Акція «Товари у подарунок»Ви заощаджуєте 0,01 ₴
Отримайте цю позицію безкоштовно при покупці «Arcam HDA SET 1050 (SA10 + CD50)»
0,01 ₴
+ 1 РІК ГАРАНТІЇ
Інтегральний підсилювач Arcam SA10 відноситься до класу A/B. Ця модель має потужність 50 Вт при опорі 8 Ом. В підсилювачі Arcam SA10 встановлений ЦАП ЕЅЅ9016К2М для прямого підключення цифрових джерел і для оптимальної роботи з низьким джиттером. Arcam SA10 також оснащений новітнім інфрачервоним пультом ду з підсвічуванням, а також може управлятися через IP через додаток IOS ARCAM, MusicLife або RS232.
Молодший інтегральний стереоусилитель Arcam SA10 розроблений у відповідності з тими ж високими стандартами якості, що і інші моделі цієї серії. У важливих з точки зору якості звуку ділянках схеми підсилювача використовуються тільки відбірні компоненти, що пройшли всі стадії контролю якості у лабораторіях фірми. Розведення друкованих плат та розміщення на них елементів також було оптимізовано методом комп'ютерного моделювання з метою скорочення довжини шляху проходження аудіосигналу, і усунення перехресних перешкод.
Блок живлення підсилювачів Arcam SA10 побудований на базі тороїдального трансформатора, що характеризується малим рівнем електромагнітних перешкод, а ланцюги живлення різних схем ізольовані один від одного. Вихідні каскади підсилювача розвивають потужність 2 х 50 Вт при роботі на 8-омные акустичні системи, і володіють значним запасом по струму для хорошої сумісності навіть з навантаженням зі складною характеристикою імпедансу. Апарат виготовлений в металевому корпусі на антирезонансном шасі, і має металеву передню панель.
На передній панелі підсилювача розташовуються кнопки прямого вибору джерела сигналу, а також управління всіма функціями, тому при необхідності для роботи з Arcam SA10 можна обійтися без пульта ДУ. Крім того, тут є вхід для підключення портативного плеєра, і вихід на стереонавушники.
Arcam SA10 має входи для п'яти лінійних джерел сигналу, вхід для MM-звукознімача програвача вінілових дисків. Останній підключений до вбудованому фонокорректору, який володіє дуже низьким рівнем власних шумів, і забезпечує якість звуку на рівні хороших виносних пристроїв. Підсилювач SA10 також обладнаний 3-ма цифровими входами (2 x SPDIF 1 оптичний).
Найкращим способом управління стримингом на Arcam SA10 буде використання спеціалізованого додатку для вашого смартфона або планшета. В принципі, можна скористатися будь-яким програмним плеєром UPnP, але краще встановити фірмове додаток Arcam MusicLife UPnP, доступне для пристроїв під управлінням iOS. Зрозуміло, щоб користуватися смартфоном або планшетом як просунутого пульта ДУ, потрібно забезпечити підключення програвача і гаджета до однієї комп'ютерної мережі. Крім того, після інтеграції в комп'ютерну мережу з виходом в Інтернет, Arcam SA10 може приймати трансляції інтернет-радіостанцій.
Огляд від порталу HI-FI.RU
Ми детальніше розповімо про молодшої моделі інтегрального підсилювача Arcam SA10. Дизайн компонента витриманий у характерному для продукції Arcam мінімалістському дизайні, який багато в чому відображає і підхід до звуковідтворення. Підсилювач не прагне кинутися в очі в стійці з апаратурою рівно в тій же мірі, що і виявляє нейтральність у звуковому тракті. Центральне місце на сіру з металевим відливом лицьовій панелі віддано двухстрочному інформаційного дисплею з великими інформативними символами місячного світіння. Зліва від нього розташувався великий регулятор гучності та два роз'єми мініджек - вихід на навушники і аналоговий вхід AUX для підключення мобільних гаджетів. Безпосередньо під дисплеєм розміщений ряд клавіш прямого вибору активного джерела, а в правій частині фасаду змонтована лише велика кнопка включення живлення і індикаторний світлодіод.
