-порт (тип A) для зовнішніх накопичувачів, Ethernet-вхід для UPnP-серверів, музичних інтернет-сервісів, інтернет-радіо і навіть HDMI для підключення телевізорів з підтримкою функції ARC (поворотного аудіоканалу). Плеєр Edge NQ також підтримує бездротову Wi-Fi-трансляцію, але Hi-Res-аудіо з серверів все ж надійніше відтворювати при дротове підключення — до того ж, він оснащений модулем Bluetooth версії 4.1. Для нього передбачена антена, яку слід прикрутити до роз'єму на задній панелі, а комплектний USB-донгл для Wi-Fi потрібно вставити у відповідний порт.
27 людино-років, витрачених на розробку Edge NQ, пішли на те, щоб знайти найкраще рішення задачі мінімізації шляху проходження сигналу і зменшення спотворень, а також на підбір оптимальних елементів радіоелектронних кіл. У контурах проходження аудіосигналу відсутні конденсатори, у топології схем використовується зв'язок по постійному току, а в блоці живлення застосований ефективний тороїдальний трансформатор. Компонент оснащений новітнім потоковим модулем StreamMagic з більш продуктивним чіпсетом, який забезпечує відтворення PCM до 24/192 і DSD до DSD128, отриманих як по локальній мережі, так і зі звичайних USB-накопичувачів. Єдине, чого, мабуть, бракує флагманському Edge NQ, так це підтримки програмного плеєра Roon, який зовсім не даремно так стрімко і повсюдно завойовує популярність.
З твердженням про те, що з поганих продуктів неможливо приготувати гарний салат, важко посперечатися. Роль постачальників таких вихідних матеріалів в аудиотракте відіграють джерела сигналу. Сьогодні цілком реально обійтися лише одним компонентом — мережевим музичним плеєром, якщо, звичайно, ви готові відмовитися від модного нині програвача вінілу. І це радує, оскільки за допомогою таких пристроїв, як Cambridge Audio Edge NQ, можна з головою зануритися в океан музичного контенту і, завдяки високій якості звучання, цілком собі насолоджуватися прослуховуванням як власних колекцій, перенесених на мережний сервер, так і тих альбомів, які за зовсім невеликі гроші на підписку доступні на інтернет-сервісах. Не будемо випускати з уваги також вбудовану підтримку технологій AirPlay, Spotify Connect і Google Chromecast, що спрощує навігацію в цій стихії.
Cambridge Audio Edge NQ — прекрасний мережевий плеєр/передпідсилювач, здатний взяти на себе функцію доставки музичного контенту з сучасних і зручних для користувача ресурсів, так і координації всього Hi-Fi-системи — в тому числі і з телевізором у своєму складі. Доповнивши його хорошим підсилювачем потужності — таким, як Cambridge Audio Edge W — і порівнянними за рівнем майстерності колонками, ви отримаєте в своє розпорядження незмінно приносить задоволення прослуховування музики різних жанрів в записах найбільш популярних форматів.
Характеристики Cambridge Audio Edge NQ
Коефіцієнт гармонік менш 0,0008% (20 Гц - 20 кГц, при вихідному напрузі 1 В)
Частотна характеристика: 20 Гц – 20 кГц (± 0,1 дБ)
Відношення сигнал/шум більше 103 дБ (при 1 на виході)
Перехресні перешкоди менше – 100 дБ (1 кГц)
Максимальна вихідна напруга RCA: 6; XLR: 6 + 6
Wi-Fi Wi-Fi-донгл, IEEE 802.11 b/g/n
Bluetooth версія 4.1 (Smart/BLE enabled) A2DP/AVRCP, підтримка кодеків SBC, AAC, aptX і aptX-HD
Підтримка протоколу UPnP так
Дисплей LCD, кольоровий
Підтримка Інтернет-радіо і сервісу Spotify Connect є
Підтримка платформи Chromecast є
Функція Airplay є
Управление с помощью приложения Cambridge Edge Remote поддерживается
Поддерживаемые форматы при подключении по локальной сети или использовании USB для внешних накопителей PCM до 24 бит/192 кГц, DSD128
Входы 2 несимметричных RCA, балансный XLR, коаксиальный (до 24 бит/192 кГц), 2 оптических (до 24 бит/96 кГц), HDMI (с возвратным каналом ARC), Ethernet-порт (LAN), USB для внешних накопителей (до 24 бит/192 кГц, DSD128), USB для Wi-Fi-донгла, асинхронный USB (PCM до 32 бит/384 кГц, DSD256)
Выходы Pre Out (RCA), Pre Out (XLR), 6,3 мм для наушников
Інша комутація інтерфейс RS-232C, роз'єм системної шини Link Out, гніздо для Bluetooth-антени
Пульт ДУ є
Споживана потужність максимальна: 100 Вт, standby: 0,5 Вт
Розміри (ШхВхГ) 460x120x405 мм
Вага 10,2 кг
Характеристики
Основні | |
---|---|
Виробник | Cambridge Audio |
Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 207 000 ₴