Отримайте цю позицію безкоштовно при покупці «Dynaudio Evoke 50 Black Gloss»
0,01 ₴
+ 1 РІК ГАРАНТІЇ
Dynaudio Evoke 50
Данська компанія Dynaudio представляє свою нову бюджетну серію акустичних систем Evoke, що складається з п'яти моделей. У новинках використані адаптовані технології старших серій Contour і Confidence. Evoke — це новий тріумф команди експертів з Dynaudio Labs, нового сучасного науково-дослідного центру, розташованого в Данії у штаб-квартирі фірми. Процес проєктування виводить команду на нові висоти технологій і зажадав глибокого аналізу в унікальному вимірювальному комплексі Jupiter... не кажучи про багато годин прослуховування прототипів у літньому стилі.
У всіх моделях серії Evoke використовується твітер Cerotar, що ґрунтується на твітері з топових лінійок Confidence і Special Forty. Для цього 28-мм твітера розробили новий внутрішній купол Hexis, який розташований за м'яким зовнішнім куполом із просоченням. Внутрішній купол особливо увігнутий і фізично замінює собою фетрове кільце за мембраною твітера. Така система, запозичена в лінійки Confidence, дає змогу оптимізувати потоки повітря та знизити резонанси, а сам твітер готовий відтворювати частоти вище ніж 20 кГц без спотворень. За куполом розташували шматочок піни — без неї, якщо вірити Dynaudio, спотворення нікуди не поділися. Також у такій системі вдалося знизити резонансну частоту твітера до 700 Гц, завдяки чому узгодження ВЧ- та інших динаміків простіше налаштувати, оскільки в діапазоні перетину частот у розробників більший контроль над твітером.
Серія складається з двох поличних АС (Evoke 10 та Evoke 20), двох підлогових моделей (Evoke 30 і Evoke 50) і спеціалізованої колонки центрального каналу (Evoke 25C), який перетворює сімейство на повноцінну систему домашнього кінотеатру.
Нові низькочастотні динаміки Esotec+ обладнані фірмовими дифузорами Dynaudio з матеріалу MSP (Магнієво-силікатного полімеру) — так само, як і всі домашні, професійні та автомобільні динаміки Dynaudio, що виробляються компанією впродовж останніх десятиліть. Версії діаметром 14 см у моделях Evoke 10, 30 і 25C мають нові підвіси та поліпшені феритові магнітні системи (з матеріалу Ferrite+) — щоб розширити їхній робочий хід, поліпшити відбій і низькочастотну динаміку, зберігши водночас чудове відтворення середніх частот. Драйвери діаметром 18 см у моделях Evoke 20 і 50 запозичили технології в серії Contour і Confidence для того, щоб забезпечити приголомшливу низькочастотну динаміку та узгодженість за часом. Середньочастотний динамік у моделі Evoke 50 прямо запозичений у моделі Contour 60. У конструкції випромінювача використаний потужний неодимовий магніт і полегшені матеріали, включно з звуковою котушкою з алюмінієвою обмоткою. Динамік спеціально оптимізований для відтворення середніх частот. Всі колонки Evoke обладнуються високоякісними кросоверами, у конструкції яких використовуються добірні компоненти для досягнення найкращих характеристик.
Кожен з елегантних корпусів, створених унаслідок багатьох місяців трудомісткого прототипування, уточнення та поліпшення, випускається в чотирьох варіантах обробки: полірованої чорної — Black High Gloss, полірованої білої — White High Gloss, горіх — Walnut Wood і білого дерева — Blonde Wood. Нові методи покриття лаком дають змогу домогтися схожого зі склом покриття, а версії в натуральному дереві дають змогу відчути тепло відкритого дерев'яного шпону.