Втім, найчастіше компонентом будуть керувати дистанційно з допомогою комплектного пульта ДУ, або по мережі зі смартфона або планшета з встановленим на нього фірмовим додатком Arcam MusicLive. Причому на відміну від більшості подібних рішень конкурентів, це додаток поряд з виконанням завдань керування роботою компонентів (по суті - просунутий пульт ДУ) здатне керувати вашої фонотекою на серверах в мережі, а також виступати клієнтом при використанні стриминговых інтернет-сервісів. Відрадно відзначити, що якщо зовсім недавно цей додаток був доступний лише для пристроїв Apple, що працюють під управлінням iOS, то сьогодні з'явилася версія і для операційної системи Android.
До болю знайомі вентиляційні прорізи залишилися в точності такими ж, як на моделях десятирічної давності, так і хромована вставочка з назвою моделі теж. Головною дизайнерської домінантою на фасаді, як завжди у Arcam, залишається барабан регулювання гучності, однак тепер з ним майже конкурує незвично велика кнопка включення, розташувалася на правій частині панелі. Обидва елементи виконані з сріблястого пластика, але виглядають вони цілком добротно і грунтовно. Щоправда, зовнішній вигляд апарата трохи спрощує пара 3,5-мм гніздо для підключення навушників і мобільного джерела. Відмова від порту для великого четвертьдюймового джека можна пояснити прагненням до симетрії, але його молодший брат виглядає тут як-то аж надто легковажно. Втім, використовувати навушники з миниджеком доводиться і власникам більш високопоставленої апаратури серії Arcam FJM. Ось така загадкова фірмова особливість.
Зате просторий вакуумно-люмінісцентний дисплей не залишає ніяких сумнівів у серйозності нового апарату. Він, до речі, відмінно читається навіть при яскравому освітленні, а в разі необхідності його можна приглушити або вимкнути зовсім. Тембр-блок конструкцією не передбачено, а тому клавіші під екранчиком відповідають виключно за перемикання входів (крім Mute).
У загальному і цілому дизайн підсилювача чітко витриманий у фірмових аркамовских традиціях, але при цьому абсолютно не викликає відчуття олдскульного застою. До того ж лаконічність оформлення самим позитивним чином позначилося на зручність спілкування з апаратом. За винятком однієї дрібниці: на барабанчике регулювання гучності не виявилося мітки його поточного стану. Втім, її відсутність — ще одна традиційна родинна риса Arcam. Зрозуміло, всі елементи управління підсилювачем продубльовані на пульті ДУ, з якого, до речі, можна віддавати команди і джерел Arcam. Більш того, підкоригувати баланс можна виключно з його допомогою, причому це чи не єдина функція, що вимагає виклику на дисплей невигадливого меню управління.
Комутаційний арсенал Arcam SA10 пропонує три аналогових входи на роз'ємах RCA. Крім того, підсилювач оснащений вбудованим фонокорректором для картриджів з рухомим магнітом (MM) і блоком ЦАП з оптичним цифровим входом Toslink і парою коаксіальних входів SPDIF. Наявність оптичного входу дозволяє використовувати підсилювач у складі зовнішньої аудіосистеми для вашого телевізора. Різноманітний мультимедійний контент, доступний через Smart TV, може бути відтворений в найкращому вигляді. Аналоговий вихід з попередніх каналів підсилення дозволить реалізувати в системі биампинг. Ще одна особливість Arcam HDA SA10 дозволяє інтегрувати підсилювач в систему домашнього кінотеатру. Будь-який з аналогових входів компонента у налаштуваннях може бути сконфігурований як вхід підсилювача потужності.
