Отримайте цю позицію безкоштовно при покупці «Denon Home 350 Black»
0,01 ₴
+ 1 РІК ГАРАНТІЇ
Denon Home 350
Топовий активний спікер Denon Home 350 продовжує еволюційну лінію флагманської «мерки» із серії HEOS і відрізняється від неї можливістю голосового керування, а також наявністю на борту технології Airplay 2. Щодо активних драйверів, то їх тут п'ять: по парі твітерів і СЧ/НЧ-динаміків, а також один вуфер. Кожен із них «розкачується» окремим підсилювачем D-класу. Оптимізувати звук допомагає DSP з алгоритмами прецизійного оброблення, які використовуються в проф студіях.
Динаміки прикриті незнімними грилями з акустично прозорою тканиною. У тилу міститься лінійний вхід (3,5 мм AUX IN), USB для зовнішніх накопичувачів, Network-інтерфейс (LAN) і роз'єм для джерела живлення. Там само є кнопки для встановлення Wi-Fi- та Bluetooth-з'єднання.
Однією з сильних сторін цього спікера є можливість його роботи в складі бездротової мультирум-системи, що складається з моделей HEOS. Завдяки Denon Home 350 досягається винятково точна синхронізація звучання в різних приміщеннях. Вбудований Wi-Fi-контур підтримує діапазони в 5 і 2,4 ГГц. Фірмовий застосунок, сумісний з iOS- та Android-пристроями, а також із планшетами Kindle Fire, дає змогу керувати цілими групами різних АС HEOS, розташованих у різних приміщеннях, і призначати для кожної з них відтворення певного аудіоконтенту або синхронно програвати одну й ту ж музику у всіх кімнатах одночасно. Доступне використання двох моделей Denon Home 350 як стереопари. Також ви можете використовувати Denon Home 150 як тилові колонки із саундбаром Denon DHT-S716H.
Під'єднати спікер до локальної мережі можна двома способами — через Wi-Fi або за допомогою LAN-порту. Водночас АС здатна відтворювати не тільки звичайні аудіофайли, але й формати з роздільною здатністю до 24 біт/192 кГц (WAV/ALAC/FLAC), AIFF и DSD. Доступні такі online-сервіси: Spotify Free и Premium, Amazon Music HD, TIDAL, TuneIn, Deezer.
Характеристики Denon Home 350
Кількість динаміків 5
Тип корпусу закритий, з пасивними випромінювачами
Динаміки 2 твітери, 2 СЧ/НЧ-драйвери, один НЧ-динамік, пара пасивних випромінювачів
Вбудовані підсилювачі клас D, 5 шт.
DSP-процесор із підтримкою професійної студійної технології оброблення сигналу
Максимальна вхідна напруга 1 В (аналоговий вхід)
Підтримка протоколу DLNA, Airplay 2
Вбудований Wi-Fi-контур 802.11 a/b/g/n/ac; частоти: 2,4 і 5 ГГц
Вбудований Bluetooth-модуль є
Регулювання тембрів ВЧ і НЧ доступне
Підтримувані формати файлів WAV (PCM), ALAC і FLAC (до 24 біт/192 кГц); MP3, AAC, WMA; з новою прошивкою стануть доступними AIFF і DSD
Підтримувані online-сервіси Spotify Free і Premium, Amazon Music HD, TIDAL, TuneIn, Deezer
Керування за допомогою програми HEOS App за допомогою смартфонів/планшетів (iOS або Android), за допомогою пристроїв Kindle Fire, максимальна кількість АС HEOS у системі, якими можна керувати через застосунок: 32
Входи лінійний 3,5 мм (Aux In), USB-порт, LAN-інтерфейс (Network)
Гриль незнімний, у конструкції використовується акустично прозора тканина
Блок живлення зовнішній адаптер, 24 В (постійний струм), 3,75 А
Споживана потужність у режимі standby 0,3 Вт
Габарити (ШхВхГ) 380 х 225 х 180 мм
Вага 6,3 кг
Огляд моделей серії Home від порталу SalonAV
Понад п'ять років тому Denon взялася інтенсивно просувати власну бездротову технологію для мультизонних систем, реалізовану під логотипом HEOS загалом низки компонентів і акустичних систем. Але тільки ми звикли до цієї марки, як компанія раптом вирішила замінити її на свій власний. Подивімося, що змінилося ще...
