Акція «Товари у подарунок»Ви заощаджуєте 0,01 ₴
Отримайте цю позицію безкоштовно при покупці «DALI Callisto 2 C Black»
0,01 ₴
+ 1 РІК ГАРАНТІЇ
Нова акустична система Dali Callisto 2 C відповідає всім очікуванням сучасного аудіофила: зберігши переваги традиційного Hi-Fi класу, ці колонки відрізняються підкресленою простотою установки і здатні видавати прекрасний звук в будь-яких умовах. Колонки Dali Callisto підключаються до Dali Sound Hub через бездротове з'єднання (24 біт / 96 кГц), а різноманітність стандартних входів (Bluetooth, 2-x оптичних, 2-х аналогових, USB і коаксіальний) дозволяє зв'язувати їх в одну мережу практично з будь-яких актуальних аудіопристроєм. Що особливо важливо, кожна нова ланка в ланцюзі буде визначатися автоматично, а управління системою за допомогою комплектного Bluetooth-пульта гарантує стабільність з'єднання навіть у тому випадку, якщо Dali Sound Hub захований від сторонніх очей.
Мільйони доступних треків, хмарні сховища, можливість управління звуком через смартфон і потужні акустичні системи компакт-класу – ми встигли звикнути до того, що слухати музику стало на порядок зручніше, ніж, скажімо, п'ять років тому. Цінителі техніки рівня Hi-Fi все частіше воліють готові рішення, а у початківців аудіофілов необхідність укладання кабелів і побудови складної системи з нуля і зовсім викликає одне лиш смуток. Ідеальний варіант для рядового споживача – це система, яка не тільки задовольнить його потребу в гарному звуці, але і максимально комфортна у використанні.
Кожна частина акустичної системи Dali Callisto 2 C спроектована, розроблена і зібрана фахівцями компанії Dali. Власне виробництво дозволяє здійснювати суворий контроль якості та реалізовувати наші ідеї максимально точно: створюючи вуфери і твітери разом з підсилювачем, ми отримуємо ідеально працюють системи, а можливість контролювати весь шлях сигналу допомагає нам розробляти драйвери, які раніше не можна було зустріти в традиційних пасивних динаміків.
Об'єднавши сильні сторони підсилювача і очевидні переваги драйверів, ми розробили систему, за якої кінцевий продукт виявляється на порядок краще, ніж сума його частин окремо. Так, колонки Dali Callisto 2 C створені на базі 165-мм сабвуферів з деревного волокна з удосконаленою магнітною системою SMC і гібридним високочастотним динаміком, що складається з 29-міліметрового надлегкого м'якого купольного і високоефективного стрічкового твиттеров. Драйвери безпосередньо живляться від двоканального підсилювача класу D на 300 Вт – такого запасу потужності вистачить навіть самому захопленому слухачеві! Сума цих достоїнств забезпечує прозорий, детальний, узгоджений і своєчасний звук, а демократична ціна дозволяє охарактеризувати Dali Callisto як ідеально збалансоване рішення.
Акустичні системи DALI Callisto 2 C виконані з використанням новітніх бездротових технологій і класичних Hi-Fi-рішень цієї компанії. Колонки мають вдало підібрані пропорції для зручного розміщення в житловому інтер'єрі і володіють дуже високою якістю виготовлення. Корпусу АС забезпечені глибоким внутрішнім демпфіруванням для гасіння будь-яких паразитних вібрацій і резонансів. Завдяки акуратно оформленої передній панелі DALI Callisto 2 C відмінно виглядати як з захисною сіткою, так і без неї.