Тобто, до такого входу можна підключати AV-процесор або вихід з каскадів попереднього посилення AV-ресивера. Така можливість буває дуже корисна у випадку, якщо фронтальна пара колонок системи об'ємного звучання домашнього кінотеатру одночасно використовується в стереосистеми для прослуховування музики. Причому, в налаштуваннях Arcam SA10 є можливість задавати чутливість цього входу. При цьому, ви досягнете кращого якості звучання, ніж регулюючи рівень відповідних каналів у налаштуваннях AV-ресивера. Є на задній стінці корпусу і порт USB, але він призначений лише для оновлення системного програмного забезпечення. Роз'єм Ethernet RJ45 дозволить інтегрувати компонент в домашню комп'ютерну мережу і управляти їм по IP. Є тут і послідовний порт RS-232 для керування в системах "розумний будинок". Для підключення акустичних систем передбачені позолочені гвинтові термінали.
Що ж стосується самого Arcam SA10, то його цифрові можливості зводяться до декодуванню PCM-потоків аж до 24 біт/96 кГц з оптичного входу або до 24 біт/192 кГц з будь-якого з двох коаксіальних. ЦАП побудований на чіпі ES9016K2M. Цей кристал з 32-бітною архітектурою є одним з найдемократичніших представників відомого сімейства ESS SABRE. Його паспортне співвідношення сигнал/шум становить 122 дБ при рівні перешкод THD+N -110 дБ. Забігаючи трохи вперед, скажу, що цифрові порти в даному випадку краще залишити для супутникового ресівера, ігрової приставки та інших джерел, не вимагають максимально витонченої подачі, оскільки аналоговий тракт трохи переграє цифровий модуль в плані микродинамики.
Підсилювальна частина Arcam SA10 працює в класі AB, що для трактів Arcam, взагалі кажучи, рідкість — у старших серіях хлопці з Кембриджа вважають за краще використовувати топологію G, на розвиток якої вони витратили чимало сил і часу. Цікаво, що на задній панелі SA10 виявився вихід попереднього підсилювача, що дозволяє використовувати зовнішній мощник. Що стосується зворотного сценарію, який передбачає підключення прикінцевій секції, скажімо, до багатоканальним виходів ресівера, то він теж можливий. Окремих роз'ємів для цього не передбачено, однак через мобільний додаток MusicLife кожному з трьох тилових лінійних входів може бути призначений прямий доступ до прикінцевого посилення. Ця ж хитрість дозволяє використовувати Arcam SA10 в системах бі - або триампинга, головне — не забути підключити підсилювач до маршрутизатора локальної мережі (Wi-Fi не підтримується) і встановити MusicLife, про існування якого інструкція до апарату не згадує.
Акустичні клеми у Arcam SA10 повністю металеві. Виготовлені вони дуже добротно, але змонтовані на зовсім невеликій відстані один від одного, так що з підключенням толстого колоночного кабелю доведеться трохи повозитися. До речі, у старшого підсилювача в лінійці, SA20, ці порти розташовані зручніше.
Тонкість характеру Arcam SA10 полягає в тому, що на верхах він веде себе досить спокійно, інтелігентно. А в не надто вдало підібраної системи даного класу відсутність кінського напору запросто може здатися слабкістю — прямо як у людському житті. Але це зовсім не означає, що для гармонійної роботи підсилювача потрібні компаньйони більш високого цінового рівня. В його власній ваговій категорії цікавих компонентів чимало, і якщо підійти до справи усвідомлено, їх вибір може перетворитися в процес плідний і цікавий сам по собі.
Характеристики Arcam SA10
Вихідна потужність 2 х 50 Вт (8 Ом)
Коефіцієнт гармонік 0,003%
ЦАП ESS9016K2M
Входи лінійний Aux (3,5 мм, лицьова панель), 3 лінійних RCA роз'єми MM-фонокорректора (можуть бути переведені в режим лінійного входу), оптичний, 2 коаксіальних, LAN-інтерфейс
Виходи Pre Out (RCA), гніздо для навушників (3,5 мм)
Інша комутація RS-232, USB-порт для оновлення і живлення додаткового обладнання (5 В/100 мА), клема заземлення
Виходи на АС 4 гвинтові клеми
Споживана потужність 350 Вт
Універсальний Пульт ДУ, учень, з підсвічуванням клавіш
Вага 10,2 кг
Arcam CDS50 являє собою програвач нового покоління, який поряд зі звичайними, і можливість запису компакт-дисками вміє читати SACD, крім того, плеєр підтримує потокові програвання по мережі в розрядність до 24 біт/192 кГц музичних форматів FLAC, WAV, AIFF, OGG, MP3, WMA.