Опис Dynaudio Evoke 50
Нарешті ми дістали огляд найбільшої пари підлогових колонок у серії, у якій знайшли втілення всі нові рішення, придумані для лінійки Evoke. Почнемо з низькочастотних динаміків. Попри зовнішню схожість із драйвером, встановленим в Evoke 20, вони мають набагато більшу перевантажувальну здатність і потужність, що підводиться. Досягається цього застосуванням іншого підвісу, а також звукових котушок, намотаних мідним дротом. Так, завдяки цьому збільшується рухома маса, позаяк мідь важча за алюмінію, проте одночасно підвищується чутливість — мідь має найкращі дротові властивості. Ну а оскільки в Evoke 50 встановлено по два басовики в кожній колонці, то можна очікувати не тільки точного, але й дуже потужного баса. До роботи вуфери входять нижче 430 Гц. Великий порт фазоінвертора, через який динаміки спілкуються із зовнішнім світом, виведений на нижню частину задньої стінки.
Друга істотна відмінність трисмугової моделі від молодших побратимів — це наявність окремого 15-сантиметрового середньочастотного динаміка. Він є фактичною копією драйвера з дорожньої серії Contour. У ньому використана найтонша діафрагма завтовшки всього 0,4 мм і потужний неодимовий магніт, укупі з 38-мм алюмінієвою котушкою, це забезпечує миттєву реакцію на імпульс і чудову швидкість. Високі частоти, як і в інших колонках серії, озвучують 28-мілімтеровий твітер Cerotar з м'яким куполом із просоченням і феритовою магнітною системою.
Між басовими динаміками та СЧ-драйвером працює роздільний фільтр третього порядку, між НЧ і ВЧ — другого. Частоти розділу встановлені на 430 і 3500 Гц, відповідно. Чутливість Evoke 50 становить 87 дБ, номінальний імпеданс — 6 Ом. Корпус оброблений шпоном горіхового дерева та спирається на чотири металеві пластини із шипами, що надають додаткової стійкості всій конструкції. Важить кожна колонка чималі 26,9 кілограмів. Все-таки є у звуці правильно налаштованої багатосмугової акустики щось таке, чого не досягти від широкосмугових і двосмугових систем жодними засобами. А саме свобода жести та те, що немає чутної компресії навіть на дуже високій гучності.
Почерк Evoke 50 вирізняє чудова для цієї категорії та конструкції обробка вокалу, що звучить дуже чисто й емоційно. Особливо вражає добре написана жіночий голос. Якщо попередні моделі обмежувалися натяками на дорогий звук, то тут усе конкретно та відчутно. Струнні, традиційно для акустики компанії, мають точно необхідний об'єм і розмір, скрипка не виростає до розмірів віолончелі, а коли вступає сама віолончель, її не сплутуєш ні з чим. Так, гарний середньочастотний динамік нічим не заміниш, як не старайся.
Атака ударної установки близька до ідеальної, немає жодних гальм або змазування фронту. Бас-гітара та контрабас не такі швидкі, проте до деталізації також жодних претензій перед'явити не можна. Загалом, остання характеристика досить сильно залежала від використовуваного підсилювача, тому вкрай важливо звернути увагу на цей аспект під час його підбору. Фортепіано темно бездоганно, електронна музика відтворюється швидко та чисто, можливо, трохи стримано. Комплект з Dynaudio Evoke 50 вирізняється вивіреною та зваженою поданням, ідеально демонструючи якість та епоху, у яку було зроблено та чи інше записування.
Характеристики Dynaudio Evoke 50
- Чутливість: 87 дБ (2,83 В / 1 м)
- Імпеданс: 4 Ом (мінімум 3 Ом за 100 Гц)
- Частотна характеристика (± 3dB): 35 Гц-23 кГц
- Кросовер: 3-смугова
- Частота кроссовера: 430/3500 Гц
- Топологія кросовера: 3-й/2-й порядок
- НЧ-динамік: 2x18 см MSP-конус
- Середній діапазон: 15 см MSP
- Твітер: 28 мм Cerotar
- Розміри (Ш x В x Г): 215x1140x307 мм
- Розміри з ногами/решітка (Ш x В x Г): 305x1162x373 мм
- Вага: 26.9kg
Dynaudio Evoke 50 купити в Світі Акустики за найкращою ціною в Україні.
Основні | |
---|---|
Виробник | Dynaudio |
Стан | Новий |
Колір корпусу | |
Колір корпусу | Black high gloss |
- Ціна: 216 000 ₴/пара