Heco In Vita 9
За фактом Heco In Vita 9 взяли від вдалого вдалій дизайн «Аврора» лише їх впізнаваний стиль із характерною Г-подібною панеллю, яка етачним єдиним елементом переходить із фасаду на верхню частину АС. Інші ж частини системи Heco In Vita 9 спроектовані заново. Корпуси, наприклад, не тільки вирізняються оздобленням (нікакого вінілу — тільки емаль і лак), але мають додаткове внутрішнє демпфування. Під час постукування стінками відгук високий і дуже короткий, практично без жодної прогулянкової. Також HECO In Vita 9 має посилену основу з віброізолювальними ніжками, і подібне рішення треба сказати, на сьогодні досить рідкісне.
28-міліметрова пискавка Fluktus з текстильним куполом, фірмовим хвилястим фланцем (для кращого розсіювання звукових інтерференцій) і феромагнітною рідиною в робочому прозорі вирізняється покращеними характеристиками. Мідбасовик також вищий за класом, причому не тільки за паспортними параметрами, а й конструктивно — замість штампованого шасі в ньому застосовується аеродинамічно оптимізований литий кошик. Дифузор і центральний ковпачок, зроблені з фірмової крафт-папіри, має підвищену жорсткість, на що непрямо вказує досить мала глибина профілю. Він обрамлений довгохідним гумовим підвісом і вилискований із посиленою котушкою. До речі, зовні головка для HECO In Vita 9 має зовсім не схожий на «революційну», але вона також оптимізована під низькі спотворення.
Щодо кросовера, то складається відчуття, ніби цей вузол взагалі взяли від аналогічної двосмугової моделі зі старшої серії — на клемному майданчику теж є окремий гвинтовий затискач на ВЧ +2 дБ і навіть збігається частота настроювання розділу (3000) Гц), хоча номінали елементів у роздільному фільтрі напевно інші. , який раз вудиться вмінню інженерів HECO досягати від драйверів традиційного складу (целюлоза на НЧ і текстиль на ВЧ) правильної музичної зваженості — потрібної енергетики, лінійності, і природності одночасно. Тої самої гармонії, що часто не чуєш від систем із «інноваційними» головками.
Отже, конек HECO In Vita 9 — напрочуд розкута динаміка звучання. Якщо заплющити очі, складається відчуття, ніби музика відтворюється на великих студійних моніторах літражом удвічі більше. Навіть на дуже високих рівнях гучності нові полочники HECO здатні звучати з високою ясністю, темпераментом і без жодних слідів компресії, хоча ця властивість в-багатому залежить і від підсилювача. У верхньому діапазоні трохи бракує витонченого «серебра», але лад є. Під'єднання на +2 дБ у приміщенні, де проходило тестування, виявилося нам найкращим — у базовому варіанті система трохи «зафільтрувала» тонкі відтінки дзвінка та «повітря» зали.
Середина — з теплим відтінком і багата на всі колоритні тональні нюанси. Формована сцена теж якась більш натуральна та речовинна, на неживу 3D-голограму мало схожа. Бас — з чіткими субнизькими структурами, потужний і добре конкретизований вище. Атака зрозуміла та хляста, з чудовими витриманими післязвучями. До основного звучання ледь примішуються призвуки порту та легкі тони, що підфарбовують, зате стикування СЧ/ВЧ не несе в собі проблем — жодної каламутності або яскравості, жодного натяку на якийсь інформаційний провал у місці розділу. Клас!
Характеристики Heco In Vita 9:
- Конфігурація: 4 випромінювачі, 3 смуги
- Акустичне оформлення: фазоінвертор
- Діапазон відтворюваних частот: 23 — 43000 Гц
- Чутливість: 92 дБ
- Опір: 4 — 8 Ом
- Частоти розділу смуг: 3000 Гц
- Потужність номінальна/максимальна: 90/240 Вт
- Рекомендована потужність підсилювача: 50 — 240 Вт
- Габарити: Висота, мм 1120 Ширина, мм 205 Глибина, мм 375
- Вага, кг: 27.7
Heco In Vita 9 купити в Світі акустики за найкращою ціною в Україні.
Основні | |
---|---|
Виробник | Heco |
Країна виробник | Німеччина |
Тип | Підлогова |
Колір корпусу | Black |
- Ціна: 148 000 ₴/пара