Як і старша модель в серії, колонка DALI Callisto 2 C оснащена комбінованим ВЧ-блоком. Він складається з пищалки з тканинним куполом і стрічкового твітера, за рахунок чого вдалося істотно розширити діапазон частот, а також отримати максимально прозоре і неспотворене звучання музики. Низькочастотний динамік в колонках DALI Callisto 2 C має впізнавану конструкцію і обладнаний дифузором з пресованої деревної маси. Для підвищення чутливості випромінювача та отримання сфокусованих та потужних басів він оснащений магнітом з м'якого компаунда Soft Magneic Compound (SMC). Динаміки підключені до окремих підсилювачів класу D, а в якості кросовера в колонках використовується DSP, що працює з 24-бітної точністю. Підсилювачі в колонках виготовлені за замовленням компанії DALI, а вбудований блок живлення повністю розроблений і зібраний на заводі компанії.
Для бездротової подачі сигналу на колонки в системі використовується фірмовий хаб, а передача відбувається з параметрами 24 біт / 96 кГц. У поєднанні з використаними у колонках висококласними компонентами і передовими технологіями, використаними в DALI Callisto 2 C, це забезпечує живе і збалансоване звучання.
Для регулювання гучності колонок на їх верхній панелі є сенсорний датчик, доповнений зручною світлодіодною індикацією. Зрозуміло, регулювати рівень сигналу можна і за допомогою рукоятки, розташованої на хабі, а також через Bluetooth-додаток. Крім бездротового підключення, в колонках передбачений і звичайний вхід для зовнішнього передпідсилювача (функція регулювання гучності в DALI Callisto 2 C при його використанні відключається).
Про партнерстві з холдингом Lenbrook (розробником мультирумной системи BluOS) компанія Dali повідомила тоді ж, коли і анонсувала акустику Callisto, проте тримала в таємниці, які саме моделі обзаведуться мультирумом на основі BluOS. Генеральний директор Lenbrook Гордон Сіммондс пишається тим, що Dali стала частиною екосистеми BluOS: «Це означає, що зручний і сучасний доступ до аудіо високого дозволу дійсно важливий». Самої Dali не вдалося розробити власну систему для програвання музики з мережі в хорошій якості, і в цей момент на допомогу компанії прийшла платформа BluOS. Так Dali ступила на ринок мультирума.
Огляд Dali Callisto 2 C від порталу SalonAV
Тонкі довгі смуги з білих світлодіодів, розташовані під пилозахисними грилями і вказують на обраний рівень гучності – ось, мабуть, і всі помітні зовні риси, що натякають на неординарність нових активних систем Callisto. Але, на відміну від більшості представлених на ринку стереофонічних Bluetooth-колонок, ця індикація на кожній АС і пов'язано це з тим, що данська розробка створена за зовсім іншим і десь навіть унікальним принципам. В стереопарі, наприклад, немає ведучої і веденої колонки – ліва абсолютно ідентична правою. Більш того, Callisto є, строго кажучи, не зовсім «синезубыми» – для бездротової передачі сигналу на АС використовується власний протокол. Але про нього – трохи пізніше.
У новій гамі можна вибирати між полочниками Dali Callisto 2 З і більш дорогими підлоговими Dali Callisto 6 C. Як видно по фото, у них багато спільного. Корпуси мають однакову ширину і глибину, вони виконані з 25 міліметрових плит MDF, доповнені внутрішніми перегородками і однотипними округленими лицьовими щитами. Акустичне оформлення у компактної моделі – фазоінвертор, налаштований на 46 Гц. У підлогових версій – здвоєний фазоінвертор з зниженою до 40 Гц резонансною частотою. Всі порти розташовуються позаду.
За верхній діапазон в Dali Callisto 2 C відповідає гібридна збірка — твітер з 30-міліметрових м'яким куполом і плівковий изостатический випромінювач розміром 17 х 45 мм, який розміщується вище в круглому отворі під мелкоячеистой пилезащитной сіткою. За середину і бас – фірмові головки з 17-сантиметровими дифузорами з легкої довговолокнистої целюлози (по одній у кожному полочном моніторі, і по парі в моделях 6 C). Ці динаміки примітні також магнітами, спекаемыми з особливої суміші Soft Magnetic Compound. Технологія SMC, яка дозволяє отримати в магнітах підвищений електричний опір без ослаблення магнітної проникності, вже давно застосовується в самих просунутих моделях DALI – вона мінімізує спотворення за рахунок редукції вихрових струмів, що протікають в магнітному приводі.