Якось давно в редакцію доставили для тестування найперший компонент HEOS. Це була «сімарка» — велика акустична система з мережевим і Bluetooth-під'єднанням, виготовлена в вельми футуристичному дизайні та несуча на собі таке незвично мале число кнопок і аудіороз'ємів, що спочатку було взагалі незрозумілим, як до неї підлягає. А оскільки я досі пам'ятала в деталях не тільки саму подію та модель, а й навіть процес під'єднання, то це означає, що Denon вибрала правильну стратегію виведення нового продукту — в образі «непізнаваного об'єкта» і під якоюсь таємничою маркою HEOS на запам'ятовувалася багатьом.
Від дизайнерського епатажу виробник не відступив і в моделях HEOS другого покоління, які отримали підтримку Hi-Res Audio (сталі програвати ALAC, FLAC і WAV до 192 кГц/24 біти та DSD до 5,6 МГц). Однак сьогодні передові меломани познайомилися і з мережевими технологіями, і з мультирумом, і з керуванням через мобільний застосунок. Вже немає потреби дивувати покупця чимось ще, крім головного — функціональними зручностями та якістю звучання. Тому розворот до «класичних» форм, зроблений до того ж під маркою, авторитет якої ні в кого не викликає сумнівів, має абсолютно практичний вигляд.
У серії Denon Home ми знову бачимо цілу низку бездротових систем на вибір — моделі 150, 250 і 350, відповідно, прийшли на зміну компактній «єдинці», середній «п'ятірці» та великій «семерці» HEOS. І нова лінійка позиціюється ближче до преміального класу, що до речі, у дизайні пристроїв проглядається відразу. Вони мають чудовий вигляд і в базовому темному виконанні (як на фото) і в оздобленні білизною тканиною, що має водо- і брудовідштовхувальні властивості.
Всі моделі отримали стильну сенсорну панель керування з підсвічуваними символами та датчиком наближення. Вибір музичних сервісів став ще ширшим. Перші HEOS допустили під'єднання лише акаунтів TuneIn, Spotify і Deezer, а тепер нам доступні TIDAL, Apple Music, Amazon Music HD і цей список напевно буде тільки розширюватися. До речі, вже в найближчій перспективі з новими моделями почнуть працювати всі популярні на Заході сервіси голосового керування та розумного пошуку (нарахування Аліси від Яндекса відомості поки що немає). Відомо, що все необхідне «залізо» на борту колонок уже є.
Перелік фізичних і бездротових під'єднань залишився колишнім. У всіх АС є гніздо для під'єднання «витої пари» від домашньої мережі, роз'єм USB для програвання музики з «флешок», аналоговий вхід 3,5, радіомодулі Bluetooth і Wi-Fi. За керування й мережеву взаємодію відповідає вже знайомий мультизональний інтерфейс HEOS, який дає змогу групувати всі домашні HEOS-мікросистеми, саундбари й AV-ресивери для синхронного відтворення музики. Однак загалом функціонал платформи поступово розширюється. Сучасна версія вже підтримує AirPlay 2 і дає змогу приєднувати бездротові АС як тилові канали (наприклад, до саундбара Denon DHT-S716H і до бездротового сабвуфера DSW-1H) для отримання повноцінної кінотеатральної системи 5.1, а також розводити сигнали з лівого та правого каналів на стереопару.
Природно, всі перераховані можливості включені й у Denon Home. А буквально на дні, 25 червня, вийшло чергове оновлення, яке додали в меню параметри рум-корекції. Тож тепер із засобів керування звуком користувачеві доступний не тільки темброблок — досить вказати місце розташування своєї АС у кімнаті, щоб отримати ще більш збалансоване звучання.
Denon Home 150
«Сто п'ятдесята» — найдоступніша за ціною. По суті, це повноцінний активний мікромонітор із мережевою платою. За басову смугу в ньому відповідає довгохідний 3,5-дюймовий низькочастотний драйвер, а за ВЧ — традиційний 1-дюймовий текстильний купол. У розмірах модель помітно поступається HEOS 3 HS2, але в масі програш чисто символічний — лише 200 грамів, а це свідчить про те, що в новинці на матеріалах не ощадили. Як, втім, і на потужності — посилення в Denon Home 150 положене на пару ефективних віконників класу D з сумарним споживанням приблизно 20 Вт.
В одиночному сетапі ця колонка стереозвук не відтворює, а монофонізований сигнал вам може здатися занадто акцентованим у середній смузі. Це обставино так і підточує посилити темброблоком низькі та високі частоти, але знайте, що якогось особливого драйву відтворення це не додасть. Розробники вважали, що як самостійна одиниця Denon Home 150 використовуватимуть тільки для фонового озвучування, тому «заточили» монофонічний режим акустики під передавання мовлення.