Як цифро-аналогового перетворювача використовується чіп ЕЅЅ9038К2М компанії Sabre. Ефективно боротися з джиттером допомагає високоточна система, призначена для реклокинга сигналу. На виході програвача встановлений лінійно-фазовий фільтр Бесселя, дозволяє отримати якісний саунд з мінімумом спотворень. Блок живлення Arcam CDS50 спеціально розроблений для отримання високих характеристик звучання. Ланцюги ЦАПа, аналогові аудіо-контури і CD-привід отримали окремі дискретні стабілізовані джерела живлення. У результаті знижується ступінь їх негативного впливу один на одного і зменшується кількість перешкод і шумів.
Програвач Arcam CDS50 підтримує протоколи UPnP і CIFS, має LAN-інтерфейс і вбудований контур Wi-Fi, що дозволяє йому працювати з аудіо-контентом, що зберігаються на серверах або комп'ютерах локальної мережі. Доступно відтворення файлів у дозволі до 24 біт/192 кГц. Управляти плеєром можна з допомогою програми Arcam MusicLife для пристроїв з iOS.
Корпус моделі відрізняється прекрасним демпфіруванням і допомагає захистити внутрішні чутливі електронні елементи від вібрацій. Високоточний CD-привід встановлений в лівій частині корпусу, відповідно, його лоток займає ліву частину лицьової панелі програвача. Поруч з ним знаходиться дворядковий FL-дисплей з досить великими для читання з великої відстані символами зеленого кольору. Чотири кнопки управління, включаючи кнопку відкривання лотка, розташовані в правій частині панелі. Там же є клавіша живлення/standby. Програвач оснащений наступними входами: портом USB для зовнішніх накопичувачів і LAN-інтерфейсом. Виходи: балансний XLR, несиметричний RCA, коаксіальний, оптичний. Інтерфейс RS-232 призначений для управління Arcam CDS50 з допомогою комплексних комп'ютерних систем. У даній моделі встановлені роз'єм для ІК-приймача, критичний вхід і гніздо для входить в комплект Wi-Fi-антени.
Управління всіма основними функціями можливо з вхідного в комплект оновленого пульта ДУ, проте зручніше скористатися додатком Arcam MusicLife. З його допомогою можна створювати свої плейлисти, управляти стримингом файлів як з домашніх мережевих накопичувачів, так і з популярних музичних сервісів, таких як Deezer або Tidal, які вже зашиті в самому плеєрі. Додаток тепер доступно не тільки для користувачів гаджетів Apple, але і смартфонів, і планшетів на Android.
Arcam CDS50 заслуговує похвали, як в іпостасі SACD/CD-програвача, так і мережевого плеєра. Всі запропоновані йому диски і файли він прочитав без запинки, а управління відтворенням через додаток MusicLife було простим і інтуїтивно зрозумілим. З урахуванням ціни апарат вийшов практично бездоганним. Arcam CDS50 це сучасний універсальний джерело сигналу і забезпечує традиційне «аркамовское» якість звучання, яке відрізняється точністю, музикальністю, увагою до деталей, чудовою стереопанорамой і щільним басом.