І про найцікавіше. На борту кожної АС є власний ЦАП, та не абиякий, а Burr Brown PCM1796. Він працює лише з одним з двох каналів стерео (яким саме – задається користувачем), зате перетворює сигнал в диференціальному вигляді, віддаючи далі його на імпульсні підсилювачі загальною потужністю 250 Вт. Останні виконані за просунутої для класу D схемотехніці – з петлею зворотного зв'язку і самостабилизацией. Етапу цифроаналоговой конвертації передує DSP для активного розподілу смуг, перед яким стоїть двохдіапазонний радіомодуль, що працює за запатентованому 30-бітовому протоколу. Він створювався спеціально для трансляції цифрового аудіо. Компресія в ньому не застосовується, забезпечується висока ступінь захищеності пакетів і дуже мала затримка (25 мс) передачі. По суті, мова йде про бездротової реалізації I2S, але з обмеженням здатності до 24 біт/96 кГц. Біти, не задіяні для передачі звуку, використовуються для обміну службовими даними і управління.
Оскільки радіоінтерфейс в колонках не підтримує жодного зв'язку ні з Bluetooth, ні з Wi-Fi для підключення джерел використовується ще один компонент – Callisto Sound HUB. Виглядає він як попередній підсилювач з пультом ДУ і регулятором гучності. Але цей блок з двома лінійними входами (RCA і «джек») і трьома цифровими (коаксіальний і два оптичних), має навіть за мірками преда підозріло мала вага. У ньому немає власного трансформатора (харчування здійснюється від адаптера), а начинка включає в себе самий сучасний модуль Bluetooth з aptX HD, комутатор з ADC/DAC для аналогових входів/виходів і згаданий вище патентований радіоінтерфейс з керуючим мікроконтролером. Тобто перед нами насправді не перед, а точка для підключення і множинної роздачі сигналу з дуплексним каналом керування. Причому точка, яка допускає функціональний апгрейд. У гніздо USB можна поставити «свисток» медиастримера Chromecast, а в один з двох сервісних відсіків на задній панелі – модуль NPM-1 BlueOS. При цьому хаб перетворюється в потужний пристрій, сумісний з однією з найбільш просунутих мультірумних платформ. Ви отримуєте фірмовий інтерфейс управління Bluesound, підключення чи не до всіх відомих стриминговым мереж і можливість програвання практично будь-яких HiRes-файлів з локальних сховищ.
Додам, що у акустики Dali Callisto 2 C є і аналогові входи, щоб її можна було використовувати без хаба як звичайні активні системи. Але тільки навряд чи хтось стане розглядати їх саме в такому варіанті. По-перше, неминуче йдемо на компроміси з якістю звучання з-за подвійного перетворення. По-друге, позбавлені всіх перерахованих вище розкішних функціональних можливостей. Ось чому я навіть не став витрачати час на проби з подачею аналогового сигналу безпосередньо до колонок.
Підключення бездротовий варіанті труднощів не викликає. На задній панелі хаба натискаємо кнопку «Link&Connect». Потім таку ж натискаємо на який-небудь АС і ставимо на ній положення – праве або ліве. Те ж саме робимо, щоб інсталювати другу колонку, а якщо треба – третю і четверту (множинний доступ тим і хороший, що дозволяє включити одночасно до чотирьох пар). Після чого задана конфігурація підтверджується повторним натисканням «Link&Connect» на Sound HUB. Всі! Залишається звичним способом «спарити» з ним смартфони по Bluetooth і приєднати кабелями традиційні джерела – CD-плеєр, ТВ-панель...