Але якщо ви поставите в кімнаті пару «сто п'ятидесятих» і в застосунку HEOS задасте їм ролі R і L, то здивуєтеся метаморфозі — саунд радикально додасть в музичності. Усе закономірно: ми отримуємо й об'ємний простір із цілком зрозумілими образами, і підвищений на 3 дБ рівень звукового тиску за того ж навантаження на підсилювачі та драйвери. Хоча система HEOS і веде бездротове передавання так, що одна з колонок у парі під'єднується до процесу відтворення через коротку затримку, але в постійному режимі сейронізація чудова — це відчувається за чіткою тривимірною сцені.
Друге приємне відкриття (забігайте вперед): воно належить не тільки до цієї моделі, а до всіх новинок) полягає в тому, що у верхній смузі почерк акустики став більш гладким і менш «цифровим».
Denon Home 250
Denon Home 250 особисто мені бачиться головним кандидатом для озвучування кухні або будь-якого іншого приміщення, де розміщення стереоколонок не має сенсу чи немає місця навіть під мініатюрну Hi-Fi-мікросистему — для ванної кімнати, наприклад. Як і її попередник HEOS 5 HS2, модель уже розрахована на роздільне двоканальне відтворення. Водночас новинка солідніша, важча та має раціональніші габарити — займає менше місця завширшки та висоту.
Звукова начинка подібна до колишньої. Підсилювач класу D тут чотириканальний, обслуговує пару 19-міліметрових твітерів і два 10-сантиметрові басовики. Останні, найімовірніше, працюють у паралельно, тому що нагрудні на єдиний 5,25-дюймовий пасивний випромінювач. З огляду на це, і звук виходить потужний і щільний, що вельми несподівано для порівняно невеликої й акуратної колоночки. Вона запросто «прокачує» приміщення площею 20-30 м2, тому якщо ви влаштовуєте танцювальну паті, то воно вийде зовсім не милимним. А якщо оточіть себе кількома такими системами та просто увімкніть їх навіть не в стерео, а синхронно, то ви почуєте саунд, дуже схожий на клубний.
Ось тут саме час згадати, що в Denon Home 250, як і у всіх моделях серії, є підтримка AirPlay 2 і Bluetooth. Готі можуть під'єднуватися до вашої аудіосистеми зі своєю музикою будь-яким зручним для них способом. У процесі наших проб проблем із цим не виникало.
Denon Home 350
Найпотужніша Denon Home 350 вирізняється не тільки розмірами та ціною. Якщо на відомих вище моделях нам було доступно лише три попередньо встановлені параметри Quick Selects для швидкого вмикання якихось заздалегідь запрограмованих віщувачів, то в цій моделі їх уже шість. І, до речі, стільки ж вбудованих підсилювачів, тому що сигнал із кожного стереоканалу ділиться вбудованим DSP на три смуги: високі відтворюються 19-міліметровими пискавками, середні — 5-сантиметровими драйверами, а низькі — парою, що стоять одна за другом 16,5-сантиметрових басівок. Нагадую, що в «мерілки» HEOS конфігурація була інша: головок було сім (мийся ще й пасивний випромінювач), але підсилювачів було лише чотири.
«Триста п'ятдесята» — не просто найповнодійніша та найгучніша система в новій родині. На відміну від свого попередника, вона вийшла й «хай-файною». Звичайно, коли вона працює самостійно, то на виразний стереоефект не варто розраховувати — база розташування пискавок і середньочастотників у неї занадто вузька для створення тривимірного ефекту. Зате за частиною лінійності, ясності відтворення в середній смузі та глибині баса вона має набагато кращий вигляд за інші моделі. Під час оцінювання якості саунда в парному стереофонічному виступі навіть хочеться використовувати терміни з аудіофільського лексикону, тому що у звукі з'являється лад, чистота, образність, віддалені плани... А ще ця модель має вже достатню роздільну здатність, щоб була розглянута чіткість між різними способами доставки сигналу — за внутрішнім мережевим протоколом HEOS або безпосередньо з USB-порту звучання виходить відчутно якісніше, ніж за AirPlay 2, Bluetooth або аналоговим входом.
Тому якщо вам хочеться побудувати мережеву стереосистему на наймодніший лад, без зайвих дротів і блоків, то пара Denon Home 350 — розумний і досить привабливий варіант. Але якщо ціну такого рішення ви поліпшите завищену (за ті ж гроші можна купити AV-ресивер з HEOS і неслабку пару колонок), то сміливо погоджуйтеся й на одиночний сетап. Ви однаково отримаєте свій музичний «культурний центр» з чудовими можливостями для стримінгу та функціонального розширення.
Основні атрибути | |
---|---|
Виробник | Denon |
Стан | Новий |
Користувальницькі характеристики | |
Колір корпусу | Black |
- Ціна: 29 442 ₴