Характеристики Arcam CDS50
Підтримувані типи дисків CD-Audio (CD-DA), CD-R/RW, SACD
Коефіцієнт гармонік 0,002% (1 кГц)
ЦАП 32-бітний ESS9038K2M
Wi-Fi підтримується
Підтримка мережевих протоколів UPnP і CIFS так
Підтримувані формати FLAC, WAV, AAC, AIFF, OGG, MP3, WMA
Входи коаксіальний, оптичний, USB для зовнішніх накопичувачів, LAN-інтерфейс
Балансні виходи XLR, несиметричний RCA, коаксіальний, оптичний
Інша комутація інтерфейс RS-232, критичний вхід (3,5 мм), роз'єм для ІК-приймача, гніздо для Wi-Fi-антени
Пульт ДУ учень, з підсвічуванням
Споживана потужність 17 Вт
Вага 6,2 кг
Молодший інтегральний стереоусилитель Arcam SA10 розроблений у відповідності з тими ж високими стандартами якості, що і інші моделі цієї серії. У важливих з точки зору якості звуку ділянках схеми підсилювача використовуються тільки відбірні компоненти, що пройшли всі стадії контролю якості у лабораторіях фірми. Розведення друкованих плат та розміщення на них елементів також було оптимізовано методом комп'ютерного моделювання з метою скорочення довжини шляху проходження аудіосигналу, і усунення перехресних перешкод.
Блок живлення підсилювачів Arcam SA10 побудований на базі тороїдального трансформатора, що характеризується малим рівнем електромагнітних перешкод, а ланцюги живлення різних схем ізольовані один від одного. Вихідні каскади підсилювача розвивають потужність 2 х 50 Вт при роботі на 8-омные акустичні системи, і володіють значним запасом по струму для хорошої сумісності навіть з навантаженням зі складною характеристикою імпедансу. Апарат виготовлений в металевому корпусі на антирезонансном шасі, і має металеву передню панель.
На передній панелі підсилювача розташовуються кнопки прямого вибору джерела сигналу, а також управління всіма функціями, тому при необхідності для роботи з Arcam SA10 можна обійтися без пульта ДУ. Крім того, тут є вхід для підключення портативного плеєра, і вихід на стереонавушники.
Arcam SA10 має входи для п'яти лінійних джерел сигналу, вхід для MM-звукознімача програвача вінілових дисків. Останній підключений до вбудованому фонокорректору, який володіє дуже низьким рівнем власних шумів, і забезпечує якість звуку на рівні хороших виносних пристроїв. Підсилювач SA10 також обладнаний 3-ма цифровими входами (2 x SPDIF 1 оптичний).
Найкращим способом управління стримингом на Arcam SA10 буде використання спеціалізованого додатку для вашого смартфона або планшета. В принципі, можна скористатися будь-яким програмним плеєром UPnP, але краще встановити фірмове додаток Arcam MusicLife UPnP, доступне для пристроїв під управлінням iOS. Зрозуміло, щоб користуватися смартфоном або планшетом як просунутого пульта ДУ, потрібно забезпечити підключення програвача і гаджета до однієї комп'ютерної мережі. Крім того, після інтеграції в комп'ютерну мережу з виходом в Інтернет, Arcam SA10 може приймати трансляції інтернет-радіостанцій.
Огляд від порталу HI-FI.RU
Ми детальніше розповімо про молодшої моделі інтегрального підсилювача Arcam SA10. Дизайн компонента витриманий у характерному для продукції Arcam мінімалістському дизайні, який багато в чому відображає і підхід до звуковідтворення. Підсилювач не прагне кинутися в очі в стійці з апаратурою рівно в тій же мірі, що і виявляє нейтральність у звуковому тракті. Центральне місце на сіру з металевим відливом лицьовій панелі віддано двухстрочному інформаційного дисплею з великими інформативними символами місячного світіння. Зліва від нього розташувався великий регулятор гучності та два роз'єми мініджек - вихід на навушники і аналоговий вхід AUX для підключення мобільних гаджетів. Безпосередньо під дисплеєм розміщений ряд клавіш прямого вибору активного джерела, а в правій частині фасаду змонтована лише велика кнопка включення живлення і індикаторний світлодіод.