Як істотний користувальницький плюс зазначу централізацію управління. Фізична ручка гучності на керуючому комутаторі, наприклад, сама ніяких маніпуляцій з сигналом не виробляє – процес зміни рівня відбувається безпосередньо в колонках. Але вам не доведеться займатися вирівнюванням рівнів від різних джерел: бездротовий інтерфейс Callisto синхронізує передачу команд між усіма частинами системи, задаючи необхідну гучність у т. ч. і на аналогових виходах хаба для сабвуфера і зовнішнього підсилювача потужності. Таким чином, що з пульта ДУ, що з головного пристрою, що з сенсорних панелей управління, які встановлені на кожній АС (ця «фішка» не тільки ефектна, але і зручна) ми управляємо саме Master Volume.
Характеристики Dali Callisto 2 C
Конфигурация: 3 излучателя, 2 полосы
Акустическое оформление: фазоинвертор
Вход: RCA
Входная чувствительность: 1,7 В (сопротивление 5 кОм)
Беспроводной протокол: 2,4/5,8 ГГц (24 бит/96 кГц)
Диапазон воспроизводимых частот: 47 — 30000 Гц (+/-3 дБ)
Частота активного разделения полос: 2700 Гц
Мощность встроенных усилителей: 250 Вт
Уровень максимального звукового давления: 108 дБ
Потребляемая мощность в режиме ожидания/максимальная: 1,2/325 Вт
Габариты: 200 x 393 x 321 мм
Масса 1 шт.: 10,1 кг
Характеристики Dali Callisto Sound HUB
Входи: стереопара RCA, «jack» 3,5 мм, 2 TOSLink, Coax, два відсіки для модулів
Вхідна чутливість RCA/«джек»: 2,3/1,2 В (опір 10 кОм)
Виходи: стереопара RCA, SUB, USB Type A (в якості зарядного пристрою 5/1 А)
Вихідна напражение RCA/SUB: 1,9/0,9 (опір 10 кОм)
Бездротові протоколи: Bluetooth 4.2 AAC/aptX/aptX HD, 2,4/5,8 ГГц (24 біт/96 кГц)
Споживана потужність у режимі очікування/максимальна: 2,5/4,5 Вт
Оздоблення: чорна
Габарити: 300 x 76 x 213 мм
Маса 1 шт.: 1,6 кг
Мільйони доступних треків, хмарні сховища, можливість управління звуком через смартфон і потужні акустичні системи компакт-класу – ми встигли звикнути до того, що слухати музику стало на порядок зручніше, ніж, скажімо, п'ять років тому. Цінителі техніки рівня Hi-Fi все частіше воліють готові рішення, а у початківців аудіофілов необхідність укладання кабелів і побудови складної системи з нуля і зовсім викликає одне лиш смуток. Ідеальний варіант для рядового споживача – це система, яка не тільки задовольнить його потребу в гарному звуці, але і максимально комфортна у використанні.
Кожна частина акустичної системи Dali Callisto 2 C спроектована, розроблена і зібрана фахівцями компанії Dali. Власне виробництво дозволяє здійснювати суворий контроль якості та реалізовувати наші ідеї максимально точно: створюючи вуфери і твітери разом з підсилювачем, ми отримуємо ідеально працюють системи, а можливість контролювати весь шлях сигналу допомагає нам розробляти драйвери, які раніше не можна було зустріти в традиційних пасивних динаміків.
Об'єднавши сильні сторони підсилювача і очевидні переваги драйверів, ми розробили систему, за якої кінцевий продукт виявляється на порядок краще, ніж сума його частин окремо. Так, колонки Dali Callisto 2 C створені на базі 165-мм сабвуферів з деревного волокна з удосконаленою магнітною системою SMC і гібридним високочастотним динаміком, що складається з 29-міліметрового надлегкого м'якого купольного і високоефективного стрічкового твиттеров. Драйвери безпосередньо живляться від двоканального підсилювача класу D на 300 Вт – такого запасу потужності вистачить навіть самому захопленому слухачеві! Сума цих достоїнств забезпечує прозорий, детальний, узгоджений і своєчасний звук, а демократична ціна дозволяє охарактеризувати Dali Callisto як ідеально збалансоване рішення.