Втім, найчастіше компонентом будуть керувати дистанційно з допомогою комплектного пульта ДУ, або по мережі зі смартфона або планшета з встановленим на нього фірмовим додатком Arcam MusicLive. Причому на відміну від більшості подібних рішень конкурентів, це додаток поряд з виконанням завдань керування роботою компонентів (по суті - просунутий пульт ДУ) здатне керувати вашої фонотекою на серверах в мережі, а також виступати клієнтом при використанні стриминговых інтернет-сервісів. Відрадно відзначити, що якщо зовсім недавно цей додаток був доступний лише для пристроїв Apple, що працюють під управлінням iOS, то сьогодні з'явилася версія і для операційної системи Android.
До болю знайомі вентиляційні прорізи залишилися в точності такими ж, як на моделях десятирічної давності, так і хромована вставочка з назвою моделі теж. Головною дизайнерської домінантою на фасаді, як завжди у Arcam, залишається барабан регулювання гучності, однак тепер з ним майже конкурує незвично велика кнопка включення, розташувалася на правій частині панелі. Обидва елементи виконані з сріблястого пластика, але виглядають вони цілком добротно і грунтовно. Щоправда, зовнішній вигляд апарата трохи спрощує пара 3,5-мм гніздо для підключення навушників і мобільного джерела. Відмова від порту для великого четвертьдюймового джека можна пояснити прагненням до симетрії, але його молодший брат виглядає тут як-то аж надто легковажно. Втім, використовувати навушники з миниджеком доводиться і власникам більш високопоставленої апаратури серії Arcam FJM. Ось така загадкова фірмова особливість.
Зате просторий вакуумно-люмінісцентний дисплей не залишає ніяких сумнівів у серйозності нового апарату. Він, до речі, відмінно читається навіть при яскравому освітленні, а в разі необхідності його можна приглушити або вимкнути зовсім. Тембр-блок конструкцією не передбачено, а тому клавіші під екранчиком відповідають виключно за перемикання входів (крім Mute).
У загальному і цілому дизайн підсилювача чітко витриманий у фірмових аркамовских традиціях, але при цьому абсолютно не викликає відчуття олдскульного застою. До того ж лаконічність оформлення самим позитивним чином позначилося на зручність спілкування з апаратом. За винятком однієї дрібниці: на барабанчике регулювання гучності не виявилося мітки його поточного стану. Втім, її відсутність — ще одна традиційна родинна риса Arcam. Зрозуміло, всі елементи управління підсилювачем продубльовані на пульті ДУ, з якого, до речі, можна віддавати команди і джерел Arcam. Більш того, підкоригувати баланс можна виключно з його допомогою, причому це чи не єдина функція, що вимагає виклику на дисплей невигадливого меню управління.
Комутаційний арсенал Arcam SA10 пропонує три аналогових входи на роз'ємах RCA. Крім того, підсилювач оснащений вбудованим фонокорректором для картриджів з рухомим магнітом (MM) і блоком ЦАП з оптичним цифровим входом Toslink і парою коаксіальних входів SPDIF. Наявність оптичного входу дозволяє використовувати підсилювач у складі зовнішньої аудіосистеми для вашого телевізора. Різноманітний мультимедійний контент, доступний через Smart TV, може бути відтворений в найкращому вигляді. Аналоговий вихід з попередніх каналів підсилення дозволить реалізувати в системі биампинг. Ще одна особливість Arcam HDA SA10 дозволяє інтегрувати підсилювач в систему домашнього кінотеатру. Будь-який з аналогових входів компонента у налаштуваннях може бути сконфігурований як вхід підсилювача потужності.
Тобто, до такого входу можна підключати AV-процесор або вихід з каскадів попереднього посилення AV-ресивера. Така можливість буває дуже корисна у випадку, якщо фронтальна пара колонок системи об'ємного звучання домашнього кінотеатру одночасно використовується в стереосистеми для прослуховування музики. Причому, в налаштуваннях Arcam SA10 є можливість задавати чутливість цього входу. При цьому, ви досягнете кращого якості звучання, ніж регулюючи рівень відповідних каналів у налаштуваннях AV-ресивера. Є на задній стінці корпусу і порт USB, але він призначений лише для оновлення системного програмного забезпечення. Роз'єм Ethernet RJ45 дозволить інтегрувати компонент в домашню комп'ютерну мережу і управляти їм по IP. Є тут і послідовний порт RS-232 для керування в системах "розумний будинок". Для підключення акустичних систем передбачені позолочені гвинтові термінали.
Що ж стосується самого Arcam SA10, то його цифрові можливості зводяться до декодуванню PCM-потоків аж до 24 біт/96 кГц з оптичного входу або до 24 біт/192 кГц з будь-якого з двох коаксіальних. ЦАП побудований на чіпі ES9016K2M. Цей кристал з 32-бітною архітектурою є одним з найдемократичніших представників відомого сімейства ESS SABRE. Його паспортне співвідношення сигнал/шум становить 122 дБ при рівні перешкод THD+N -110 дБ. Забігаючи трохи вперед, скажу, що цифрові порти в даному випадку краще залишити для супутникового ресівера, ігрової приставки та інших джерел, не вимагають максимально витонченої подачі, оскільки аналоговий тракт трохи переграє цифровий модуль в плані микродинамики.
Підсилювальна частина Arcam SA10 працює в класі AB, що для трактів Arcam, взагалі кажучи, рідкість — у старших серіях хлопці з Кембриджа вважають за краще використовувати топологію G, на розвиток якої вони витратили чимало сил і часу. Цікаво, що на задній панелі SA10 виявився вихід попереднього підсилювача, що дозволяє використовувати зовнішній мощник. Що стосується зворотного сценарію, який передбачає підключення прикінцевій секції, скажімо, до багатоканальним виходів ресівера, то він теж можливий. Окремих роз'ємів для цього не передбачено, однак через мобільний додаток MusicLife кожному з трьох тилових лінійних входів може бути призначений прямий доступ до прикінцевого посилення. Ця ж хитрість дозволяє використовувати Arcam SA10 в системах бі - або триампинга, головне — не забути підключити підсилювач до маршрутизатора локальної мережі (Wi-Fi не підтримується) і встановити MusicLife, про існування якого інструкція до апарату не згадує.
Акустичні клеми у Arcam SA10 повністю металеві. Виготовлені вони дуже добротно, але змонтовані на зовсім невеликій відстані один від одного, так що з підключенням толстого колоночного кабелю доведеться трохи повозитися. До речі, у старшого підсилювача в лінійці, SA20, ці порти розташовані зручніше.
Тонкість характеру Arcam SA10 полягає в тому, що на верхах він веде себе досить спокійно, інтелігентно. А в не надто вдало підібраної системи даного класу відсутність кінського напору запросто може здатися слабкістю — прямо як у людському житті. Але це зовсім не означає, що для гармонійної роботи підсилювача потрібні компаньйони більш високого цінового рівня. В його власній ваговій категорії цікавих компонентів чимало, і якщо підійти до справи усвідомлено, їх вибір може перетворитися в процес плідний і цікавий сам по собі.
Характеристики Arcam SA10
Вихідна потужність 2 х 50 Вт (8 Ом)
Коефіцієнт гармонік 0,003%
ЦАП ESS9016K2M
Входи лінійний Aux (3,5 мм, лицьова панель), 3 лінійних RCA роз'єми MM-фонокорректора (можуть бути переведені в режим лінійного входу), оптичний, 2 коаксіальних, LAN-інтерфейс
Виходи Pre Out (RCA), гніздо для навушників (3,5 мм)
Інша комутація RS-232, USB-порт для оновлення і живлення додаткового обладнання (5 В/100 мА), клема заземлення
Виходи на АС 4 гвинтові клеми
Споживана потужність 350 Вт
Універсальний Пульт ДУ, учень, з підсвічуванням клавіш
Вага 10,2 кг
Arcam CDS50 являє собою програвач нового покоління, який поряд зі звичайними, і можливість запису компакт-дисками вміє читати SACD, крім того, плеєр підтримує потокові програвання по мережі в розрядність до 24 біт/192 кГц музичних форматів FLAC, WAV, AIFF, OGG, MP3, WMA.