Акустичні системи DALI Callisto 2 C виконані з використанням новітніх бездротових технологій і класичних Hi-Fi-рішень цієї компанії. Колонки мають вдало підібрані пропорції для зручного розміщення в житловому інтер'єрі і володіють дуже високою якістю виготовлення. Корпусу АС забезпечені глибоким внутрішнім демпфіруванням для гасіння будь-яких паразитних вібрацій і резонансів. Завдяки акуратно оформленої передній панелі DALI Callisto 2 C відмінно виглядати як з захисною сіткою, так і без неї.
Як і старша модель в серії, колонка DALI Callisto 2 C оснащена комбінованим ВЧ-блоком. Він складається з пищалки з тканинним куполом і стрічкового твітера, за рахунок чого вдалося істотно розширити діапазон частот, а також отримати максимально прозоре і неспотворене звучання музики. Низькочастотний динамік в колонках DALI Callisto 2 C має впізнавану конструкцію і обладнаний дифузором з пресованої деревної маси. Для підвищення чутливості випромінювача та отримання сфокусованих та потужних басів він оснащений магнітом з м'якого компаунда Soft Magneic Compound (SMC). Динаміки підключені до окремих підсилювачів класу D, а в якості кросовера в колонках використовується DSP, що працює з 24-бітної точністю. Підсилювачі в колонках виготовлені за замовленням компанії DALI, а вбудований блок живлення повністю розроблений і зібраний на заводі компанії.
Для бездротової подачі сигналу на колонки в системі використовується фірмовий хаб, а передача відбувається з параметрами 24 біт / 96 кГц. У поєднанні з використаними у колонках висококласними компонентами і передовими технологіями, використаними в DALI Callisto 2 C, це забезпечує живе і збалансоване звучання.
Для регулювання гучності колонок на їх верхній панелі є сенсорний датчик, доповнений зручною світлодіодною індикацією. Зрозуміло, регулювати рівень сигналу можна і за допомогою рукоятки, розташованої на хабі, а також через Bluetooth-додаток. Крім бездротового підключення, в колонках передбачений і звичайний вхід для зовнішнього передпідсилювача (функція регулювання гучності в DALI Callisto 2 C при його використанні відключається).
Про партнерстві з холдингом Lenbrook (розробником мультирумной системи BluOS) компанія Dali повідомила тоді ж, коли і анонсувала акустику Callisto, проте тримала в таємниці, які саме моделі обзаведуться мультирумом на основі BluOS. Генеральний директор Lenbrook Гордон Сіммондс пишається тим, що Dali стала частиною екосистеми BluOS: «Це означає, що зручний і сучасний доступ до аудіо високого дозволу дійсно важливий». Самої Dali не вдалося розробити власну систему для програвання музики з мережі в хорошій якості, і в цей момент на допомогу компанії прийшла платформа BluOS. Так Dali ступила на ринок мультирума.
Огляд Dali Callisto 2 C від порталу SalonAV
Тонкі довгі смуги з білих світлодіодів, розташовані під пилозахисними грилями і вказують на обраний рівень гучності – ось, мабуть, і всі помітні зовні риси, що натякають на неординарність нових активних систем Callisto. Але, на відміну від більшості представлених на ринку стереофонічних Bluetooth-колонок, ця індикація на кожній АС і пов'язано це з тим, що данська розробка створена за зовсім іншим і десь навіть унікальним принципам. В стереопарі, наприклад, немає ведучої і веденої колонки – ліва абсолютно ідентична правою. Більш того, Callisto є, строго кажучи, не зовсім «синезубыми» – для бездротової передачі сигналу на АС використовується власний протокол. Але про нього – трохи пізніше.
У новій гамі можна вибирати між полочниками Dali Callisto 2 З і більш дорогими підлоговими Dali Callisto 6 C. Як видно по фото, у них багато спільного. Корпуси мають однакову ширину і глибину, вони виконані з 25 міліметрових плит MDF, доповнені внутрішніми перегородками і однотипними округленими лицьовими щитами. Акустичне оформлення у компактної моделі – фазоінвертор, налаштований на 46 Гц. У підлогових версій – здвоєний фазоінвертор з зниженою до 40 Гц резонансною частотою. Всі порти розташовуються позаду.
За верхній діапазон в Dali Callisto 2 C відповідає гібридна збірка — твітер з 30-міліметрових м'яким куполом і плівковий изостатический випромінювач розміром 17 х 45 мм, який розміщується вище в круглому отворі під мелкоячеистой пилезащитной сіткою. За середину і бас – фірмові головки з 17-сантиметровими дифузорами з легкої довговолокнистої целюлози (по одній у кожному полочном моніторі, і по парі в моделях 6 C). Ці динаміки примітні також магнітами, спекаемыми з особливої суміші Soft Magnetic Compound. Технологія SMC, яка дозволяє отримати в магнітах підвищений електричний опір без ослаблення магнітної проникності, вже давно застосовується в самих просунутих моделях DALI – вона мінімізує спотворення за рахунок редукції вихрових струмів, що протікають в магнітному приводі.
І про найцікавіше. На борту кожної АС є власний ЦАП, та не абиякий, а Burr Brown PCM1796. Він працює лише з одним з двох каналів стерео (яким саме – задається користувачем), зате перетворює сигнал в диференціальному вигляді, віддаючи далі його на імпульсні підсилювачі загальною потужністю 250 Вт. Останні виконані за просунутої для класу D схемотехніці – з петлею зворотного зв'язку і самостабилизацией. Етапу цифроаналоговой конвертації передує DSP для активного розподілу смуг, перед яким стоїть двохдіапазонний радіомодуль, що працює за запатентованому 30-бітовому протоколу. Він створювався спеціально для трансляції цифрового аудіо. Компресія в ньому не застосовується, забезпечується висока ступінь захищеності пакетів і дуже мала затримка (25 мс) передачі. По суті, мова йде про бездротової реалізації I2S, але з обмеженням здатності до 24 біт/96 кГц. Біти, не задіяні для передачі звуку, використовуються для обміну службовими даними і управління.
Оскільки радіоінтерфейс в колонках не підтримує жодного зв'язку ні з Bluetooth, ні з Wi-Fi для підключення джерел використовується ще один компонент – Callisto Sound HUB. Виглядає він як попередній підсилювач з пультом ДУ і регулятором гучності. Але цей блок з двома лінійними входами (RCA і «джек») і трьома цифровими (коаксіальний і два оптичних), має навіть за мірками преда підозріло мала вага. У ньому немає власного трансформатора (харчування здійснюється від адаптера), а начинка включає в себе самий сучасний модуль Bluetooth з aptX HD, комутатор з ADC/DAC для аналогових входів/виходів і згаданий вище патентований радіоінтерфейс з керуючим мікроконтролером. Тобто перед нами насправді не перед, а точка для підключення і множинної роздачі сигналу з дуплексним каналом керування. Причому точка, яка допускає функціональний апгрейд. У гніздо USB можна поставити «свисток» медиастримера Chromecast, а в один з двох сервісних відсіків на задній панелі – модуль NPM-1 BlueOS. При цьому хаб перетворюється в потужний пристрій, сумісний з однією з найбільш просунутих мультірумних платформ. Ви отримуєте фірмовий інтерфейс управління Bluesound, підключення чи не до всіх відомих стриминговым мереж і можливість програвання практично будь-яких HiRes-файлів з локальних сховищ.