Як цифро-аналогового перетворювача використовується чіп ЕЅЅ9038К2М компанії Sabre. Ефективно боротися з джиттером допомагає високоточна система, призначена для реклокинга сигналу. На виході програвача встановлений лінійно-фазовий фільтр Бесселя, дозволяє отримати якісний саунд з мінімумом спотворень. Блок живлення Arcam CDS50 спеціально розроблений для отримання високих характеристик звучання. Ланцюги ЦАПа, аналогові аудіо-контури і CD-привід отримали окремі дискретні стабілізовані джерела живлення. У результаті знижується ступінь їх негативного впливу один на одного і зменшується кількість перешкод і шумів.
Програвач Arcam CDS50 підтримує протоколи UPnP і CIFS, має LAN-інтерфейс і вбудований контур Wi-Fi, що дозволяє йому працювати з аудіо-контентом, що зберігаються на серверах або комп'ютерах локальної мережі. Доступно відтворення файлів у дозволі до 24 біт/192 кГц. Управляти плеєром можна з допомогою програми Arcam MusicLife для пристроїв з iOS.
Корпус моделі відрізняється прекрасним демпфіруванням і допомагає захистити внутрішні чутливі електронні елементи від вібрацій. Високоточний CD-привід встановлений в лівій частині корпусу, відповідно, його лоток займає ліву частину лицьової панелі програвача. Поруч з ним знаходиться дворядковий FL-дисплей з досить великими для читання з великої відстані символами зеленого кольору. Чотири кнопки управління, включаючи кнопку відкривання лотка, розташовані в правій частині панелі. Там же є клавіша живлення/standby. Програвач оснащений наступними входами: портом USB для зовнішніх накопичувачів і LAN-інтерфейсом. Виходи: балансний XLR, несиметричний RCA, коаксіальний, оптичний. Інтерфейс RS-232 призначений для управління Arcam CDS50 з допомогою комплексних комп'ютерних систем. У даній моделі встановлені роз'єм для ІК-приймача, критичний вхід і гніздо для входить в комплект Wi-Fi-антени.
Управління всіма основними функціями можливо з вхідного в комплект оновленого пульта ДУ, проте зручніше скористатися додатком Arcam MusicLife. З його допомогою можна створювати свої плейлисти, управляти стримингом файлів як з домашніх мережевих накопичувачів, так і з популярних музичних сервісів, таких як Deezer або Tidal, які вже зашиті в самому плеєрі. Додаток тепер доступно не тільки для користувачів гаджетів Apple, але і смартфонів, і планшетів на Android.
Arcam CDS50 заслуговує похвали, як в іпостасі SACD/CD-програвача, так і мережевого плеєра. Всі запропоновані йому диски і файли він прочитав без запинки, а управління відтворенням через додаток MusicLife було простим і інтуїтивно зрозумілим. З урахуванням ціни апарат вийшов практично бездоганним. Arcam CDS50 це сучасний універсальний джерело сигналу і забезпечує традиційне «аркамовское» якість звучання, яке відрізняється точністю, музикальністю, увагою до деталей, чудовою стереопанорамой і щільним басом.
Характеристики Arcam CDS50
Підтримувані типи дисків CD-Audio (CD-DA), CD-R/RW, SACD
Коефіцієнт гармонік 0,002% (1 кГц)
ЦАП 32-бітний ESS9038K2M
Wi-Fi підтримується
Підтримка мережевих протоколів UPnP і CIFS так
Підтримувані формати FLAC, WAV, AAC, AIFF, OGG, MP3, WMA
Входи коаксіальний, оптичний, USB для зовнішніх накопичувачів, LAN-інтерфейс
Балансні виходи XLR, несиметричний RCA, коаксіальний, оптичний
Інша комутація інтерфейс RS-232, критичний вхід (3,5 мм), роз'єм для ІК-приймача, гніздо для Wi-Fi-антени
Пульт ДУ учень, з підсвічуванням
Споживана потужність 17 Вт
Вага 6,2 кг
Характеристики
Основні | |
---|---|
Виробник | Arcam |
Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 60 582 ₴