Додам, що у акустики Dali Callisto 2 C є і аналогові входи, щоб її можна було використовувати без хаба як звичайні активні системи. Але тільки навряд чи хтось стане розглядати їх саме в такому варіанті. По-перше, неминуче йдемо на компроміси з якістю звучання з-за подвійного перетворення. По-друге, позбавлені всіх перерахованих вище розкішних функціональних можливостей. Ось чому я навіть не став витрачати час на проби з подачею аналогового сигналу безпосередньо до колонок.
Підключення бездротовий варіанті труднощів не викликає. На задній панелі хаба натискаємо кнопку «Link&Connect». Потім таку ж натискаємо на який-небудь АС і ставимо на ній положення – праве або ліве. Те ж саме робимо, щоб інсталювати другу колонку, а якщо треба – третю і четверту (множинний доступ тим і хороший, що дозволяє включити одночасно до чотирьох пар). Після чого задана конфігурація підтверджується повторним натисканням «Link&Connect» на Sound HUB. Всі! Залишається звичним способом «спарити» з ним смартфони по Bluetooth і приєднати кабелями традиційні джерела – CD-плеєр, ТВ-панель...
Як істотний користувальницький плюс зазначу централізацію управління. Фізична ручка гучності на керуючому комутаторі, наприклад, сама ніяких маніпуляцій з сигналом не виробляє – процес зміни рівня відбувається безпосередньо в колонках. Але вам не доведеться займатися вирівнюванням рівнів від різних джерел: бездротовий інтерфейс Callisto синхронізує передачу команд між усіма частинами системи, задаючи необхідну гучність у т. ч. і на аналогових виходах хаба для сабвуфера і зовнішнього підсилювача потужності. Таким чином, що з пульта ДУ, що з головного пристрою, що з сенсорних панелей управління, які встановлені на кожній АС (ця «фішка» не тільки ефектна, але і зручна) ми управляємо саме Master Volume.
Характеристики Dali Callisto 2 C
Конфигурация: 3 излучателя, 2 полосы
Акустическое оформление: фазоинвертор
Вход: RCA
Входная чувствительность: 1,7 В (сопротивление 5 кОм)
Беспроводной протокол: 2,4/5,8 ГГц (24 бит/96 кГц)
Диапазон воспроизводимых частот: 47 — 30000 Гц (+/-3 дБ)
Частота активного разделения полос: 2700 Гц
Мощность встроенных усилителей: 250 Вт
Уровень максимального звукового давления: 108 дБ
Потребляемая мощность в режиме ожидания/максимальная: 1,2/325 Вт
Габариты: 200 x 393 x 321 мм
Масса 1 шт.: 10,1 кг
Характеристики Dali Callisto Sound HUB
Входи: стереопара RCA, «jack» 3,5 мм, 2 TOSLink, Coax, два відсіки для модулів
Вхідна чутливість RCA/«джек»: 2,3/1,2 В (опір 10 кОм)
Виходи: стереопара RCA, SUB, USB Type A (в якості зарядного пристрою 5/1 А)
Вихідна напражение RCA/SUB: 1,9/0,9 (опір 10 кОм)
Бездротові протоколи: Bluetooth 4.2 AAC/aptX/aptX HD, 2,4/5,8 ГГц (24 біт/96 кГц)
Споживана потужність у режимі очікування/максимальна: 2,5/4,5 Вт
Оздоблення: чорна
Габарити: 300 x 76 x 213 мм
Маса 1 шт.: 1,6 кг
Характеристики
Основні | |
---|---|
Виробник | Dali |
Стан | Новий |
Користувальницькі характеристики | |
Головна | Полична акустика |
Колір корпусу | Black |
Інформація для замовлення
- Ціна: 84 000 ₴/пара